ЖК Шоколад

  • Ровенская обл, Ровно, Соборная, ул., 285

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 11
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2019 года
  • от 10 350 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (098) 556 07 27

Житловий комплекс "Шоколад" у Рівному – вишукана новобудова з панорамними вікнами та французькими балконами. Будується комплекс на вулиці Соборній. Неподалік комплексу розташовані Рівненський навчально-виховний комплекс №19, загальноосвітня школа №8 та стадіон "Хімік". Неподалік знаходиться мальовничий Ювілейний парк.

Складається житловий комплекс "Шоколад" із шести секцій в одинадцять поверхів. Наразі будуються перша та друга секції. Їх забудовник планує здати у третьому та четвертому кварталі 2015 року відповідно. Інші секції ще в проекті.

Всього в перших двох секціях житлового комплексу "Шоколад" нараховується 156 квартир, по 78 в кожній. Квартири в комплексі розміщені з другого по одинадцятий поверхи. Перший поверх повністю відведений під комерційні приміщення. Окрім затишних одно- та двокімнатні квартири площею від 41 до 66 квадратних метрів, на останніх поверхах комплексу запроектовані і вишукані дворівневі апартаменти.

Окрім цього, забудовник пропонується відразу декілька варіантів планувань та надає після продажні послуги. Мешканці мають можливість замовити собі ремонто-оздоблювальні роботи та власний дизайн помешкань одразу при купівлі.

Територія житлового комплексу "Шоколад" буде закритою та охоронятиметься. Проектом передбачене будівництво тут дитячого майданчику та облаштування автостоянки. Будуть на території і затишні озеленені зони відпочинку.