ЖК Сакура

  • Закарпатская обл, Ужгород, Богомольца, ул., 22

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2017 года
  • от 15 850 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (050) 500 67 76

Житловий комплекс "Сакура" – сучасна новобудова комфорт-класу в місті Ужгород. Зводиться комплекс посекційно. Із восьми секцій комплексу чотири вже побудовані та введені в експлуатацію. Ще три секції, а саме четверта, шоста та сьома наразі будуються та будуть здані в грудні 2015 року. Будівництво ж останньої секції комплексу заплановане на 2016 рік.

Житловий комплекс "Сакура" – семиповерховий цегляний монолітно-каркасний будинок. Тут передбачені одно-, двох-, трьох-, чотирьохкімнатні квартири та дворівневі апартаменти. Площа житла в комплексі становить приблизно 34-40 квадратних метрів для однокімнатних квартир, 51-75 – для двокімнатних та від 88 до понад 120 квадратних метрів для трьох-, чотирьохкімнатних квартир та пентхаусів. Забудовник також пропонує квартири з оздобленням.

Є в житловому комплексі "Сакура" і приміщення комерційного призначення. Вони не дуже великі та розташовані на першому поверсі комплексу. Їх площа становить трохи більше 23 квадратних метрів. Планується, що тут будуть кафе, магазини, офіси та кладові кімнати для мешканців будинку.

Територія житлового комплексу "Сакура" – закрита. Тут діє карткова пропускна система та встановлене відеоспостереження.По завершенню будівництва внутрішній двір комплексу планується облагородити та оздобити ландшафтним дизайном. Окрім цього тут будуть зони для відпочинку та спортивні і дитячі майданчики. Знайдеться на території і місце під автостоянку.

Розташований на вулиці Богомольця житловий комплекс "Сакура" опинився в оточені усієї необхідної інфраструктури. Тут зосереджені дошкільні заклади, ліцеї, гімназії, аптеки, продуктовий ринок та супермаркет Вопак. Також поруч з комплексом простягнулася мальовнича лісо-паркова зона, що неодмінно стане улюбленим місцем вечірніх прогулянок мешканців.