ЖК на вул. Міцкевича

  • Адрес: Ровенская обл, Ровно, Мицкевича, ул. 
  • Класс: Эконом-класс
  • Этажность: 9
  • Цена: 18 320 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2015 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Новобудова на вулиці Міцкевича – сучасний дев’ятиповерховий цегляний будинок з вбудованими офісними приміщеннями. Розташований будинок неподалік центру міста, тому тут розташовано багато магазинів, салонів, кафетерії, шкіл та дитячих садків та доволі зручне транспортне сполучення. Також, поруч з будинком розкинулася барвиста паркова зона.

Новобудова на вулиці Міцкевича являє собою дев’ятиповерховий будинок комфорт-класу. Квартири в будинку розміщені з другого по дев’ятий поверх. На першому поверсі передбачені приміщення соціального-призначення та офіси. Всього в новобудові на Міцкевича запроектовано 54 великі квартири, площею від 47 до 76 квадратних метрів. Тут будуть одно-, дво- та трьохкімнатні квартири покращеного планування.

До комплектації квартир входить стяжка підголи, чорнова штукатурка та встановлення систем індивідуального опалення – котлів та батарей. Також в квартирах встановлені броньовані двері та металопластикові вікна.

Будинок укомплектований сучасними пасажирськими ліфтами фірми ОТІС. Тут облаштовані зручні під’їзди та пандуси. Передбачений підземний паркінг.

На прибудинковій території новобудови на вулиці Міцкевича планується збудувати яскравий дитячий майданчик та створити зони для комфортного відпочинку.

Зовнішнє оздоблення будинку виконане в приємних біло-сірих тонах, що додає новобудові статності та шарму. Загалом будинок виглядає дуже сучасно та стильно.

Завершення будівництва новобудова на вулиці Міцкевича заплановане на четвертій квартал 2015 року.

Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "Новобудова на Міцкевича ":