Продаж будинку 229 м²
Створено 08 травня, оновлено позавчора, 11:24
Код оголошення 22433622
Продаж будинку
| Тип | Будинок | |
| Загальна площа | 229 м² | |
| Кількість спалень | 3 | |
| Кількість санвузлів | 2 | |
| Площа ділянки | 15 Соток | |
| Рік побудови будинку | 2004 | |
| Поверхів в будинку | 3 | |
| Висота стель | 2.7 м | |
| Матеріал стін | Керамічна цегла | |
| Під'їзні шляхи | Асфальт | |
| Каналізація | Септик | |
| Водопостачання | Скважина | |
| Площа кухні | 56 м² | |
| Житлова площа | 89 м² | |
| Оздоблення | Сучасний ремонт | |
| Санвузол | В будинку | |
| Вікна по сторонах світу | Захід, Південь, Схід | |
| Ділянка кутова | Ні | |
| Комплектація | З меблями і технікою | |
| Додатково | Ванна, Бойлер, Кондиціонер(и), Душова кабіна, Камін, Баня / сауна, Басейн, Ландшафтний дизайн, Захисні ролети, Крита парковка для авто, Газон, Автополив, Тераса, Сад, Мангал, Барбекю |
Інформація
с.Горенка, кирпичный дом 229м2 в 3 этажа на участке 15 соток с ландшафтным дизайном -ели, туи , декоративные кусты , цветы, сад, автоматический полив и освещение участка , бассейн, 2 беседки , сарай кирпичный-25 м2 с погребом , кирпичный забор, навес на 2 машины , автоматические ворота. В доме 4 комнаты, мебель , вся бытовая техника , кухня -столовая 56м2 с камином , 2 с/у-кафель , ванна , душевая , тренажерный зал , сауна , бильярдная. Рядом лес, озеро, магазин Фора, школа . Без комиссии!!!
Є інформація, яку ви хочете повідомити?
Розташування
АдресаКиївська обл., Києво-Святошинський район, с. Горенка
Loading map...
Написати власнику

Продаж будинків поруч
Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Горенка, Лісна вул., 91
$450 000 / $1 166 за м²
Будинок, 386 м²
6 днів тому
Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Горенка, Мічуріна вул., 1
$85 000 / $802 за м²
Будинок, 106 м²
3 місяця тому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше