ЖК Бейкер Стріт. Шерлок Холмс

  • Львовская обл, Львов, Галицкий, Пекарская, ул., 30

  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Другие
  • Этажность: 6
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2021 года
  • от 39 600 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 42 22

Відвідати Англію не виїжджаючи за межі Львову допоможе житловий комплекс «Бейкер Стріт. Шерлок Холмс». Вишукана англійська архітектура комплексу у самому центрі міста дозволить зануритися в загадкову атмосферу Англії ХІХ сторіччя.

Уважні забудовники намагалися найбільш точно відтворити будинок де жив знаменитий детектив Шерлок Холмс, тому комплекс «Бейкер Стріт» відрізняється комфортом та вишуканістю.

Кількість поверхів в житловому комплексі «Бейкер Стріт. Шерлок Холмс» варіює від 4 до 6. Особливістю комплексу є затишні тераси, що дають змогу насолоджуватися чудовими краєвидами міста Лева. Позиціонують житловий комплекс «Бейкер Стріт» як бізнес-клас. Всього в комплексі нараховується 32 просторі квартири. Площа помешкань в комплексі становить від 37 квадратних метрів для однокімнатних, від 69 – для двокімнатних, від 105 – для трьохкімнатних та від 135 – для чотирьохкімнатних квартир.

Розташований на вулиці Пекарській, 30 житловий комплекс «Бейкер Стріт» поєднує в собі стриманість Англії та сучасність Львову. Поруч з таємничим комплексом знаходиться сучасна інфраструктура: магазини, ресторани, кафе, перукарні та ін. На території комплексу планується звести дитячий майданчик та організувати підземний паркінг на 18 машиномісць.