ТзОВ "Галжитлобуд"

Ник на форуме:Галжитлобуд
Почтовый адрес:місто Львів, Перехрестя вулиць Стрийська - Наукова
Телефоны:+38067 828-57-23, +38067 828-57-21
Контактный мэйл:galzhytlobud@mail.ru
Регионы деятельности:Львовская обл, Львов
Виды деятельности:Застройщики
О компании:

Компанія «Галжитлобуд» займається будівництвом сучасних багатоповерхових житлових будинків європейського класу. Команда досвідчених спеціалістів сумлінно працює над своїми проектами та створює лише найкращі та найзручніші умови для проживання. Враховуються усі сучасні досягнення архітектури, будівництва та оздоблення прибудинкової території.

Високий клас якості та доступні ціни привертають увагу усіх бажаючих отримати справді хороше житло у Львові. Приємні знижки та умови розтермінування допоможуть справитись з будь-якими фінансовими питаннями. Ми працюємо задля вашого комфорту. Обирайте найкраще, живіть щасливо!

Предложение клиентам:

Для своїх клієнтів ми підготувати вигідні пропозиції купівлі квартир в нових житлових комплексах Львову, Ознайомитися з пропозиціями можна у нас на сайті.

Предложение партнерам:Новостройки
Отзывов 2,добавить отзыв
Просмотров: 10738

Комментарии модерирует владелец этой страницы - ТзОВ "Галжитлобуд"

Соблюдайте правила комментирования.

Комментарии посетителей Новых - 1

Отзывы о компании (2): Галжитлобуд

_4ed16.01.2020 09:02 

0|0

Героїв УПА 73. Протермінування вже 1.5-2 роки залежно від дат в попередніх договорах. В жодній квартирі немає газу, більшість квартир не мають електрики, вище 9го поверху - води, половина - документів. Терміни переносили вже декілька разів. Не рекомендую!

Андрій31.05.2019 13:42

+1|-1

компанія галжитлобуд це компанія безвідповідальних, безграмотних, безнадійних, людей . Те що вчасно нероблчть нічого це зрозуміло, от проя якість забудови хотілось поговорити побільше однак не можу тому що якості ноль ...матеріали дешеві (вікна двері котли батареї) усе необхідно міняти, стяжка, штукатурка обовязково зривайте усе і міняйте . Як то кажуть сім раз подумай щоб купити у них нерухомість.