ЖК Green-Land

  • Закарпатская обл, Ужгород, Универститесткая, ул., 25

  • Класс: Премиум-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2019 года
  • от 17 250 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (099) 721 86 00

Житловий комплекс "Green-Land" новий проект будівельної компанії "Газда". Зводиться комплекс на перетині вулиць Докучаєва та Університетської у тихій та мальовничій частині Ужгорода. Неподалік комплексу розташовані супермаркет Дастор, дитячий садок, школа-ліцей, медичні заклади та торгово-розважальний комплекс. Також, в пішій близькості від комплексу проходить одна з найбільших транспортних магістралей міста – вулиця Собранецька, по якій проходить багато маршрутів громадського транспорту, за рахунок чого і забезпечується в районі транспортне сполучення, а жителі комплексу зможуть дістатися центру всього за десять хвилин.

Складається житловий комплекс "Green-Land" із чотирьох секцій в 7-8 поверхів. На рівні з просторими одно-, двох- та трьохкімнатними квартирами тут передбачені і розкішні пентхауси. Площа квартир в комплексі становить від 34 до 98 квадратних метрів, площа ж пентхаусів досягає понад 120 квадратних метрів. Оселі в комплексі великі, світлі та відрізняються зручним та сучасним плануванням. Проте особливу увагу варто приділити чудовим краєвидам, що відкриваються через великі панорамні вікна.

В житловому комплексі "Green-Land" все продумано до найменших дрібниць. Велика закрита територія комплексу оснащена системами відеоспостереження та знаходиться під цілодобовою охороною. Велика кількість комфортних зон відпочинку, затишні сквери, сучасні дитячі майданчики та чудовий ландшафтний дизайн не залишать байдужими навіть найвибагливішого покупця. Передбачена в житловому комплексі "Green-Land" і своя інфраструктура. Тут будуть збудовані торгівельний центр, офісний комплекс та спортивна зала.

Подбали забудовники і про автомобілі мешканців. Для них передбачений дворівневий підземний паркінг з індивідуальними гаражними боксами та гостьова автостоянка.

Неабияка архітектура в поєднані з вдало підібраними кольорами оздоблення додають житловому комплексу "Green-Land" вишуканості та аристократизму. Золотаві кольори, панорамні вікна та оздоблені тераси зайвий раз підкреслюватимуть високий клас новобудови.

Здати житловий комплекс "Green-Land" забудовник планує у грудні 2017 року.