ЖК Ріо

  • Адрес: Ровенская обл, Ровно, Макарова, ул. 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 4
  • Цена: всі квартири продано
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2015 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Житловий комплекс "Ріо" черговий проект компанії Стоград. Зводиться комплекс на перетині вулиць Макарова та Пржевальського в тихому та спокійному районі. Неподалік комплексу розташовані крамниці, продовольчі магазини, кафе та зупинки громадського транспорту. Особливістю розміщення комплексу є його віддаленість від промислових зон. Тут мешканці зможуть добре відпочити та насолодитися свіжим повітрям. Тим паче, що поруч з комплексом розпростерлася мальовнича лісо-паркова зона.

Складається житловий комплекс "Ріо" із чотирьох яскравих чотирьохповерхових будинків. Загальна кількість квартири в комплексі – 71. Тут передбачені затишні одно-, дво- та трьохкімнатних квартири по чотири-шість на поверсі. В залежності від будинку площа квартир варіює від 35 до 94 квадратних метрів. Всі оселі світла та мають зручне планування. Через великі панорамні вікна відкривається чудовий краєвид на мальовничий сквер.

Поміж будинків комплексу планується збудувати великий дитячий майданчик та облаштувати зони для занять спортом та відпочинку. Але головною особливістю комплексу стане вишуканий ландшафтний дизайн з великою кількістю екзотичних рослин та вимощеними доріжками. Буде на прибудинковій території і велика автостоянка.

Завдяки своєму оригінальному проекту та яскравому дизайну житловий комплекс "Ріо" вигідно виділятиметься серед інших новобудов Рівного. Невеличкі колоритні будиночки в зеленій зоні створюватимуть справді казкову атмосферу.

Здати житловий комплекс "Ріо" забудовник планує наприкінці 2015 року.

Проект реализует