ЖК Ренуар

  • Львовская обл, Львов, Галицкий, Княгини Ольги, ул., 122А

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 11
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2018 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 42 44

Житловий комплекс «Ренуар» – новий одинадцятиповерховий будинок у центрі Львову. Зводиться будинок на вулиці Княгині Ольги, 122-А. Будуються одразу чотири черги комплексу, здача першої та третьої черги очікується в четвертому кварталі 2015 року, здача третьої черги зазначена на другий квартал 2016 року, четвертоъ - на кінець 2016 року, а остаточне завершення будівництва п'ятої черги комплексу заплановане на четвертий квартал 2017 року.

Загальна кількість квартир в десяти секціях житлового комплексу «Ренуар» – 384 квартири. Площа помешкань становить близько 42 квадратних метрів для однокімнатних квартир, 61 – для двокімнатних та понад 82 квадратні метри для трьохкімнатних квартир. Кожна секція будинку оснащена новітніми ліфтами.

На території комплексу запроектовані гостьові автостоянки та дитячий майданчик. Прибудинкова територія підлягає облагородженню.

Поруч з житловим комплексом «Ренуар» добре представлена торгово-розважальна інфраструктура. Тут знаходяться спортивно-оздоровчий комплекс «Аквапарк Пляж», розважальний заклад «МІ100», новий ЦУМ та супермаркети «ВАМ», «Арсен» та «Марк». Також неподалік розташовані Львівський міський центр зайнятості та Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості.

Зовнішнє оздоблення житлового комплексу «Ренуар» виконане в приємних біло-бежевих тонах, завдяки чому комплекс має такий витончений та благородний вигляд, та притягує до себе зачаровані погляди.