Город Область

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Полезное > Фотокаталог зданий Киева >Переулок Краснокутский 16, Киев. Информация и отзывы о доме

 Поиск недвижимости |  Поиск зданий

Переулок Краснокутский 16, Киев. Информация и отзывы о доме

Оцените качество дома, выбрав звезду

Адрес: город Киев, Днепровский район, массив Старая Дарница, Краснокутский переулок, 16

GPS-координаты: 50.434388069632 30.6376129324327

Тип: Многоквартирный дом

Тип дома: Украинский кирпич

Этажность: 4

Материал стен: Кирпич

Высота стен: 2.7

Год постройки: 2011

Сообщить об ошибке


Просмотров: 3587

Отзывы о качестве дома Краснокутский пер., 16 его состоянии, инфраструктуре и особенностях проживания.

0
Зарегистрируйтесь на сайте, прежде чем оставлять сообщения.
Тогда вы будете узнавать о новых сообщениях в этой теме.
 Ознакомьтесь с правилами публикаций сообщений.

Зарегистрируйтесь и получайте бонусы за отзывы на свой счет

Комментарии посетителей Новых - 13

Оцените новость

just do it26.01.2017 00:03

0|0

Что за полуночные дискотеки?!

just do it 25.01.2017 01:33 

0|0

Музыка ск пол ночи трещит !

Сомневающийся08.06.2013 14:02

0|0


Вот почему Вам могут не выдать документов на право власности никогда....
http://riviera18.com/psevdo-osbb/#more-316
Кроме того, задержка в выдаче на неопреденный срок - не есть правонарушение.

Hellenna09.06.2013 15:51 

+2|0

Я отримала документи на квартиру, але на зборах співвласників не була і саме ОСББ не було створеним. В даний момент нас обслуговує компанія Березнякижитлобуд, обслуговування складає 6,5 грн/кв.м. (прибирання будинку та території, вивезення сміття, зарплата бухгалтера?, зарплата електрика?, зарплата сантехніка?) + опалення в опалювальний сезон+електроенергія+хол. та гар. вода за лічильниками. Тариф звичайно не малий і, коли ми підписували договори з БЖБ, було озвучено, що це все тимчасово, до моменту отримання документів на право власності...Нічого немає більш постійного, ніж тимчасово! Я за те, щоб нас обслуговував звичайний ЖЕК зі звичайним тарифом 2-3 грн./кв.м., але ніхто конкретно цим займатись не хоче! Надавала пропозиції кільком власникам квартир, отримала відповідь: "Мене все влаштовує!", а я і мої сусіди, з якими ми думаємо однаково, за всіх співвласників не можемо приймати рішення. Крім мене в будинку проживають пенсіонери, у яких пенсія 1000-1200 грн, може для них спецумови і їх все влаштовує, а для тих, хто працює інші?...Я оплачую в місяць з опаленням 600 грн., без опалення 400 грн - квартира 36 кв.м. Та ще у мене є запитання: чи входить в сумму оплати за обслуговування ремонт в середині будинку облущеної штукатурки та пофарбування стін всередині та зовні фасаду? Чи є гарантія на оздоблення місць загального користування та фасадів?

ladaLW27.01.2016 16:11 

0|0

Сворено ОСББ 31.12.2015

Лора05.06.2013 13:58

0|0

Привіт сусідам - Олена, кв.19. Згодна - взимку
було тепло в квартирі, у мене засклений
балкон - було навіть жарко, у сусідки навпроти
балкон не засклений, з вікон свище - було
прохолодно. Згодна і про шумоізоляцію - через
стінку сусід свариться з будівельниками, а ніби кричить у мене в квартирі! З вентиляцією
проблеми - я знаю, чим повечеряють мої сусіди
сьогодні, а також я знаю хто палить цигарки у
себе на кухні! Знизу, а можливо зверху сусіди
включають витяжку - у мене гул стоїть, як в
тракторному парку! Про документи мовчу, їх просто немає у мене та й у інших в цьому
будинку, затримка сягає до року - знаю, що
складно зараз з оформленням - сама працюю в
одній із БІК. Щодо тихого двору складно
підтвердити - мої вікна виходять в сторону
"гаштета", часто чути п"яниць, брязкання пляшок, гавкотиння собак, а їх тут стільки, що
страшно дитя на вулицю випустити тощо! Чому
я тут купила? А тому що на той момент часу
лише в цьому будинку я знайшла маленьку
площу 30-37 кв.м., на більшу грошей не було
та й на цю площу прийшлось збирати копійки по всьому світу! Якість будівництва мене не
вражає - будівельники, які будували цей
будинок не знайомі з рівнем та виском ("отвес" -
рос) або кладку робили ліворукі муляри?!
Можете перевірити правдивість моїх слів!

Hellenna09.06.2013 15:55 

0|0

Лора, Вам сподобався мій пост? Чи ви згідні з моїми примітками?

Hellenna28.04.2013 11:31 

0|0

Можу тепер поділитись і хорошою новиною - 24 квітня я підписала договір к-п, отримала тех.паспорт на квартиру та зареєструвала квартиру на своє прізвище. Краще пізніше, ніж ніколи! Дякую Вікторії за терпіння та професійні відповіді на мої каверзні питання, Раїсі Федорівні за щиру посмішку, підтримку - її круглосуточна присутність в будинку вже давала надію на те, що все буде добре! Залишилось відкритим питання обслуговування будинку - ОСББ, ЖЕК...? - вирішимо! Маленьке звернення до тих, хто проживає по сусідству! В коридорі на сходинковому марші побита штукатурка - люди добрі, шановні мешканці, невже вам приємно проживати в руїнах? Це ж хтось завозив дивани, чи буд матеріали і так обдер стіну - відновіть, будь ласка! На підвіконнях гарно росли квіти в вазонах - побили! Дарма Галина Дмитрівна старалась, ніхто не врахував її старання! Фурнітуру зламали на вікні в коридорі! Коли я заселялась в квартиру на коридорі було гори буд сміття, коробки із-під бойлерів...це не моє добро було, але я все прибрала, вимила весь свій поверх від бруду! Я благаю Вас, сусіди, поважайте труд прибиральниці, бережіть те, що для Вас було створено чужими руками - ви ж за все це заплатили гроші!

Сергей30.04.2013 16:03

0|0

И мы получили тоже уже документы и приписались через "Міграційну службу Дніпровсього району" (бывший ОВИР)
Разговаривал с соседями, будем делать собрание и создавать ОСББ из жильцов есть желающий стать главой ОСББ всем заниматься. так как землю нужно забирать к себе))

Hellenna30.04.2013 17:19 

0|0

Ми не прописувались ще - треба зайнятись цим питанням!

Андрей31.03.2013 00:32

0|0

Ребята я покупал квартиру в киевгорстрое на Ул. Е. Пчелки, 2 документы реально через 2 года! У вас только дом сдался и самое главное вовремя! Купил мой брат в этом доме 6 квартира их орошо знает застройщика, документы будут готовы в течении месяца. И вот еще документы готовит не застройщик, а городская власть, а именно укргосреестр после оплаты паевых взносов в казну Киева. Застройщик все оплатил и получил ,, розпорядження " от киевской администрации почтового адреса! Так что волноваться нечего.

Hellenna14.04.2013 20:46 

0|0

А ви впевнені, Андрію, що Ваш брат придбав саме 6 квартиру? А ви знаєте, що в Вашій квартирі вже півроку, як згорів лічильник? А чи знаєте ви, що ця квартира продається? Чи це ви її продаєте?
І звідки у Вас така цікава інфа про те, що і кому заплатив забудовник? Те, що ви пишете трішечки не в"яжеться :-) про яке "розпорядження" йдеться і коли це міська влада готувала документи сама особисто? Поштова адреса - це звичайно супер! Але, коли у мене захворів син, то мені прийшлось 10 адрес поліклінік та амбулаторій обзвонити і всі мені відмовили! Невідкладну допомогу визвати теж складно - ніхто не знає, де такий провулок знаходиться, а знайшли б, то мені прийшлось би їх під підїздом чекати, так як диво-електронний замок відчиняється лише диво-ключем... Благо, що маю знайомих та родичів лікарів, то біжу за допомогою до них! - це такий собі ліричний відступ, чи крик душі!

Hellenna14.04.2013 21:02 

0|0

І щодо "волноваться" - ви на зборах були, чули, що до 5 квітня буде відомо, коли підписання основних договорів? Я не була, але говорила із представником від забудовника, мені обіцяли до 5 квітня надати інфу... Вже 14 квітня - ніхто нікому ні-ні... 36 квартир в режимі очікування! Ви добре знаєте забудовника, заспокойте нас, підскажіть протягом якого місяця очікувати підписання договорів?

gold3315.04.2013 08:21 

0|0

Андрей, здаеться мне Вы и есть застройщик этого "Милого дома" судя по фактам. А Юрий из 35 квартиры, влюбленный в плитку и баггеты-это друг Ваш временно арендующий в цоколе квартиру.Вот и получается что устраивает все в этом доме только Вас и Юрия.Здесь в каждой квартире вагон притензий к застройщику.!!!! Все нравится только тем кто 100% оплату не сделали.Проверено

AMG02.06.2013 12:54

0|0

Кто же ты такой! Гюльчитай открой личико. Или сссышь?

Игорь31.03.2013 00:08

0|0

Меня зовут Юрий с 35квартиры пер. Краснокутский, 16 и хочу сказать- дом классный, тихо, уютно, а самое главное теплый. Зимой окна открывали при -10. Пускай кто гибнуть скажит не так) в общественных местах плитка керамическая на лестничных клетках на потолках даже бегеты, своя парковка и внутренний двор со скамейками и освещением, отведенная земля для цветников. Хочу сказать, что это единственное предложение было на момент моей покупки в Киеве достойное. Спасибо застройщику!

Hellenna14.04.2013 19:57 

0|0

Привіт сусідам - Олена, кв.19. Згодна - взимку було тепло в квартирі, у мене засклений балкон - було навіть жарко, у сусідки навпроти балкон не засклений, з вікон свище - було прохолодно. Згодна і про шумоізоляцію - через стінку сусід свариться з будівельниками, а ніби кричить у мене в квартирі! З вентиляцією проблеми - я знаю, чим повечеряють мої сусіди сьогодні, а також я знаю хто палить цигарки у себе на кухні! Знизу, а можливо зверху сусіди включають витяжку - у мене гул стоїть, як в тракторному парку! Про документи мовчу, їх просто немає у мене та й у інших в цьому будинку, затримка сягає до року - знаю, що складно зараз з оформленням - сама працюю в одній із БІК. Щодо тихого двору складно підтвердити - мої вікна виходять в сторону "гаштета", часто чути п"яниць, брязкання пляшок, гавкотиння собак, а їх тут стільки, що страшно дитя на вулицю випустити тощо! Чому я тут купила? А тому що на той момент часу лише в цьому будинку я знайшла маленьку площу 30-37 кв.м., на більшу грошей не було та й на цю площу прийшлось збирати копійки по всьому світу! Якість будівництва мене не вражає - будівельники, які будували цей будинок не знайомі з рівнем та виском ("отвес" - рос) або кладку робили ліворукі муляри?! Можете перевірити правдивість моїх слів!

Сергей30.04.2013 16:05

0|0

да вентиляция жах полный((
Но за такую цену и условия это лучшее предложение.
да и уютно, правда соседи не все адекватны, парадное за год уже "засрали

Hellenna09.06.2013 16:04 

0|0

Ціна, за кв.м. не маленька була, близько 10000-10800 грн/кв.м. За таку ціну можна було на той момент в "Паркових озерах" придбати квартиру з повним оздобленням "під ключ" і я мені було дуже прикро, що якість буд-ва та внутрішнього оздоблення дуже і дуже погане в цьому будинку було на момент прийняття квартири по акту. Мене привабив обіцяний строк заселення (травень 2012) та маленька площа, яку я швидше могла виплатити.

gold3314.04.2013 20:14 

0|0

Вам, Юрий, может в подвале тихо и уютно и багеты радуют, но дело-то не в багетах?! Общая обстановка в доме оставляет желать лучшего - не прошло и года наружная штукатурка облазит, плитка на ступеньках лопается... хотелось бы узнать за чей счет будет восстанавливаться ремонт? Шумоизоляция никакая, жить в этом доме просто не возможно...

gold3328.03.2013 14:41 

0|0

Что тут сказать.По порядку; 1.Документы не получили до сих пор.Шумоизоляция отсутствует напрочь,что творится в подъезде и в соседних квартирах-все слышно в квартире.Стены в один кирпич,не жизнь а кошмар сплошной.Соседи; В одной из квартир устроили общ кухню.В доме стоит вонь жареной рыбы и кислой капусты,плюс живет малолетний диджей(спать ночью зась) Ком тарифы заоблачные.

Сергей30.04.2013 16:06

+2|-1

О ДиДжей это да))) Я уже с ним ругался и без толку!!! Нужно меры принимать

Лада22.09.2015 21:42

+1|0

Прикольно почитать это спустя 2 года. Пишут про всякую ерунду а тут о застройщике нужно писать.
Дом классный, теплый уютный и нормально построен.
А соседи тожеразные, есть очень самоуверенные и самонадеянные в свои 35 лет!! есть просто наглые и нахалные типа я везде был и все знаю ия работаю там - то и там-то ну ниче время потрет!!
Это малетний имеет почти 30 лет, его знают в Европе, а вы даже о нем ничего не знаете, и он не просто диджей он еще и прдюссер и т.д. При въезде молодняк немного зависал, теперь тихо! Вот лучше скажите какие клевые теперь квартиранты пьют и телевизор на всю орет всю ночь)) это конечно лучше чем современная музыка. Теперь про ОСББ вы для начала подпишите со всеми службами прямые договора.

Hellenna25.03.2016 14:57

+1|0

Лада, здесь нужно и о застройщике и о самом доме говорить! Какой застройщик, такой и дом! Проблем полно до сих пор, не мне Вам рассказывать.
И не обижайтесь, что Вашего сына назвали малолетним...молодец, что он не только ди-джей, но и продюсер. Речь шла об элементарном отношении сосед-сосед-дружба. А у нас этого нет, в доме в котором с несчастьем 30 квартир. Нам мешает музыка Вашего сына, Вам мешают соседи сверху

Лада25.03.2016 16:00

0|0

Ну насчет дружбы Вы очень ошибаетесь, музыка Вам мешать уже года 2 точно не может, не врите, он все играет в обособленной студии и наушниках, и соседи даже очень дружные, а вот проблема с квартирами которые сдают, там нет соседей и им плевать на всех!! а квартир у нас не 30 а 37, и сдают около 15 квартир! А мне мешает алкоголик с белой горячкой уже год, и толку что хозяйка извиняется, я от этого не сплю ни днем ни ночью, она сама на него полицию вызывает, а вот выгнать его не решается!! А что вам от застройщика нужно зайдите и скажите нашей Р.Ф. А ., если мешает музыка зайдите и ему скажите он человек разумный, поймет! А соседи лично мне все нравятся, вы хуже не видели!!!

ггг12.02.2013 02:35

0|0

Где там клубиться, если у дома нет даже двора??? Построен на помойке между частными домами, парковка машин эдак на 5. Но кирпичный, правда, видели при строительстве.

Татьяна15.05.2012 12:36

+1|0

Клубный кирпичный дом. Очень теплый. Тихое место,развитая инфраструктура - 2 остановки до городской электрички, 15 мин до метро. Возле дома планируются парковочные места. Дом тихий и уютный. В квартирах электроплиты.

  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 1
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 2
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 3
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 4
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 5
  • Краснокутский 16, город Киев - Фото дома 6

Близлежащие дома - растояние, рейтинг, отзывы

Киев

47794

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Полезное > Фотокаталог зданий Киева >Переулок Краснокутский 16, Киев. Информация и отзывы о доме