ЖК на вулиці Героїв Чорнобиля, 8

  • Житомирская обл, Житомир, Богунский, Героев Чернобыля, ул., 8

  • Класс: Комфорт-класc
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (044) 379 46 97

Першим проектом компанії «Київміськбуд» в Житомирі став житловий комплекс на вулиці Героїв Чорнобиля, що у Богунському районі. Новобудова об’єднуватиме п`ять 9-поверхових секцій комфорт-класу, розташованих літерою «Г». На внутрішньому подвір`ї, що утворилося між секціями, знайдеться місце для дитячих майданчиків, спортивної зони, місць для відпочинку та паркінгу.

Житловий фонд комплексу традиційно представлений квартирами з однією, двома та трьома житловими кімнатами, розташованими по 6 на поверсі. Планування помешкань добре продумані та максимально зручні.

За межами ЖК на Героїв Чорнобиля представлена досить розвинена інфраструктура: у кроковій досяжності знаходяться Житомирський агротехнічний коледж, стадіон «Колос», поштове і банківські відділення, супермаркети, школи, розважальний центр «Плаза» та продуктовий ринок. До центру Житомира, на власному авто можна доїхати лише за 8 хвилин. В 15 хвилинах їзди розкинувся мальовничий Соколовский кар`єр – одне за найулюбленіших місць відпочинку містян.