> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Жизнь >Список заведений и магазинов, которые принадлежат РФ, но имеют английские названия

Список заведений и магазинов, которые принадлежат РФ, но имеют английские названия


06.02.2015 09:40  255 комментариев

Російські ресторани, магазини, торгові марки, які досі заробляють на українцях.

Попри ситуацію, що склалася нині в Україні, коли російські війська продовжують атакувати Схід України, російські товари та заклади і далі добре почуваються на вітчизняному ринку.

Українців потроху привчили звертати увагу на штрих-коди товарів у продовольчих супермаркетах, деякі магазини і самі охоче маркують продукти від окупанта особливими позначками. Однак з російськими закладами складніше. Часто українці не знають, кому належить те чи інше кафе або мережа одягу, а американські назви брендів можуть взагалі збити з пантелику.

Тому журналісти   Еспресо.TV  вирішили опублікувати підбірку російських закладів, що й досі функціонують на території України.

Одяг та зв'язок від окупанта

Carlo Pazolini

Комусь може здатися, що ця мережа магазинів взуття та сумок – італійська. За звучною назвою криється російська компанія, заснована підприємцем Іллею Резником у 1990 році. Перший роздрібний магазин марки був відкритий на Ленінському проспекті в Москві, у 1995. Сьогодні магазини Carlo Pazolini працюють в Росії, Україні, Азербайджані, Молдові, Казахстані, ну і в Чехії та в Італії. Carlo Pazolini діють по всій Україні, у Києві таких магазинів – 10.

TJ Collection 

Ще одна компанія, що вирішила замаскуватися під європейську. TJ Collection повністю російська мережа. Росіяни зареєстрували її у Великій Британії, утім, англійською вона від того не стала. Компанія випускає взуття під марками TJ Collection, Carnaby і Chester. Вона продає одяг, сумки та взуття. Магазин цієї мережі є, наприклад, у Києві.

IN CITY 

Російський бренд одягу для мас-маркету. Бренд був заснований у Росії 2005 році. Магазини є в різних містах України, зокрема, в Києві (4 магазини), Харкові, Одесі, Дніпропетровську. Нещодавно IN CITY співпрацювали з російським дизайнером Ігорем Чапуриним, який зробив для марки відомі футболки зі Смешариками. 

Love Republic

Російська мережа жіночого одягу, створена для молодих дівчат, досить зухвала і яскрава. В Україні Love Republic 14 магазинів. Вони працюють у крупних містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя та Кривий Ріг.

Gloria Jeans

Російська компанія, що виробляє доступний джинсовий одяг під марками Gloria Jeans і Gee Jay, була заснована в 1988 році. В Україні марки з'явилися в 2003, спочатку в Одесі. Наразі одяг для Gloria Jeans шиють навіть у нас - є одна фабрика в Донецькій і вісім підприємств в Луганській областях.

O'stin

Магазини O'stin популярні серед офісних працівників. Російська марка одягу належить до російської мережі Спортмастер. Запустили O'stin в 2003 році. Магазинів в Україні багато, так, лише в Києві їх 16.

Спортмастер

Російська компанія, що займається оптовою та роздрібною торгівлею спорттоварами. Має магазини в Росії, Україні, Білорусі та Казахстані. Лідер в Росії і СНД серед спортивних мереж. В Україні мережа функціонує в 14 містах, серед яких не лише міста мільйонники, а й Полтава, Суми, Рівне, Вінниця. У Києві «Спортмастер» представлений 8 магазинами.

Sela

Російська, а не ізраїльська, компанія, що випускає одяг для мас-маркету. Одна з найпомітніших подій Sela за останній час - запуск лінії косметичних засобів, в тому числі для дітей, а також взуттєвої лінії. Магазини діють у різних містах України, зокрема, у Києві їх 9.

Oodji

Цей російський магазин по Україні має кілька різних назв, OGGI – це він же. Доступний яскравий молодіжний одяг сумнівної якості, зате за копійки. Крім Росії, України, Білорусі, Молдови і Казахстану, магазини є в Польщі, Чехії, Словаччині. У столиці цих магазинів 21. Oodji дуже поширений, є у багатьох містах України.

Egle

Російський бренд, що продає взуття. На російському ринку з’явився у 2003 році. В Україні їхніх магазинів близько 10. Є в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі. Спочатку компанія намагалась приховувати своє російське походження, прибріхуючи, що є французькою. 

Savage

Цей російський бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, а також аксесуарів. Заснований в 2000 році і поширюється за франчайзинговою програмою. Відноситься до категорії мас-маркет. Візитною карткою марки є пуховики.

Kira Plastinina

У розвиток цієї марки в Росії, маркетингову кампанію і створення представництва в Китаї, де на сторонніх фабриках здійснюється виробництво одягу,  було вкладено $ 35 млн.

Магазини цієї торгової марки є не тільки в Росії, але і в Казахстані, Білорусі, Україні, США, на Філіппінах, в Китаї, в Італії та Великобританії. Стиль свого бренду Кіра визначила як «art-glamour-sportive-casual».

Мобільний оператор MTC

«Мобільні ТелеСистеми» (МТС) - російська телекомунікаційна компанія, що надає послуги в Росії і країнах СНД під торговою маркою «МТС». Компанія надає послуги стільникового зв'язку (у стандартах GSM, UMTS (3G) і LTE), послуги дротового телефонного зв'язку, широкосмугового доступу в інтернет та б. ін. Загалом компанія обслуговує більше 107 млн абонентів. 

Японська кухня по-російськи

Якитория

Мережа ресторанів японської кухні «Якитория» належить асоціації ресторанів «Веста-центр інтернешнл», заснована 1996 р. Олегом Шейхаметовим. У Києві перший заклад мережі відкрився на бульварі Лесі Українки в 2003 р. Ресторани російської «Якитории» діють по всій Україні, зокрема, у Києві їх 6, у Харкові – 4, є також у Дніпропетровську, Одесі та в інших містах України.

IL Patio, Планета Суши

Мережі «Іль Патіо» і «Планета Суши» належать найбільшому в Росії оператору мережі ресторанів, «Росинтер». Також, за системою франчайзингу, Росинтер володіє і ресторанами TGI Friday's. Ресторани діють у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України.

Евразия

Цю мережу японської кухні заснував Олексій Фурсов 2001 року. Ця російська мережа має багато закладів по всій Україні. Лише у Києві ресторанів «Евразии» наразі 17. У меню є як японська, так і китайська кухня. У закладі є Wi-Fi.

Желтое море

У Києві перший заклад відкрився 2009 року, саму ж мережу заснував у Москві ресторатор Олександр Орлов у 2000 році. Наразі ресторанів вже понад сорок в Україні та Росії. «Желтое море» у Києві має три ресторани. Всі вони в ходять до єдиного ресторанного холдингу Lite Life. Торік Орлов спільно з Сергієм Свєтлаковим відкрили в Києві ресторан Eshak.

Кофе Хауз

Ця мережа є найкрупнішою російською мережею кав’ярень. Вони відомі ще й своєю українофобією. Так, у 2013 році офіціант «Кофе Хауза» осміяв відвідувача за те, що той розмовляв українською. Пізніше виявилось, що згідно з правилами компанії, офіціанти мають звертатись до клієнтів виключно російською. Утім, зараз у «Кофе Хаузі» розмовляють мовою, зручною для клієнтів. Відвідувачі кажуть: тут дорого і не завжди якісно. Ці російські кав’ярні відкриті у Києві (близько 30 закладів) та у Донецьку. 

Шоколадница

Ця російська мережа кафе має свої філії, окрім Росії та України, у Вірменії, Азербайджані, Казахстані. «Шоколадниця» відкрилася 1964 року в Москві. І лише 8 років тому мережа прийшла до України. У 2006 році відкрилася перша «Шоколадниця» в Києві. На сьогоднішній день в Україні працює вже 18 кав'ярень, з них 12 - у столиці.

Бар-Буфет «Николай»

У Києві перший заклад відкрився у 2010 році. Наразі таких закладів вже 3 в столиці. Також «Николай» працює у Москві та Таллінні. «Николай» відомий саме випічкою пирогів. Названий російський заклад на честь Миколи Перегудова – видатного віолончеліста, народного артиста СРСР.

Росіяни нагодують і в своєму супермаркеті   «Перекресток»

Російська мережа супермаркетів заснована у 1995-му. В Україні діє з 2003 року, є також власником голландської мережі SPAR. Наразі магазинів по Україні 12. Зараз «Перекресток» планує покинути український ринок.

Російською є мережа   «Читай-город»

Російська мережа книгарень, заснована в 2009 р. належить державній структурі. В Україні цих магазинів російської мережі понад 30, зокрема, у Києві, Одесі, Чернівцях, Донецьку, Дніпропетровську, Броварах, Сумах, Хмельницькому тощо.

Українські гроші в російських банках

В Україні таких банків 10. Однак за розміром активів Проминвестбанк посідає 7 місце, Сбербанк – 8, Альфа-Банк – 11, ВТБ Банк – 13. За класифікацією НБУ до групи найкрупніших банків входять 15 банків, і чверть з них – з російським капіталом

Далі наводимо перелік банків та їхніх власників:

«Альфа-Банк» - ABH Ukraine Limited (Кіпр) «Банк Русский Стандарт» - Група компаній «Русский Стандарт» (Росія)
«БМ Банк» - Влада Росії (через групу ВТБ)
«ВТБ Банк» - Влада Росії
«Петрокоммерц-Украина» - ФД КапиталЪ (Лукойл)
«Проминвестбанк» - Влада Росії через Зовнішній банк
«Сбербанк России» - Влада Росії
«VS Bank» (Фольксбанк) – Влада Росії (через Sberbank Europe AG)
«Банк Траст» - Национальный банк «Траст» (Росія)
«ЭНЕРГОБАНК» - Roylance Services Ltd. (Кіпр)

Деякі російські виробники, розуміючи, що можуть програти на ринку просто через напис «Вироблено в Росії», вирішили маскуватись

Vitek

Російська компанія, що займається побутовою технікою, пише на своїй продукції «Виробник: Австрія». Привід цьому дає місце реєстрації бренду Vitek, власником якого є Андрій Дерев'янченко - президент компанії "Голдер Електронікс".

Vigor

Разом з Дерев'янченком починав і Євген Назаров, засновник менш відомої марки побутової техніки Vigor. Вона зареєстрована в Угорщині. Комерційний директор Vigor Олександр Назаров не приховує, що вся побутова техніка Vigor, як і будь-якої іншої російської компанії, купується в країнах Південно-Східної Азії, збирається на одних і тих же заводах і часто не просто схожа зовні, а повністю однакова.

Scarlett

 

Торгівельна марка Scarlett (належить компанії Arima Holding Corp., спільному дітищу китайців і росіян), виробник найпопулярніших в Росії чайників, зареєстрована в Англії в 1996 році і названа на честь Скарлетт О'Хара Гамільтон Кеннеді Батлер.

Rolsen

Ця російська марка була придумана в 1995 році випускником МФТІ Сергієм Білоусовим. Кампанія займається телевізорами, домашніми кінотеатрами, моніторами, мобільними телефонами і пральними машинами. Починала компанія зі зборки телевізорів LG, а тепер випускає і власні на заводі у Фрязіне (деталі закуповують у Південно-Східній Азії). 

Kaiser

Дрібницею не займається і торгова марка Kaiser, що працює на ринку як німецька компанія з середини 90-х і придумана батьком-засновником Павлом Логіновим. Ця торгова марка успішно постачає на ринок великогабаритну кухонну техніку. 

Марки   Techno, Trony  і  Elenberg  також не є західними. Вони належать великим роздрібним мережам «Техносила», «Мир» і «Ельдорадо» відповідно. Вони є тільки в магазинах цих мереж.

Bork

Bork просуває себе як німецька техніка. Утім, є брендом російської мережі «Електрофлот». 

Окрім цього, російськими є:

 

Milagro

Компанія Milagro (іспанською – «диво») працює на ринку з 1998 року і спеціалізується на розчинній каві. Працює Milagro в Європі та Росії, головний офіс компанії розташовується в Німеччині.

Kaffa Industries

Ще одна компанія, відома в Росії розчинною кавою. Kaffa, яка нібито зі Східної Африки, виробляє каву на двох заводах в Підмосков'ї.  Бренди  Greenfield, Tess, Jardin  належать пітерській компанії «Орімі Трейд», а Curtis & Patridge - виробнику «Май». 

Greenfield

Чай Greenfield видає себе за такий, що виробляється на замовлення під контролем компанії Greenfield Tea Ltd., яка була заснована 10 серпня 2003 у Великій Британії санкт-петербурзьким виробником чаю «Орімі Трейд». Уже через пару тижнів його продукція з'явилася на російському ринку. На упаковці позначені сайти з британськими доменами і лондонські адреси. Однак інформації про історію фірми на них не вказано.

Faberlic

Ця фірма косметики була заснована у 1997 році і спочатку називалася "Русская линия". До цього її засновники Олексій Нечаєв і Олександр Даванков торгували на ринку цінних паперів. Потім пробували виробляти біодобавки та побутову хімію, але в підсумку вирішили зайнятися косметикою. Спочатку компанія навіть хотіла зіграти на тому, що вона російська. Але дослідження показали парадоксальні речі, тому її перейменували.

Ralf Ringer

Взуття Ralf Ringer традиційно вважають чи то німецьким, чи то австрійським. Але, насправді його виробляють на фабриках в Москві, у Владимиру і Зарайську. 

Взуттєва мережа   Tervolina  теж не приховує місця виробництва: взуття вони шиють в Тольятті, на фабриці «Лідер». Та й назву Tervolina вони не спеціально придумували, вона залишилася ще з тих часів, коли своє взуття фірма не шила, а імпортувала з Чехії та Угорщини.

Camelot , бренд ультрасучасного молодіжного взуття, російський. Історія компанії "Camelot" почалася в 1996 році з відкриття невеликого магазину, де були представлені колекції "Grinders", "Dr.Martens", "Shellys".

Туристичні оператори

Більшість великих українських туроператорів є міжнародними компаніями, що мають офіси в різних країнах світу. Однак деякі з них мають чітко визначених російських власників і російські корені. Сьогодні туроператори намагаються приховати свій зв'язок з Росією в Україні, деякі з них навіть ховаються під українськими брендами.

Наталі Турс

Заснована в квітні 1992 року. "Наталі Турс" - туроператор з бездоганною репутацією на російському ринку виїзного туризму. У 2013 році група компаній обслужила близько 950 тис. туристів, оборот компанії досяг $1 000 млн. У центральному офісі працює понад 400 співробітників. Компанія має роздрібні офіси в Москві, а також представництва в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі, Самарі, Ростові-на-Дону, Казані, Новосибірську, Хабаровську, Мінську. У 2010 року почала роботу компанія "Наталі Турс Україна", а в 2012 відкрилося представництво в Казахстані. Сьогодні, Наталі Турс є найбільшим російським туроператором України. У столиці російський туроператор збирає гроші на окупацію Криму, продаючи свої тури за адресою м. Київ, вул. Марини Раскової, будинок 2-А, офіс 805. ТОВ "Наталі Турс Україна" зареєстровано рішенням районної державної адміністрації в Дніпровському р-ні м.Києва 18.11.2010 р № 1067102 0000 016006.

News Travel

Згідно з даними сайту компанії, власник компанії прихований за компанією, зареєстрованою на Кіпрі New United Travel Group. Головний офіс News Travel розташований у Києві. Також компанія має філії у Донецьку, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Львові. Компанія була заснована в 2005 році, і на сьогодні займає провідні позиції на ринку, входячи в плеяду найбільш успішних туристичних компаній України. Однак безпосередньо перед лютневими подіями News Travel оголосив про своє злиття з найбільшим туристичним оператором Росії Бібліоглобус і вже встиг наповнити український ринок російським продуктом. Експерти пов'язували таке рішення оператора з прихованою купівлею російською компанією української, яка давно вже зазнавала фінансових труднощів. У столиці російський оператор News Travel збирає гроші на окупацію Криму, продаючи свої тури за адресою пр-т Г. Сталінграда, 6А, корпус 2.

Інтурист

“Інтурист” є відомим туристичним оператором, заснованим ще в 1929 році. Його представництва існували у всіх республіках колишнього СРСР, проте після його розпаду все майно оператора і його торгова марка була привласнена Російською Федерацією, надалі оператор був приватизований. Зараз "Інтурист" активно працює на території всіх країн СНД. На відміну від інших великих російських туроператорів "Інтурист" не має стрункої централізованої системи управління, вважаючи за краще франчайзингові схеми роботи. На території України в систему Інтурист входять компанії, що працюють практично в кожному обласному центрі. Нескладний запит у Державному реєстрі підприємств видає всю мережу, організовану в Україні. Компанії працюють в Одесі, Черкасах, Луцьку, Ужгороді, Вінниці, Сумах, Полтаві, Рівному, Луганську, Кіровограді, Дніпропетровську, Хмельницькому, Харкові та інших містах.

PAC GROUP Ukraine

PAC GROUP - російський туроператор з 22-річною історією, в 2013 році визнаний найнадійнішим туроператором Росії. Спеціалізується на екскурсійній, пляжній та гірськолижній Європі, визнаний лідер в круїзної сфері - 26 березня 2013 відкрив своє представництво в Україні - в місті Київ. У Києві гроші на військову окупацію Криму оператор, продаючи свої тури, збирає в своєму офісі за адресою бул. Л. Українки, 34, оф.510. Діяльність оператором здійснюється через українські агентства.

Алеан Тур

Цей оператор, ймовірно, найбільше радіє кримської окупації, адже його основний продукт - відпочинок в країнах СНД, серед курортів яких Крим посідає особливе місце. На своєму сайті Алеан тур гордо називає себе національним туроператором. Національний туроператор Алеан входить до складу Групи компаній "РВБ Алеан", заснованої в 1993 році. Наразі до гупи компаній входить Національний туроператор Алеан, девелоперська компанія і створена в 2013 році мережа готелів ALEAN HOTEL GROUP. У Києві оператор радіє російській окупації за адресою: Алеан Тур Київ ТОВ г. Киев, ул. Кіквідзе, будинок 18.

Веді Тур Груп

Веді Тур груп - багатопрофільний туристичний оператор з більш ніж 11-річним досвідом роботи. Холдинг компаній Веди Тур Груп має свої офіси в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Краснодарі, Пермі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі, Уфі, а також у Києві та Донецьку (Україна). Оператор починав з напряму Чехія. Зараз продає все. Усе, щоб заробити максимально грошей, заплатити з них податки в Росії, які так потрібні зараз батьківщині оператора для окупації української території і війни на Донбасі.

Мальдівіана

Будучи провідним туроператором і експертом по Мальдівах і Шрі Ланці, компанія з красивою неросійською назвою надає весь спектр туристичних послуг у цих напрямках: пляжний відпочинок, екскурсійні тури, комбіновані тури, дайвінг-сафарі, VIP-обслуговування, корпоративне обслуговування, організація спеціальних чартерних рейсів, продаж регулярних авіаперевезень а/к "Аерофлот", "Emirates", "Qatar Airways" та ін. У Києві компанія не є серйозним гравцем туристичного ринку, однак має своє представництво за адресою м. Лук'янівська, Павловська, 18.

Тож, аби обдурити спочиважів, російським виробникам доводиться підключати фантазію.

Дар'я Тарасовапросмотров: 75518

По материалам: espreso.tv


0
Зарегистрируйтесь на сайте, прежде чем оставлять сообщения.
Тогда вы будете узнавать о новых сообщениях в этой теме.
 Ознакомьтесь с правилами публикаций сообщений.

Комментарии посетителей Новых - 42

Оцените новость

Всего комментариев о статье: 255 - Список заведений и магазинов, которые принадлежат РФ, но имеют английские названия

Миколай08.03.2016 12:20

+17|-5

Забули про драйв спорт, мережа магазинів велосипедного, гірськолижного та іншого екстримального спорядження. Дочірня компанія російського тріал спорту.

Se-men08.03.2016 19:27 

+7|-25

Это все слезы. Самое главное газ! Давайте дружненько откажемся от газа, да заодно и от бензина. Пересядем на лошадей, топить будем карпатским лесом. И будет нам щастье.

Неподарок07.03.2016 21:18

+40|-6

Пару місяців тому, мав велику проблему, вибираючи телевізор. Вияснилось, що найпоширеніші Самсунг та ЕлДжі 100% збираються в Росії, і представники цих брендів ніякої вини перед українцями не відчувають, на кшталт:" -Так, це є так, але ми профінансуємо українську збірну з якого-небудь виду спорту, і цим загладимо свою вину перед Вашою країною." Ну що ж, гуляйте ЕлДжі з Самсунгами, придбав іншу марку, хоть і прийшлось трохи добавити.

stan10008.03.2016 10:01 

+9|-35

Самсунг и LG не переживут потерю такого "обеспеченного" покупателя

Неподарок08.03.2016 12:48

+39|-7

Ну, звичайно, PanasonicLED 4K 3D TX-55CXR800 за 1600дол не найдорожчий телевізор, але й ви, бачу, стомилися пласкогубцями у своїй "Берьозці" канали переключати.

Nick08.03.2016 20:38

+37|-6

Спасибо, теперь тоже будут выбирать из других брендов.

Pick09.03.2016 10:52

+4|-29

Между "Роллтоном" и "Мевиной"...

to Pick09.03.2016 10:58

+19|-4

Кому и кобыла - невеста/

Олена12.03.2016 23:01

+8|0

Я я волокла Самсунг із Польщі ( зібраний у Словаччині) , у Самсунгів Смарт хороший. До речі і дешевше вийшло:)

Александр07.03.2016 14:34

+7|-5

Банк Траст летом будет уже год как он не российский - http://interfax.com.ua/news/economic/278263.html месяц назад повторно НБУ согласовал украинского собственника http://delo.ua/finance/kompanija-biznesmena-avramenko-kupila-425-banka-trast-311595/

Phoenix-x-x19.02.2016 08:31

+13|-5

Kaiser забыли ;)

1337217.02.2016 16:27

+19|-5

MTC назвали российским, а то что 100% активов Киевстара принадлежит выпелкому - не сказали.

Dean Ex17.02.2016 13:18

+15|-5

Ухты! Единственное, что покупаю российское - чай Greenfield. ;)

Людмила16.02.2016 13:10

+13|-5

Еще забыли добавить типа "украинские часы" Клейнод, владельцы которых российский завод полет
http://antikor.com.ua/articles/29612-petr_poroshenko_darit_volonteram_chasy_sdelannye_v_rossii

Бандерівець16.02.2016 09:11

+25|-7

А Киевстар ? , там биллинговые системы Петер-Сервис из Питера, прочтите, кто основатель этого Петер-Сервис!!!, и все бабло утекает окупантам, а все молчат!!

Уборек15.02.2016 21:21

+16|-3

Автор статьи совсем не подготочился. Мтс - раисский, с как же киевстар, а точнее билайн? Есть еще много популярного и обделенного вниманием

Петя15.02.2016 19:47

+14|-3

Где сеть спортленд? Спортлайф?

Олег Сірко15.02.2016 16:47

+9|-2

Вы забыли упомянуть отель премьер-палас в центре киева

Петя16.02.2016 11:05

+4|-2

Не один готель в Києві, а ціла мережа премєр-палас в різних містах

Michael17.10.2015 08:10

+110|-16

Правильно,только байкот от Всех и Везде охладит имперский пыл раши...

Alex30.08.2015 21:36

+13|-36

Бегу срочно за ручкой - запишу весь список !!!

Лара30.08.2015 21:50

+49|-8

Внимательнее записывайте.

Татьяна24.06.2015 00:45

+6|-2

Компании Sela в Украине практически нет.
С 2013г в Киеве закрыты все магазины. В регионах работало несколько магазинов с одеждой этой марки, но полагаю, что остались только вывески.

Марина Галкина20.06.2015 10:16

+20|-43

Это далеко не весь список! Почему то все молчат, что от импорта данного товара, пополняется бюджет страны, и что сотрудники этих представительств получают официальную ЗП, и налоги поступают в бюджет. Уже молчу про рабочие места! Если писать, то о всех плюсах и минусах.

Tesla20.06.2015 11:08

+39|-15

А ведь европейцы идут на много большие потери применяя санкции.

pol16.02.2016 00:00

+27|-5

не всё исчисляется баблом,вата!

Алик17.02.2016 18:08

+2|-18

Всё именно баблом, вырастишь узнаешь, не вата!

Alka-Seltzer17.02.2016 18:15

+6|-1

Алик такой алик.

sav7317.10.2015 11:24 

+75|-11

Если уж говорить "о всех плюсах и минусах", то не забывайте, что место российских компаний займут украинские и европейские, и тогда не только минимальные налоги будут оставаться в Украине, а также и валюта и прибыль, и рабочих мест будет больше и т.д.

Василий17.02.2016 08:18

+5|-20

Не обосраться бы с этим импортозамещением;)
Думаю надо сразу делать список чем кого заменить.

max624.02.2015 22:26 

+21|-44

Если они уйдут, то одни фирменные магазины Рошен останутся(

Сёма24.02.2015 23:28

+38|-11

Не смешите мои тапочки, "свято место пусто не бывает".

Алексей20.06.2015 16:42

+75|-22

Украинские производители и компании лучше российских, я уж не говорю про американские, европейские и даже китайские. Без российского г будет намного чище и спокойней.

Ириша14.02.2016 16:48

+19|-5

100%.

Хтось22.02.2015 16:19

+33|-7

Заправки Lukoil, Luxwen (Газпромнефть)

Василий17.02.2016 08:19

+1|0

Лукойл теперь AMIC

Дмитро22.02.2015 13:12

+29|-6

А чого про Київстар забули - він теж російський

Хтось22.02.2015 16:20

+10|-3

А що ж тоді з мобільного українське?

Саломой24.02.2015 20:22

+12|-5

Нема такого

Sleazy24.02.2015 21:47 

+9|-5

А CDMA- операторы?

Стас02.03.2015 13:04

+6|-3

Интертелеком, вроде бы украинско-приднестровская компания.

antoniVS02.03.2015 13:27 

+19|-6

А Приднестровье- российская компания)

Алексей20.06.2015 16:45

+30|-11

Київстар був українським, як і інші, поки россіяни не влізли зі своїми відкатами та іншою корупційною х..нею.

Сергій14.02.2016 18:58

+3|-2

Укртелеком

Андрей15.02.2016 08:40

+2|-6

Железнодорожная связь.....

енот14.02.2016 22:45

+8|-1

астелит "лайф:)" - турция 53%, ахметов 47%

Se-men17.02.2015 07:49 

+28|-51

Хорошая подборка! Спасибо. Будем отовариваться. Кстати, ни один из российских банков, в отличие от украинских, не кинул своих украинских вкладчиков.И показатель цена-качество в российском сегменте выше. А отказываться, в первую очередь, надо от российского газа и бензина. Слабо?

Se-men17.02.2015 07:58 

+19|-45

Интересно, с чем не согласны "минусовальщики"? С нежеланием отназаться от российского газа и бензина из российской нефти? Или назовите хоть один российсктй банк,который кинул своих украинских клиентов...

инга17.02.2015 08:03

+17|-7

уже обсуждалось

Se-men17.02.2015 08:05 

+13|-26

это типа сам дурак

sav7324.02.2015 18:48 

+30|-10

Это типа как россияне всю жизнь "гонят" на загнивающий запад, но всю жизнь пользуются этими западными благами. При том все и всеми (товары, технологии, медицина и т.д.

Ольга19.02.2015 22:04

+24|-11

Российские банки не уйдут пока с Украинского рынка, т.к. перекачивают миллиарды от своих представительств(вышеперечисленных) и доходы от теневых схем наших карасей. Только поэтому они еще не объявили себя банкротами и не кинули (пока) украинских вкладчиков.

rom18.06.2015 13:46

+32|-7

Сбербанк кинул миллиони граждан ссср. Тот самий

Василий17.02.2016 08:22

+1|0

В россии все банки покидают клиентов:) тут при первом же кидке мы им прост сожгли бы отделение:) страх батенька. Но это не делает украинские банки хорошими;)

григор16.02.2015 17:49

+16|-5

Рэдмонд, Полярис, ВЭС электрик...

Элен15.02.2015 20:35

+21|-36

Как же так? А везде кричат, что Россия - сплошная алкашня, загибается, и ни-че-го там не производят?

antoniVS20.02.2015 02:23 

+17|-12

Стекломой тоже ведь произвести сначала надо)

Василий17.02.2016 08:27

0|0

Есть и украинские компании которые как тот же витэк размещают заказы у китайцев, есть огромное множество кафе и ресторанов.
Ну и мы с вами понимаем что суши бар, это не intel;)

Сергей15.02.2015 14:23

+45|-10

Ресторан Тануки забыли включить

Официантам раньше запрещали разговаривать на украинском языке

Алекс15.02.2015 11:38

+31|-20

Самое глупое, что много этих компаний развиваются в Украине по ФРАШИЗЕ!
Тоесть, обычные украинцы вложили свои деньги еще до конфликта, чтобы продавать качественный товар. А бойкотом мы просто убиваем бизнес этих украинцев. Основной доход русские компании получают при покупке франшизы и на продаже оборудования/корпоративного стиля. На саму покупку прав и открытие магазина уходит от 50-100 тыс. у.е.

Александр15.02.2015 11:09

+6|-12

Судить по полной как террориста и в кротчайшие сроки . Жаль что отменена смертная казнь в Украине. Если уроду дадут 15-12 лет а с меня будут удерживать налог на содержание в тюрьме таких выродков

Царёв15.02.2015 11:15

+10|-4

Шта?

Какабуба12.02.2015 13:50

+17|-43

Ну, а где Киевстар, Лукойл, пиццерии Челентано, ТНК, ну и вообще бензином не пользуйтесь и газом, а ещё угль, он же тож вражеский.
Вот от ТВЭЛов отказались теперь у нас на АЭС от пендосовского топлива как сказал один начальник смены одной из АЭС "Небо светиться", скоро граждане украинцы будем и мы светиться то ли от патриотизма, то ли от счастья, то ли от голода...
Правильно что патриоты Украины не позволили стране агрессору втянуть Святу Украинску землю в лапы тупых ватных азиатов...
Агрессоры так и поставили условия что всю еду у нас купят, что закупят Донбасский уголь, дадут заказы для "Моторсич" "ЮМЗ" "Николаевский коробельностроительный" хорошо что теперь ракеты у нас строить не будут и ЮМЗ уже пол года стоит, тролейбусы будем теперь производить для Молдаван!!!
Здобули...!!!

Энди02.03.2015 12:49

+19|-8

на заметку ботам: "пендосовского" так только в россии говорят

посетитель12.02.2015 11:26

+9|-4

забыли матрацы Аскона и Кинг-Коил

sav7412.02.2015 15:17

+1|-2

Аскона имеет только производство в России, а компания не российская.

достало11.02.2015 11:16

+22|-3

киевстар тоже уже давно русская компания

Горецъ12.02.2015 21:53

+12|-4

Причем ісконно-каконічныя дочь Вымпелкома)

коль09.02.2015 19:04

+22|-57

класс! спасибо! теперь буду чаще приобретать из указанного

sav7309.02.2015 23:17 

+33|-14

Чаще, но недолго.

киевлянин17.02.2015 07:54

+9|-5

Это точно!

Dean Ex17.02.2016 13:22

+8|-3

До первой гуманитарной бомбёжки твоего дома российской братской помощью. ;)

Сталин 1945год09.02.2015 11:54

+24|-88

Не случайно презренные предатели украинского народа – лидеры украинских националистов, все эти мельники, коновальцы, бандеры уже получили задание от немецкой разведки разжигать среди украинцев, которые те же русские, ненависть к русским и добиваться отделения Украины от Советского Союза. Все та же старая песня древних времен ещё с периода существования Римской империи: разделяй и властвуй.

сралин09.02.2015 11:56

+47|-16

ещё одно пришибленное

antoniVS09.02.2015 12:20 

+57|-13

какая на фиг ненависть к русским? в Украине их треть населения, а половина украинцев русскоязычные.

antoniVS09.02.2015 11:33 

+10|-5

Давайте лучше статью про-украинского производителя.
http://www.bookzone.com.ua/Netshop/catalogue/catalogue_44347.html

Аноним09.02.2015 10:18

+39|-38

Что за бред! Это не российские компании, а все го лишь корни их с россии...
А вы не задумывались, что эти компании платят налоги в казну Украины, что эти компании дают рабочие места нам, украинцам! Эти же работники компании жертвуют деньги на поддержание украинской армии, жертвуют деньги на медикаменты и т.д.
Ну не будете вы пользоваться услугами и не будете покупать товары... Компания не сможет существовать... Бюджет украины опустеет на N-ую сумму, ЗП будут урезаться, работников (украинцев) будут увольнять, сокращать... И к чему это приведет?!
Люди, не будьте стадом. Думайте обширнее!

sav7309.02.2015 23:38 

+48|-12

Если именно думать, то зная, что до прихода банды януковоща в Украине было масса зарубежного бизнеса (банки, магазины, IT-шники и т.д.), который давал более стабильную и высокооплачиваемую работу и законы какие-никакие работали. А потом всё раздеребанили между собой (свои бандиты) и российским бизнесом (российскими бандитами), ушли инвестиции, бизнес стали отжимать, люди (основная масса) стали хуже жить.
Так вот, на счёт думать. Вы действительно думаете, что добрые, духовные, немеряно богатые и честные россияне, это лучше, чем наш собственный и европейский бизнес, который придёт на замену?

sav7309.02.2015 23:50 

+46|-6

п.с. российские компании платили в основном откаты, а не налоги.
Но "всех под одну гребёнку" тоже неправильно. Нормальный честный бизнес только приветствуется (только такой надо ещё поискать в России). А вот тех, кто спонсирует, даже несознательно, войну, грабёж и беспорядки, надо бойкотировать. Суть в том, что не умно платить деньги тем, кто тебя, твоих друзей и близких потом обворует или вообще убьёт.

не скажу12.02.2015 16:09

+16|-24

надо включать мозги.Дай бог,уже не будут гибнуть люди.А ненависть-это путь в никуда.У нас экономика завязана с Россией.Да надо вооружаться,воров у власти-в тюрьму,олигархов заставить вернуть награбленное и контролировать власть!!!

Борис12.02.2015 16:19

+15|-4

Значит надо развязывать.

Женя08.02.2015 23:21

+28|-24

Самый основной продукт который мы потребляем из рашки - это нефть.И все эти компании это капля в море доходов от нефти. Хоть в основном топливо нам заходит из Белоруссии, но сырье то из рашки. В таком случае нам нужно отказаться от всех наших продуктов так как они произведены пр помощи росс.нефти.(( Как не парадоксально, но наши войска воюют с рашкой на российской нефти.

Летов08.02.2015 23:33

+6|-2

Вечность пахнет нефтью...

Энди02.03.2015 13:03

+6|-4

Вы наверно имели в виду газ?)
основная масса нефтпродуктов в UA идет из Беларуси или производится в Украине. пагуглите хотябы перед тем как писать все што вам там парят в рос. медиа.

Энди02.03.2015 13:06

+12|-2

Ах да.. и страна называется Беларусь а не БелОруССИЯ. спросите у беларусов =)

Маргарита02.03.2015 15:23

+7|-15

Да, по белорусски - Беларусь, беларусы, а по русски - Белоруссия, белоруруссы.

Привратник08.02.2015 22:27

+23|-43

Вы, господа, кроме негативного отношения к России способны хоть на момент задуматься.
Все эти предприятия, фирмы, магазины платят налоги, создают рабочие места, оказывают необходимые услуги. Мы уже добились того, что остановили деятельность крупнейших в Европе и в мире прославленных авиастроительного и ракетостроительного предприятий, оставили без работы десятки тысяч рабочих, лишились поступлений в бюджет, в пенсионный фонд. Освободили рынок для конкурентов, вернуться куда будет очень сложно. В чьих интересах Вы действуете? Уж точно не в украинских. Обращаю ваше внимание на то, как наши партнеры в США без всякого учета мнения Украины и украинцев, заключили с РФ договоры на поставку ракетных двигателей, общей стоимостью в 1 миллиард долларов, и на многие другие совместные проекты, вплоть до полетов в космос. Наши "патриоты" первым делом потребовали бы немедленно вернуть с орбиты украинских космонавтов. Понятно было требовать запретить поставку оружия и комплектующих к нему. А как тогда относиться к тем, кто выезжает в РФ на заработки, работают на стройках, добывает там нефть, газ и уголь, которые мы покупаем за валюту? В этом случае действительно зарабатывают на украинцах. Если их не пускать в РФ, как обеспечить работой в Украине. Давайте об этом.

Алекс08.02.2015 20:18

+31|-35

Дамы и Господа, такое ощущение, что большинство из пишущих здесь сошли с ума! Проходили же уже это в 1917 году, когда брат против брата сражался. Все пройдет и теперешние политики "уйдут" с обеих сторон, а нам жить дальше, обычным людям. Меньше злобы, больше здравого смысла!

Федот08.02.2015 20:22

+66|-18

Поддерживать экономику агрессора и оккупанта, как раз характеризует отсутствие здравого смысла.

Алекс08.02.2015 20:44

+19|-28

Исходя из вашей логики и вашего понимания здравого смысла, Вы должны перестать пользоваться газом...он ведь тоже русский, да еще и основа бюджета России. Так ведь замерзнете. Это тоже самое что и Обама говорит: "...мы разорвали экономику России в клочья...она страдает". Все эти товарищи (Обама, Путин и т.д.) не видят людей они преследуют свои цели им похер до нас. Обама хочет что бы простые люди страдали в России...получается он враг, как-то так.

Sleazy08.02.2015 21:07 

+60|-14

Можно я отвечу?) То что приходится пользоваться российским газом это временная необходимость. И да, надо приложить максимальное количество усилий, чтобы от неё избавиться.

Алекс08.02.2015 21:13

+11|-19

Вопрос может показаться глупым, но прошу в него вдуматься и ответить, почему России и русские лично для вас враг/и? Если можно по пунктам, типа:
1. ....
2. ...

Sleazy08.02.2015 21:21 

+20|-13

Про государство тут много уже было сказано, зачем повторяться?
Русские лично? Да у меня жена москвичка )) К хорошим людям и отношение соответствующее.

Sleazy08.02.2015 21:38 

+39|-10

Да, но кто с мечом к нам пришёл...

sav7309.02.2015 00:44 

+49|-7

Ваш первый пост поддерживаю.
А исходя из логики, природные богатства не совсем попадают под понимание продукта какой-либо страны. К тому же украинцы считали россиян какими-никакими братьями, а оно вон как получилось. Так что теперь надо время найти замену всему российскому.
Обама и Путин действительно преследуют свои цели и им действительно плевать на нас. Но есть небольшие отличия - Путину, в отличие от Абамы, наплевать и на свой народ и на свою страну. А по скольку Абаме наплевать на народ России и Украины (как и Путину), то глупо думать по этой причине, что Абама хочет страданий россиян. Он просто хочет избавится от напрочь свихнувшегося бешеного правительства России (обезьяна с гранатой), которое стало угрожать безопасности всего мира, плюя на все договорённости, законы и т.д. Так что главный враг России - правительство России, пустившее страну "под откос", а Штаты - это конкуренты пока ещё. Самый страшный враг - внутренний (в чём украинцы и убедились).

sav7309.02.2015 00:46 

0|-2

Это я Алексу написал.

Baddy08.02.2015 20:13

+19|-38

Да, прям кинулись и перестали ходить в эти кафе, магазины и тд.
И что, перестать теперь покупать обувь или одежду этих марок и перейти на УГ, спасибо, нет. Главное соответствие цена-качество для вещей, техники и всего остального, а не то, кому оно принадлежит.
Полный идиотизм и ничего более.

Федот08.02.2015 20:18

+20|-7

Вы так говорите, как буд-то эти марки не УГ :0))

Sleazy08.02.2015 19:43 

+30|-5

Кстати. Что касается прессы. Например "Вести" если судить о том кто их хозяин скорее российское издание чем украинское.

antoniVS09.02.2015 01:01 

+4|-17

тем не менее- радио Вести- единственное приличное радио в киевском эфире, все остальное шансон и попса для фоновой музычки, за редкими исключениями на Эре и Промине. и хедлайнера Матвея Ганапольского уж никак нельзя назвать ватником))) недавно стал покупать также Репортер-Вести- замечательный журнал с толковыми текстами, и что немаловажно- практически без рекламы. а газету почитывал, пока ее раздавали в метро- вполне читабельная, а фильтровать приходится в любом масс-медиа

изКиева09.02.2015 11:53

+18|-7

Вести принадлежат Медведчуку - стандартная российская пропаганду. Российские издания надо закрывать первыми. И не покупать российские бренды - их есть чем заменить: налоги, уплаченные в Украине , как и занятость продавцов - ничто, по сравнению, с пользой от увеличения количества безработных и уменьшением налогов при сокращении производства в Раше.

antoniVS09.02.2015 12:24 

+5|-14

Медведчук украинец, и пропаганды на радио Вести я не услышал, скорее наоборот- послушайте эфиры с Ганапольским, прежде чем ура-эмоционировать.

память09.02.2015 12:32

+23|-6

Покойный Стус многое мог бы рассказать о том какой Медведчук украинец.

antoniVS09.02.2015 12:45 

+2|-5

Я имел в виду гражданин Украины.

Alex30.08.2015 21:45

+1|-17

Вести и Холдинг-высокопрофессиональные медиа но конкретно больше пророссийское-заголовки текст правильно подобраны-но вранья практически нет как на дешевых 5 и подобных каналах а покупать надо то что нравится!!!

феликс30.08.2015 21:48

+9|-3

высокорашкопропогандонные

Като08.02.2015 19:28

+13|-28

Даа .маразм крепчает....

Кост08.02.2015 19:13

+41|-9

Ще варто подивитись на фарм. ринрк, оскільки саме російські виробники постачають величезну кількість ліків.

Привратник08.02.2015 22:32

+11|-34

Избавитесь и начнете на зло соседу покупать газ, поставленный
из США, что им и требовалось, ради чего и кормили нас пирожками.

_____08.02.2015 22:36

+21|-7

нет, останемся зависимы навеки, ради чего вас стекломоем и поили

Привратник08.02.2015 22:44

+12|-28

Попадете, чтоб Вы были здоровы, в больницу, заболеете, прежде чем принять лекарство, обязательно посмотрите страну производителя , после чего, если РФ, откажитесь. Также поступите, если придется попасть на операцию, проверьте все оборудование на предмет происхождения. Так, по мелочи: А где взять масло сосны кедровой, без орех обойдемся?
А если натуральное масло облепиховое ( растет только на Алтае) для лечения радиационных и других ожогов, для заживления ран? Предлагаете, как газ, закупают поляки, словаки, а мы у них. Обойдется дороже, но .....

_____08.02.2015 22:50

+13|-5

почему бы и не заменить если будет альтернатива

antoniVS09.02.2015 11:27 

+11|-3

облепиха росла у меня на даче под Киевом, масло делали вполне успешно.

Моксым Ебэсько08.02.2015 18:35

+16|-45

Про русский язык забыли сказать.

не ебэсько08.02.2015 18:41

+19|-4

ещё один)))

Киянин08.02.2015 20:49

+33|-6

Прийде час і на вирішення й цієї проблеми

Vace08.02.2015 18:22 

+39|-7

К магазинам я добавил бы еще обувные магазины ЦентрОбувь и Centro - торгуют дешевым вонючим заменителем

Ольга08.02.2015 18:01

+21|-5

спасибо! интересная информация. Много думала.....

Олег08.02.2015 17:43

+16|-3

Єдине чим грішу, так це МТСом і Грінфілдом.

поп08.02.2015 22:14

+11|-3

не греши!

2XL08.02.2015 17:35 

+35|-4

Банк Русский Стандарт перекрасился в Forvard bank

Даниил08.02.2015 16:25

+13|-12

От всего могу отказаться, кроме одного.
Чай Greenfield.
Я как любитель чайной-наркомании :))))) предпочитаю его.

antoniVS09.02.2015 01:15 

+6|-2

Позор, предатель, и все такое

Москаль09.02.2015 19:12

+7|-16

Куда только СБУ смотрит!?

Se-men08.03.2016 19:40 

0|0

Не переживай. Его уже записали на сайт "Миротворец".

Алексей28.08.2015 10:27

+4|-1

Была та же проблема. Нашел замену украинский (?) Ахмад и дорогой индийский чай.

Елена Киев08.02.2015 15:34

+24|-56

Ппусть автор тратит свою жизнь на вычисление российского производителя сложными логистическими расчетами, а также на здоровье пусть Забивает себе голову (от нефиг делать) составлением списка российских фильмов, российских актеров, артистов и т.д недостойных быть показанными по крутому украинскому ТВ. А я пойду и куплю то, что мне нравилось и нравиться, посмотрю кого и что захочу на ТВ, а вы парьтесь дальше херней

Юра08.02.2015 16:50

+31|-11

очень жаль что такие люди, есть и будут, которые думают только о себе.

Елена Киев08.02.2015 18:50

+10|-27

Ну так думайте о России, никто же не запрещает...)))

Олександр08.02.2015 14:14

+60|-10

Доповнення до коментаря нижче. Пиво білий медвідь згадав як приклад, хоча насправді рос марок у нас продається куди більше.
І думаю, що не важливо де вироблений товар, або хто є власниками марки. Якщо від купівлі такого товару російський бюджет отримає якуть частку фінансової винагороди, такий товар має байкотуватись. Великі справи починаються з малого.

Андрей Киев08.02.2015 14:38

+16|-45

Ты от российского газа отказался в доме??? В метро ты не ездишь на мытыщенских вагонах??? Ну молодец, что хоть от русского языка отказался.

Маша08.02.2015 14:06

+35|-4

А как же Роллтон? Врут, что украинские, а в российской рекламе говорят "у нас в Севастополе .... Велика Россия" Сволочи!

Олександр08.02.2015 14:05

+47|-7

Ще раджу звертати увагу на шоколадні батончики Mars, Snickers, Bounty, Milky Way, Twix, жуйки Wrigley's (Dirol, Orbit), російське борошно Макфа, Бєлоснєжка, купу макаронних виробів, замаскованих під італійськими назвами, пиво Білий ведмідь (чи то скоріше не пиво, а якась бадяга, бо навіть є пиво з ароматизаторами і 'замутнітєлями' замість нефільтрованого пива, і т.п. Цій темі потрібна масштабна робота

Не важно08.02.2015 14:49

+12|-18

Марс это мировой бренд, компания Марс Украина поставляет товары не только из России. В России существует шоколадный завод ориентированный на страны СНГ. Вся продукция импортируется украинскими провайдерами, хранится на складских площадях Украины и обеспечивает работой сотни наших сограждан. Макфа будет поставлятся в Украину из сырьевых заводов в Турции. Не путайте теплое с мягким, уважаемые. Разберитесь в устройстве логистики.

гЫп08.02.2015 16:26

+14|-17

Это не российские бренды. А заводы в России. С таким успехом вся зубная паста, 95% моющих средств это тоже Россия. Кстати упомянутый орбит в пакетах польский.
В статье идёт речь о брендах принадлежащих россиянам...не путайте людей... Ну или откажитесь от Ашан, метро кк, потому что головные офисы для стран СНГ вполне вероятно тоже в Москве...

Базука08.02.2015 14:04

+29|-5

Дякую за корисну інформацію!

хихихи08.02.2015 14:02

+18|-30

да давайте вже про своє!!!! Чим замінити товари цих клятих москалів? А то як про товари - то тільки про російські і от диво як всі їх добре знають.....якщо про політиків - то всі про Путіна несуть.....а про своє, що забули? Може його немає взагалі? ні товарів, ні політиків, ні взагалі когось хто з головою дружить у цій країні.....

эд08.02.2015 14:05

+12|-5

От мобильное связи - можно вообще отказаться. Продукты - самому выращивать. Главное желание

Эд08.02.2015 13:55

+24|-1

Забыли написать про операторо Киевстар и Лайф - больше половины принадлежит русским

Алексей Киев08.02.2015 13:44

+31|-1

Kerama Marazzi керамическая плитка из г.Орел и поселок Малино Московской области. Российские заводы подконтрольный Зюганову.

Лана08.02.2015 13:18

+28|-3

спасибо за информацию

Красавчик08.02.2015 11:44

+14|-40

Такие статьи могут писать либо полные идиоты, либо лже патриоты Украины - скрытые враги Украины, которые пытаются еще и обвалить экономику нашей страны. все будет хорошо.
Слава Украине,

эд08.02.2015 14:07

+9|-6

Ты проплаченный агент ФСБ!!

Se-men08.03.2016 19:46 

+1|-2

Крымчане "благодарны" "Свободе" за обгаженные могилы воинам-освободителям, за "поезда дружбы", за сожжение возвращающихся с майдана под Черкасами. Иначе бы Крым не "ушел".Так что кто враг -большой вопрос.

Александр08.02.2015 11:33

+17|-34

Дарья Тарасова - она не понимает, что компании, которые она назвала уже давно являются транснациональными и не имеют выраженной принадлежности к России, и да будет известно - деятельность данных фирм приносит доход в бюджет Украины и создает рабочие места для украинцев.

эд08.02.2015 14:08

+7|-7

за сколько работаешь?

Энди02.03.2015 13:17

+2|-4

ну да, за счет того что они транснациональные они и уничтожают государственный суверенитет и монополизируют национальный рынок в пользу России. об этом то и речь =)

;);)))))08.02.2015 11:26

+11|-36

Очень жаль,что у большенство людей,нет реального понятия ситуации..Хочется жить как в 90х.?!И еще,как работать в России так все бегом!!Одна озлобленность ,грубость,бестактность !!!А кто то за Европу говорит!!Научитесь быть людьми!!!

Марі08.02.2015 10:46

+49|-6

Потрібна стаття! Хоча вже таке поширювалось, але треба це постійно поновлювати!
У нас купа своїх товарів, але раніше ми не звертали на них належної уваги. Ну хоч тепер будемо свідомими! Я особисто від російського відмовилась вже як три роки, а зараз роблю це ще ретельніше! Не годуєм ворога!!!
Бойкот сканер- програма на теле фон що індифікує російські товари! Можете собі скачати друзі!

влад09.02.2015 12:33

+6|-4

який у вас мобiльний оператор?
опалення в квартирi?
якщо росiйський власник проiнвестував в вiдкриття бiзнесу в Украiнi - вiн скорiше наш cпiльник нiж ворог

antoniVS09.02.2015 20:59

+1|-1

таки да- global village на подходе

Евгений08.02.2015 10:41

+5|-1

А Тануки?

Алина08.02.2015 09:53

+14|-3

Ну а Сбербанк России никого не смущает? Смотрю даже не заявлен тут...

Галя08.02.2015 11:16

+10|0

Стаття про тих, хто ховається.

Vace08.02.2015 18:52 

+4|0

Шановна читайте уважніше розділ про банки ))

Миролада08.02.2015 09:12

+16|-1

Ще забули про першу приватну броварню, там теж хозяєва росіяни . А в дримтауне игроленд- Господина Азарова .

Санька08.02.2015 07:29

+11|-3

А де італійський Indesit, корейське LG, турецьке Bell - російська зборка, де славнозвісний Юнілівер, Калина(чиста лінія, сто рецептів краси)?...

Антое08.02.2015 10:39

+5|-3

Тютю...индезит итальянский, унилевер английский. При чем здесь где это собирается. Речь идет о российском происхождении

dmytro08.02.2015 12:13

+12|-2

Главная цель,- не платить оккупантам.Налоги откуда идут? от прибыли, от добавленной стоимости... Ее что, при производстве или при сборк нет???

Вася08.02.2015 14:16

+10|-8

А нам пофіг! В нашому селі таких слів ніхто не знає

Алексей Коньков08.02.2015 06:55

+15|-4

А еще франчайзинговые, но по сути тоже российские. Т.к. потоки, закупки идут через русь. Обучение, зомбирование и прочая шняга рашен кгб. Весь франчайзинг спортмастера: спортландия, columbia, o'neil, footterra, skechers, weekender...

Юлия08.02.2015 03:01

+20|-3

А еще линия косметики " Черный жемчуг", " Чистая линия", антиперспирант мененспидстик(не помню, как английскими буквами). Только им раньше и пользовались. А теперь отрубили.

dmytro08.02.2015 12:16

+7|-1

Достал с полочки Меннен, производитель Колгейт-Палмолив, США...

Lora08.02.2015 18:55

+8|-1

Еще кажись "Бархатные ручки" и "Лесной бальзам" . Но их наверное больше!

Неподарок08.02.2015 01:03

+14|-6

Чекаю від авторки таку ж цікаву статтю про харчі російського виробництва. Останні п"ятнадцять років окрім червоної риби/ікри, шліфмашинки ІНТЕРСКУЛ (разово, вже згоріла- викинули) та опосередковано газу/бензину моя сім"я нічого російського не купила. Може ще жувачки нонейм, які зазвичай видають в ресторані з чеком, та й то задарма, більш нічого не пригадую.

Сандей08.02.2015 01:09

+10|-3

Интерскол, теперь еще и Фиолент.
Жвачка Орбит, Дирол, Ригли.

баблгам08.02.2015 01:27

+8|-3

Орбит может быть и Польским

dmytro08.02.2015 12:17

+2|-2

Ростех, правда это Китай)))

андрей08.02.2015 00:00

+13|-2

Стеклоаата Isover(Изовер)-производится в росии

Сандей08.02.2015 01:10

+11|-2

Клеи Момент, кровля ТехноНиколь.

Пермяк08.02.2015 11:22

+8|-2

Утеплитель URSA Uralita

dmytro08.02.2015 12:18

+6|-2

К сожалению не только Изовер, но и Урса... И, кажись, Кнауф... Думаю, просто вредное производство, поэтому и перенесли туда, кого не жалко...

Пермяк08.02.2015 12:23

+4|-2

Это в СССР оно было вредное, сейчас автоматика с минимальным участием людей.
Альта-профиль еще: сайдинг, вагонка, бесшовка, подоконники, водосточные системы, цокольные.

Вася08.02.2015 16:50

+1|-2

Альта производит продукцию в Украине.

Сознательность 101 лвл08.02.2015 21:13

+5|-1

Хазяева россияне- скажи нет окупанту!

Олексій07.02.2015 23:52

+17|-1

Про Київстар забули? він теж має російське коріння у вигляді Вимпєлкому,ж а Лайф - дитятко Ахметова ))) якщо говорити правду, то давайте вже до кінця )))

Василий08.02.2015 12:50

+2|-3

Life - дочка турецкого орератора связи.

Эд08.02.2015 13:58

+11|-2

А турецким оператором владеют наполовину русские))

Іван08.02.2015 13:04

+3|-2

Наскільки пам'ятаю власник Київстара хоч і росіянин, але відмовився від російського громадянства. Якраз він і є наш брат.

Эд08.02.2015 13:59

+5|-2

Владелец и Президент - это не одно и тоже. Хотел отказаться президент

киянка09.02.2015 23:49

+1|-1

Якщо Ви про Літовченка як про власника, то він не росіянин, він киянин, ми з ним у параллельних класах вчилися у школі.)) Хоча може він встиг росіянином побувати, не знаю.)))

гість07.02.2015 22:29

+20|-1

Дякуємо за інфу !

гість07.02.2015 22:27

+15|-3

Дякуєм Дар'я, корисна інфа! Побільше такої

Мамалыга07.02.2015 22:23

+21|-3

Hyundai Accent/KIA Rio, VW Polo, бюджетные Рено/Ниссан.
ВАЗ, легковой Богдан, ГАЗели, естественно.
А вот на маршрутку Богдан садится можно- начинка японская, кузов украинский.

Іван08.02.2015 13:05

+3|-1

К сожалению начинка Китай, сборка и Элементы кузова наши.

Ьшырф07.02.2015 22:20

+19|-4

Ребята ето ж золотое дно. Давайте пожарников санепидем ментов налоговую . ОНи растаможку заплатили на все? Продажи с касы с количеством товара сходятся?
Етож под ето дело можно нанять вменяемых людей и штрафами зарплата етих людей окупится и казна пополнится. А еще если узнать кто вступаться будет и тех прижучить

Руслана07.02.2015 22:19

+6|-1

Юніонстандертбанк забули.

Мамалыга07.02.2015 22:13

+11|-1

Indesit, hotpoint-ariston, beko, siemens, bosch- все, кроме топовых моделей собирается в России. Часть LG, Samsung из массового сегмента.

dmytro07.02.2015 22:17

+11|-3

из последних покупок за пару лет холодильник beko за 500 долларов Турция электроавтоматы siemens Румыния холодильник samsung 600 долларов Корея... Так что не всегда, хотя встречается.... смотреть надо...

Іван08.02.2015 13:06

+5|-3

Проверять нужно, много делается в Польше. Качество естесно получше.

Мамалыга07.02.2015 22:05

+18|-2

Про МТС написали, а про Киевстар (Вымпелком-Альфа групп)? Ахметовский Лайф тоже в топку. И Укртелеком туда же. Вспомню коротковолновую молодость, пожалуй. И бесплатно. Только громоздкая антенна да и станция хорошая тыщ 5 баксов. Ну ниче, реанимирую совковую.
А еще эти россиянцы могут слушать хоть Турчинова, хоть Порошенко в GSM. Надо им на Турайю скинуться.

Іван08.02.2015 13:08

+4|-1

Толковуюстанцию можео и самому собрать, благо на улице такой век что любые компоненты доступны, а не только совок.

Артем07.02.2015 21:57

+13|-1

Tez Tour тоже полностью российская компания

Антон07.02.2015 21:55

+7|-1

Киевстар

Мамалыга07.02.2015 21:53

+10|-11

Еще бензин и солярка.

dmytro07.02.2015 22:20

+24|-3

чаще Прибалтика. А вообще подождем программы Нефть в обмен на продовольствие. Будем менять нефть на сало. Пусть москали наше сало едят,- глядишь людьми станут..

Мамалыга07.02.2015 23:36

+8|-5

Покупая прибалтийское и белорусское топливо, сделанное из роснефти, мы останавливаем украинские нефтеперегонные заводы.

371108.02.2015 11:25

+1|-2

Сало и свинина в основном из Южной Америки, помойму

dmytro08.02.2015 12:22

+6|-1

гладя кабанчика -То ти що, тепер американська хрюшка??? (шутка конечно) а если серьезно, то не думаю, что наше сало из Ю.А.

antoniVS09.02.2015 11:31 

+1|-1

курятина отечественная, красное мясо: с рук- отечественное, на рынках 50/50, в крупных магазинах почти все импортное: говядина плывет из Аргентины.

Олег10.02.2015 18:29

+4|-1

Бензин и солярку точно надо уничтожить. А еще и газ.

Наталя07.02.2015 20:26

+24|-3

Також вся продукція «юнілівер росія» це чай ліптон,доместос і все що має позначку U на штрих кодом. Люди давайте будем обачніші і уважніші не трепа кормити цих ..........!!!!

dmytro07.02.2015 22:00

+8|-3

Щодо Юнілівер- не все так однозначно... Компанія НЕ російська, а західна. Да, до недавнього часу нам поставляли Юнілівер, що виробляли в ФеРаші... Але зараз зустрічається Польша та Туреччина (в Метро у січні 2015 купив шампунь Clear, до цього ще у 2013 його російську версію купував під назвою Clear Vita ABE...В магазині були представлені шампуні цієї марки виролблені в Росії, Польші та Туреччині...) Ліптон, здається, частково поляцький... Думаю, зараз вже розпродають залишки... Але да, передивлятись треба перед купівлєю...

тала08.02.2015 19:52

+3|-1

Декілька років назад росіяни купили Юнілівер,чи то Юнілівер Калину,щось таке

отакое от08.02.2015 20:00

+2|-2

В конце 2011 года было объявлено о покупке Unilever 82 % акций концерна «Калина», который производит косметику и бытовую химию под марками «Чистая линия», «Сто рецептов красоты», «Черный жемчуг»

Ania07.02.2015 20:14

+5|-2

Компанія 3-Д сканєров: Artec 3D

Все владельцьі переехали в Люксембуург, но основной оффuc в Москве.

евгений07.02.2015 19:16

+21|-2

А почему в этот список не внесли технику под брендами Redmond и Polaris? Это тоже чисто русский бизнес

Юрій07.02.2015 18:10

+25|-4

Дякую. Перестав купувати в спорт-мастер і остіні. Решта і так лайно

Льора07.02.2015 15:33

+14|-15

Багацько їх в нас розвелося. Ой, багацько!!!... ДЕ Ж тепер вдягатися? Куплю собі шпиці - буду в`язати. Або в секонд-хенд. От, йоли-пали, лєс хустой, ходіт Вова бєз усов.

Олег10.02.2015 18:33

+6|-9

Купи себе шаровары и пояс. На всю оставшуюся жизнь хватит.

Arni 10.02.2015 18:49 

+6|-2

Зачем одни на всю жизнь, это же не лапти.

Юрий07.02.2015 14:33

+15|-6

А почему среди техники забыли Thermex - г.. собираемое в Рашке из китайских комплектующих?

dmytro07.02.2015 22:06

+8|-2

Thermex, он же GaranTherm, а вот TherMor он же Atlantic,- Украина, Одесса, в Рашке еще собирают чуть ли не весь Ariston, Indesit, бытовую технику Bosch (холодильники, стиралки встречал)

Изекиль07.02.2015 13:10

+22|-42

Как обычно, из крайности в крайность, если так рассуждать, то почему не отказаться от российского газа и электроэнергии. А куда ходить и что покупать люди сами решат, пока что своего ничего толкового нет.

Амалия07.02.2015 13:12

+37|-10

Постепенно надо отказываться. Возможно это именно у вас ничего своего толкового нет.

гість07.02.2015 22:14

+3|-4

Це залежить не від нас, а в який магазин піти, від нас. Поки, що на продаж них кирманичів немає впливу, це біда наша.

наблюдатель07.02.2015 11:50

+19|-45

Не там врага ишем .

там там07.02.2015 11:52

+21|-4

та ты шо

Алекс07.02.2015 11:36

+10|-4

Ниче, что над статьей сверху раздел поделиться состоит из 2-х ватных сетей и 2-х нормальных? Каждому с себя необходимо начинать.

Sleazy07.02.2015 11:46 

+5|-4

Есть такое.

dmytro07.02.2015 22:08

+21|-3

Вконтакт,- временно окупированная гебней сеть. А создана она нашим другом Дуровым. Посмотрите в Ютубе ролик студии Пвла Дурова Воин

Таня06.02.2015 21:06

+31|-2

Мілка, Снікерс, Нестле-Россія
Платінум-банк

Ал07.02.2015 16:39

+4|-7

Нестле - Швейцария

+45|-3

От курви.
Ти диви як замаскірувались!

КВІТКА06.02.2015 19:33

+11|-15

Жалко пецю.Його заводік отдуваеться за всіх рашенкрис ,що як щурі пролізли до нашого ДОМУ

Хон Гиль Дон06.02.2015 19:37 

+19|-5

Да о чем вы говорите. В Украине достаточно производителей кондитеских изделий.

бэр06.02.2015 17:34

+19|-34

еще газ.нефть.эл.энер. уголь.

юг06.02.2015 17:43

+42|-9

Это все и местное имеется.

Север06.02.2015 19:14

+17|-30

Если у Вас газ дома есть, это не значит, что он "местный". И если лампочка под потолком включается, тоже не значит, что электричество местное.

хихи06.02.2015 17:33

+64|-65

создайте лучше список отечественных качественных брендов одежды, кофеен, книг, товаров и услуг вообще. А тогда и посмотрим ....куда пойти можно, а то почему-то все время терзают смутные сомнения.... и думаю не меня одного.....

гість07.02.2015 21:59

+10|-7

Можна і не вітчизняний, крім руских є багато інших. Але якщо душонка руска, то нічого не поробиш. В тому біда нашої країни

Букин07.02.2015 22:57 

+10|-1

Вчер вечером попытался рассказать про украинского производителя одежды, кстати единственного представленного на Pitti Uomo — важнейшей мировой выставке в сфере menswear. И что вы думаете, через 20 минут моё сообщение потёрли модераторы ((

Helen090506.02.2015 15:50 

+21|-38

Я покупаю то, что мне нравится, и не особо обращаю внимания Россия это или нет. Все равно закупают продукцию наши украинские предприниматели, и отказываясь от чего-то они несут убытки. Если они сами сознательные, пусть ищут других поставщиков. При отсутствии "неугодной" многим продукции покупатели сами перейдут на другие марки.

Виктор06.02.2015 15:59

+64|-9

А я обращаю и нашёл большое количество качественной продукции других производителей.

Наталя07.02.2015 20:34

+26|-2

Я також багато знайшла хороших наших виробників зелена аптека замість чистой линии и бархотних ручек

Se-men08.03.2016 19:36 

+1|0

И я покупаю то,что нравится. И никакая сила и дурь не заставит меня вредить себе и моему кошельку. Из-за этой дури и Крым ушел и войну развязали.

турист06.02.2015 12:50

+48|-7

Спасибо за список!

Ольга06.02.2015 12:04

+2|-7

Господи, Читай Город уже 2 года, как не российский, россиянами (питерцами, точнее) там уже и не пахнет!

Мамалыга07.02.2015 23:42

+6|-8

Какая разница- тут или учи иностранные языки, или покупай книжки, изданные в России, аналогов пока нет, за редкими исключениями.

Галина06.02.2015 11:50

+19|-57

И что? Я одеваю детей в Глория-Джинс, мне нравится. И обслуживание в СБ России тоже нравится. Спорт-мастер не нравится и не хожу туда, а в Читай-городе я каждую неделю...Неужели кто-то ориентируется на эти списки, а не на свои предпочтения и вкусы.

karcha06.02.2015 18:07 

+50|-12

Так,Вы балованная Галя,а как же-Родина? Или Родина-где колбаса вкуснее.

смысл07.02.2015 12:12

+11|-35

нет, Родина - это конфетки отечественных олигархов и их же водка....

киев07.02.2015 12:24

+27|-5

для тебя да, для меня нет

гість07.02.2015 22:46

+13|-13

Галині треба в АТО, хай в неї попаде снаряд за ї ї гроші і будуть "свои предпочтения и вкус.."

гость07.02.2015 22:52

+8|-3

блин, ну зачем такое...

мира08.02.2015 12:16

+18|-31

О Боже!!!!!Люди очнитесь от навязанного вам бреда !!!!!!Любить Украину можна и не прыгая на майдане!!!!!Пропагандируйте мир а не ато!!!!!!!!Начните с себя!!!!!Выключайте зомбоящики!!!!!!!

сергей киев08.02.2015 12:20

+12|-26

Поддерживаю!!!!!Нас склоняют только к ненависти!!!!!А то что мы на это ведемся уже наши проблемы!!!!

яна08.02.2015 12:21

+10|-27

обработали украинцев пополной!!!!а как это все начиналось .......фу!ради чего???

яна08.02.2015 12:24

+10|-24

Жаль что народ на это ведется а не думает не анализирует.За нас даже фразы придумали какими мы имеем право любить

эд08.02.2015 14:13

+6|-12

сколько денег от ФСБ получил, пацифист москальский?

никита08.02.2015 12:40

+7|-26

Уже не актуально другдруга обвинять и брызгать ненавистью!!!!Уже здобули!!!Получили все хороший пендель под зад!!!!Надо думать что дальше делать,а то и оставшееся разворуют...

никита08.02.2015 12:42

+8|-6

А всех этих дармоедов с толстыми жопами и пинжаками за 100 наших зарплат в ато и помошников ихних туда же!!!!!

эд08.02.2015 14:11

+2|-3

Запроданка

Ксенія15.02.2016 01:07

+3|-2

Знаєте, мене дратують такі люди, як ви... Більшість з вас... Ви утверджуєтеся, ображаючи один одного, і ловите від цього кайф... Вже не перший рік... З 2008 року я не користуюся російською продукцією... Вирішила для себе це ще далеко до того, як це переросло у якийсь мейнстрім... Так склалося і на це у мене свої причини... Знаєте, у магазинах стільки неросійської продукції, що ви би аж здивувалися... І не треба схожих статей і плювання злісними образами, щоб просто НЕ користуватися російським, якщо ви цього не бажаєте... Краще би виклали список хороших перевірених товарів від українських (повірте, їх чимало) виробників, щоб підтримувати ринок рідної держави... Бо кожен має вдома інтернет, а при відвідуванні магазинів - очі та бажання, щоб перевірити країну-виробника або штрих-код... Російські товари - не дешевші і не якісніші за товари з інших країн... Зазвичай, кращі... Бачите, я жива, здорова і живу без них, навіть не замислюючись, що чогось мені бракує... Хто не хоче чогось робити, той того робити не буде... І це повинно бути щиро та правдиво... А не такими методами: тут покричали, поображали, псевдогероїчно порвали на собі сорочку, а завтра встали та й зробили, як завжди...
P.S. До слова, ще я не користуюся польськими товарами.

Se-men08.03.2016 19:53 

+1|-11

Лукавишь,милая. Отключи газ,свет,отопление и на велосипед...

 

Бизнес новости

 
цена: 14 500 грн./м2
 
цена: 32 000 грн./м2
тел: (044) 377 77 27
 
цена: 13 450 грн./м2
тел: (044) 384-31-20
 
цена: 13 800 грн./м2
 
цена: 17 742 грн./м2
 
цена: 22 260 грн./м2
 
цена: 9 000 грн./м2
 
цена: 20 093 грн./м2
 
цена: 24 000 грн./м2
тел: +38 (044) 339 99
 
цена: 62 160 грн./м2
тел: (044) 585 10 08
 
цена: 18 300 грн./м2

Обсуждение новостей 

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Жизнь >Список заведений и магазинов, которые принадлежат РФ, но имеют английские названия