ЖК Старе Місто

  • Львовская обл, Львов, Галицкий, Балабана, ул., 12

  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 7
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • от 28 020 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38067 381-21-31

Візитівкою будівельної компанії CNL є житловий комплекс бізнес-скласу «Старе місто» у самому центрі Львова. Новобудова знаходиться всього в кількох хвилинах від Оперного театру, по вулиці Балабана, 12. Та місцерозтащування далеко не все чим може привабити новобудова.
Родзинкою «Старого міста» є розлогі тераси з виглядом на історичну частину міста. Будинок має привабливий зовнішній вигляд та виконаний за усіма вимогами та сучасними техногологіями. Ми подбали і про заходи з енергозбереження за кращими європейськими зразками.
Щоб не порушувати ваш спокій, новобудова у центрі Львова оснащена безшумними ліфтами, а між квартирами хороша шумоізоляція, щоб вам не доводилося чути свого сусіда.
Традиційно, перший поверх будинку здається для комерційних потреб, що дає можливість жителям «Старого міста» швидко дістатися до магазину, аптеки, банкомату тощо.
Однією з вимог до будинків бізнес-класу – місце для паркування автомобілів, тому у «Старому місті» ми цю вимогу виконали в повній мірі. Поблизу будинку наявиний паркінг з розрахунком на кількість потенційних мешканців. Крім того, поряд з будинком облаштовані сучасні дитячі майданчики.
Приваблива територія поблизу будинку так само важлива як і зовнішній вигляд самого будинку. Ми, керуючись цією думкою, продумали і якісно втілили у життя благоустрій прибудинкової території для максимальної зручності майбутніх мешканців. Щоб і місце, і вигляд з помешкань наших мешканців, і сам будинок вдало поєднувались між собою та були в одному стилі.
Проект «Старе місто» – це гармонійне поєднання нового та сучасного неподалік від монументального та історичного, а ще – оптимальне поєднання ціни та якості.

Проект реализует