ЖК в с. Минай Ужгородського району

  • Закарпатская обл, Ужгородский район, Минай

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2018 года
  • від забудовника
Телефон отдела продаж: +38 (050) 410 77 00

Житловий комплекс в селищі Минай Ужгородського району – найбільша новобудова Закарпатської області. Тут передбачені невеликі будинки в п’ять-шість поверхів. Зводиться комплекс почергово. Наразі вже збудовані та введено в експлуатацію дванадцять будинків на 248 квартир. Активно ведуться будівельні роботи над ще одним будинком на тридцять квартир, що буде зданий вже в третьому кварталі 2015 року. На протязі трьох найближчих років будуть збудовані ще п’ять будинків.

Загалом в житловому комплексі в с. Минай передбачено 450 квартир. В будинках запроектовані просторі квартири сучасного планування площа яких становить від 46 квадратних метрів для однокімнатних квартир, від 65 до 77 – для двокімнатних квартир та понад 106 квадратних метрів для трьохкімнатних квартир. Передбачені в комплексі і мансардні квартири.

Перші поверхи будинків у житловому комплексі в Минай відведені під комерційні приміщення. Тут буде розміщуватися своя інфраструктура району, до складу якої входитимуть магазини, продовольчі крамниці, служба обслуговування будинків та приміщення громадського призначення. Наразі в комплексі вже збудовані та нормально функціонують свої кафетерії, стоматологія, перукарня, ательє та завершується будівництво спортивного комплексу. Також зараз зводиться сучасний торгово-побутовий оздоровчий центр. Найближчим часом буде розпочато будівництво власного дитячого садочку та кондитерської.

Подбав забудовник і про автомобілі мешканців. Окрім 230 гаражних боксів на цокольному поверсі будинків, на території комплексу передбачена і зручна автостоянка на понад 330 машиномісць.

Яскравий житловий комплекс в с. Минай поєднує в собі всі переваги заміського життя та комфорт і варіативність сучасного міста. Маючи всю необхідну інфраструктуру на території комплексу мешканці зможуть вирішити свої дрібні побутові проблеми не покидаючи територію.