ЖК по бул. В. Боровиковського, 2/4

  • Полтавская обл, Полтава, Октябрьский, Боровиковского, бул., 2/4

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (095) 354 22 03

Багатоквартирний будинок по бульвару Боровиковського 2/4 – новий проект будівельної компанії "Новобуд 2004". Зводиться будинок у мікрорайоні Огнівка. Ця частина міста доволі непогано розвинута, тут є власна інфраструктура та доволі вдале транспортне сполучення. Неподалік новобудови розпростерся великий Станіславський ринок і є декілька затишних парків та скверів. Швидко дістатися до центру міста громадським транспортом або на власному автомобілі можна по вулиці Артема.

Житловий будинок по бульвару Боровиковського 2/4 – десятиповерховий багатоквартирний будинок економ-класу. Тут передбачені затишні квартири різноманітних планувань. Площа осель в будинку становить від 39 до понад 53 квадратних метрів. Всі квартири світлі та охайні.

В кожній секції будинку по бульвару Боровиковського 2/4 передбачено встановлення сучасних ліфтів та облаштування зручних під’їздів. Паркінгу в будинку нема, проте на прибудинковій території знайдеться місце під автівки мешканців.

Новобудова по бульвару Боровиковського 2/4 має стильний та сучасний вигляд. Витримані кольори зовнішнього оздоблення додають будинку певного шарму та роблять його більш витонченим.

Очікувати завершення будівництва житлового будинку по бульвару Боровиковського 2/4 можна вже у четвертому кварталі 2017 року.