Продам: Эксклюзив!!! Фасованный БЕТОН от завода для всех нужд

50 грн.


Код объекта: 397253

Дата добавления: 19.12.2018 11:12

Просмотров: 76

город Киев, Дарницкий район, массив Позняки

В ассортименте марку бетона можно заказать любую.

Гарантируем качество и соответствие.!

Новий продукт ТМ Carrot — «БЕТОН, просто додай води!», до складу якого входить крупний заповнювач — щебінь фракції 5-10 мм.

Переваги фасованого бетону ТМ Carrot очевидні:
— по-перше, це гарантований власною, атестованою лабораторією клас бетону і відповідно якість бетону, оскільки будучи виробником товарного бетону і будівельних розчинів, ми приділяємо особливу увагу якості продукції, що виробляється і Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте оригінальний і якісний продукт;
— по-друге, це зручність і простота роботи з продуктом, адже Вам більше не доведеться купувати всі компоненти окремо і змішувати їх в певних пропорціях для отримання потрібного класу бетону. Все вже зроблено! Потрібно просто додати води і перемішати суміш в ручному бетонозмішувачі ТМ Carrot;
— по-третє, це відсутність зайвих надлишків складових компонентів, приготували потрібну кількість бетону і використали його.
І звичайно ж, важливий фактор, це ціна нашого продукту, яка, на сьогоднішній день дорівнює вартості одного мішка цементу.

Виготовлення бетону ще не було таким простим, швидким і зручним як з нашим новим продуктом — фасованим бетоном ТМ Carrot "БЕТОН, просто додай води!"

Контакты: +38XXX-XX-XX  « показать

Внимание! Не звоните на номера с кодами 090, 080, 070

Ответственность за содержание объявлений несут пользователи, которые их подали.
Правила подачи объявлений.