Город Область

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Полезное > Фотокаталог зданий Киевской области >Улица Рыльского Максима 7Е, Киевская область, город Ирпень. Информация и отзывы о доме

 Поиск недвижимости |  Поиск зданий

Улица Рыльского Максима 7Е, Киевская область, город Ирпень. Информация и отзывы о доме

Оцените качество дома, выбрав звезду

Адрес: Киевская область, город Ирпень, Рыльского Максима улица, 7Е

GPS-координаты:

Тип: Многоквартирный дом

Тип дома: Украинский кирпич

Этажность: 4

Материал стен: Кирпич

Высота стен: 2.8

Год постройки: 2010

Сообщить об ошибке


Просмотров: 3300

Отзывы о качестве дома Рыльского Максима ул., 7Е его состоянии, инфраструктуре и особенностях проживания.

0
Зарегистрируйтесь на сайте, прежде чем оставлять сообщения.
Тогда вы будете узнавать о новых сообщениях в этой теме.
 Ознакомьтесь с правилами публикаций сообщений.

Зарегистрируйтесь и получайте бонусы за отзывы на свой счет

Комментарии посетителей Новых - 0

Оцените новость

Наталья28.10.2014 11:42

0|-1

Отопления нет 4 год. Вот свежий сюжет от "5 канала": https://www.youtube.com/watch?v=MdAKoOAx3q8&index=24&list=PL5eQ15vxDEVxwA8jv03eUhhYq6m2aZOMa

Linely26.11.2012 18:01

0|0

Обережно! Не дайте ввести себе в оману!!!
Коментарі на лист-звернення інвесторів, які вклали гроші у житлові будинки по вул. Рильського и Полтавській, надані редакції «Ірпінського вісника» начальником відділу містобудування та архітектури Михайлом Копачем (№48, 23-29 листопада 2012 року):
- …Олександр Сінчук, м’яко кажучи, дуже недобросовісний забудовник. Чотири будинки – два по вул. Рильського і стільки ж по вул. Полтавська – будувались ним як індивідуальні житлові. Але тепер у кожному з них більше 50-ти квартир.
На даний час рішенням Київського районного суду міста Донецька визнано право власності по квартирно на ці чотири будинки. Ш Олександр Сінчук укладає вже нотаріальні договори на окремі квартири. Але згідно з чинним законодавством ці будинки не можуть бути підключені до інженерних мереж без офіційної здачі в експлуатацію.
Судом визнано право власності, як кажуть, на «коробку». Відповідно до закону про регулювання містобудівної діяльності (ст.39) експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, не прийнятих в експлуатацію, забороняється! Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації або сертифікат є підставою для укладення договорів про постачання ресурсів для його функціонування – води, газу, тепла, електроенергії.
Дані про такий об’єкт включаються до державної статистичної звітності. Ірпінський підрозділ «A.E.S. Киї вобленерго», Ірпінська філія ВАТ «Київоблгаз», «Ірпіньводоканал» інженерні мережі до будинку не підключать без офіційної їх здачі в експлуатацію.
У листі також звинувачення на адресу міської влади. Наскільки я знаю, з боку перших осіб міста робиться все можливе, щоб допомогти людям. А от від Сінчука реакції жодної. Ми неодноразово зустрічалися з ним на високому рівні, але чули від нього лише запевнення. Словом, віз і нині там.
- З усього випливає, що ці будинки перебувають у «повітрі»?
- Я навіть не знаю, як висловитися. Так, право власності на будинки є, але експлуатувати їх не можна.

  • Рыльского Максима 7Е, город Ирпень, Киевская обл - Фото дома

Близлежащие дома - растояние, рейтинг, отзывы

Киевская обл

43531

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Полезное > Фотокаталог зданий Киевской области >Улица Рыльского Максима 7Е, Киевская область, город Ирпень. Информация и отзывы о доме