> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости рынка недвижимости >Способи обману під час купівлі заміської нерухомості

Способи обману під час купівлі заміської нерухомості


15.04.2015 08:00  0 комментариев

На що слід звернути увагу під час купівлі нерухомості за містом.

Сьогодні ринок заміської нерухомості, як і ринок нерухомості загалом, переживає не найкращі часи. Зацікавити покупця низькими цінами, гарними ділянками можна, але чи завжди пропозиція відповідає дійсності? На ці запитання Domik.ua спробує дати відповіді та поради, як не стати жертвою хитрощів та нечесних пропозицій.

На чому необхідно акценти увагу під час купівлі нерухомості за містом?

Не треба надіятися, що дім, який продається за ціною автомобіля середнього класу, вартий уваги. Більше ніж 70% операторів маніпулюють з цінами, і не вказують конкретно що входить у дану суму. Іноді, маніпуляції мають доволі серйозні наслідки, які тягнуть купу проблем (після угоди з′ясовується, що купив фундамент і дах, замість будинку, а за інженерні комунікації доведеться сплачувати і т. ін.)

Також читайте: Від чого залежить вартість приватного будинку

Найбільш економічними виявляються ділянки біля в′їзду в селище (турбують машини та скупчення забудов), тому ціна на 5-10% менша.

Ділянки біля водосховищ дорожчі та більші за розміром. У них зацікавлені любителі яхтінгу, а це клієнти з грошима, які неодмінно придбають саме цю ділянку.

Невеликі ділянки біля води можна купити не надто дорого. Але родина, яка має маленьких дітей може зіткнутись із проблемою постійної присутності комарів. А пісок із водосховища буде тягтися в оселю і створювати дискомфорт, потрапляючи на ліжка та дивани.

Купуючи ділянку біля ліній електропередач та газопроводу, не треба бути надто впевненим, що підключитися можна швидко та дешево. Практика показує, що в дійсності зробити технічно підключення не можливо, а реальна ціна вийде в декілька разів більшою.

Можна зіткнутися з таким, що продавці можуть зацікавити можливістю за додаткові кошти придбати такі блага як водопостачання, каналізацію, газопостачання і укладаючи угоду, вони у ній зафіксують обставини форс-мажору, до яких входить дії чи бездіяльність посадовця. Іншими словами, якщо неотримання документів на проведення інженерних комунікацій буде залежати від посадовців, в такому разі продавець не виннимен – це форс-мажор.

Частим видом обману є запевнення продавця, що будинок збудовано із екологічно чистих матеріалів та за сучасними зарубіжними технологіями. Фахівці говорять, що забудовники зводять ці будинки за західними лекалами і частка таких заміських будов становить 40%. Такі котеджі усім пропонують як найсучасніше екологічне житло, що відповідає найкращим європейським стандартам. Насправді такі забудови не довговічні та не екологічні. У Європі такі будови розраховані на 50 років експлуатації.

Будь-яке агентство нерухомості хоче зацікавити потенційних покупців виглядом інтер’єру та красивими фотографіями. Не треба довіряти красивій обгортці - запросіть на перегляд фахівця, який легко знайде усі мінуси та вкаже на плюси.

Не треба купуватись на те, що поруч живуть відомі та знамениті, адже це, перш за все, вказує на елітність району. Визначтесь самі по собі, що ви хочете придбати, в якому районі та з якою метою потрібен будинок у передмісті.

Надзвичайно важливо бути обізнаним, якщо ви вирішили придбати земельну ділянку для забудови. Маємо надію, що поради від Domik.ua стануть у нагоді.

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua

© domik.ua, 2015просмотров: 1681

По материалам: Domik.ua-недвижимость


Для публикации комментария в этой новости Вам необходимо авторизоваться

Комментарии посетителей Новых - 0

Оцените новость

Всего комментариев о статье: 0 - Способи обману під час купівлі заміської нерухомості

Бизнес новости

 
цена: старт прродаж
 
цена: от застройщика
тел: (044) 374 11 11
 
цена: 13 775 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: 18 300 грн./м2
 
цена: 11 810 грн./м2
тел: (067) 411-11-99
 
цена: 15 000 грн./м2
тел: +38 (044) 39 222
 
цена: 32 000 грн./м2
тел: (044) 377 77 27
 
цена: 9 500 грн./м2
тел: (044) 247-56-30
 
цена: 9 000 грн./м2
 
цена: 14 500 грн./м2
тел: +38 (044) 364 48
 
цена: 17 000 грн./м2

Обсуждение новостей 

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости рынка недвижимости >Способи обману під час купівлі заміської нерухомості