ЖК Рівненська Брама

  • Ровенская обл, Ровно, Гагарина, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2019 года
  • от 13 800 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (036) 246 07 07

Житловий комплекс «Рівненська Брама» - новий проект компанії UBC у Рівному. Розташовується комплекс на перетину вулиць Гагаріна та Костромської. Поруч з комплексом знаходиться мальовнича лісо-паркова зона, ряд продовольчих магазинів, крамниці, аптеки, дитячий садок, автозаправна станція. Неподалік розташовані центральний автовокзал та автостанція «Чайка».

Житловий комплекс «Рівненська Брама» - десятиповерховий семисекційний будинок комфорт-класу. Секції будинку розташовані півкільцем та утворюють затишний двір. Тут планується облагородити територію та створити комфортні умови для відпочинку мешканців. Сучасні дитячі майданчики, зручні сквери з лавками та фігурними ліхтарями, фонтанчики та дивовижний ландшафтний дизайн стануть невід’ємними частинами житлового комплексу «Рівненська Брама».

Загалом в житловому житлового комплексі «Рівненська Брама» запроектовано понад 560 квартир. Переважна кількість осель в комплексі – одно та двокімнатні. Їх площа становить від 41 до 63 квадратних метрів. Всі оселі зручні, світлі, відрізняються функціональним плануванням. Із вікон переважної кількості квартир відкриватиметься надзвичайний вид на місто.

Стіни житлового комплексу «Рівненська Брама» додатково утепленні та мають висковий рівень шумоізоляції. Кожна секція будинку оснащена сучасними ліфтами та зручними сходовими клітками. Фасад комплексу нерівний та з декоративним оздобленням. Панорамні вікна та балкони з металевими поручнями додають комплексу сучасності та стилю. Цікаві дизайнерські рішення в поєднані з яскравими кольорами оздобленням зроблять комплекс оригінальним та самобутнім.