> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Полтавской области >ЖК на вул. В`ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36В

ЖК на вул. В`ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36В

  • Полтавская обл, Полтава, Октябрьский, Куйбышева, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2018 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (095) 354 22 03

Житловий комплекс на вулиці Куйбишева, 36-В від будівельної компанії Новобуд 2004 поєднує в собі вишуканість дизайну та високу якість будівництва. Зводиться комплекс у Жовтневому районі Полтави неподалік мальовничого парку "Прирічний". В районі добре представлена торгово-розважальна інфраструктура, є декілька торгових центрів та супермаркетів. Неподалік комплексу знаходиться Полтавський національний університет та Краєзнавчий музей. Загалом район доволі гарний та сповнений цікавих місцин, тому мешканцям новобудови буде на що подивитися та куди піти з родиною чи друзями.

Житловий комплекс на вулиці Куйбишева, 36-В представляє собою восьмиповерховий житловий будинок на чотири секції. Зводиться будинок півкільцем утворюючи затишний двір, де планується збудувати великий дитячий майданчик, поставили лавки та ліхтарі і організувати зручні зони відпочинку.

Передбачені в житловому комплексі на вулиці Куйбишева просторі та світлі квартири площею від 41 до 63 квадратних метрів. В оселі підведені комунікації та встановленні лічильники. Планується встановлення декількох сучасних ліфтів в кожній секції.

Крім цього, на території комплексу передбачений місткий паркінг та зручні під’їзди з декількох вулиць. Завершити будівництво житлового комплексу на вулиці Куйбишева, 36-В забудовник планує у другому кварталі 2017 року.

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Полтавской области >ЖК на вул. В`ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36В