> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости рынка недвижимости >Найпоширеніші хитрощі ріелторів: про що необхідно знати клієнтові

Найпоширеніші хитрощі ріелторів: про що необхідно знати клієнтові


16.04.2015 08:00  0 комментариев

Domik.ua зібрав хитрощі ріелторів, знання яких допоможе клієнтам не потрапити на гачок нечесних посередників.

Ріелторська праця – нелегка, і тому заповзятливі ріелтори для полегшення роботи вигадують багато хитрощів, які вводять в оману клієнтів.

Також читайте: Які якості повинен мати ріелтор

Хитрість перша. Ріелтор розміщує в базі даних об’єкти, яких насправді немає, адже головне його завдання – зацікавити клієнта. Якщо потенційний покупець-продавець приїде на зустріч з ріелтором, він буде спантеличений кількістю пропозицій, якими може зацікавитись, не розуміючи, що запропоновані варіанти не такі вже й вигідні.

Цікава інформація. У ЗМІ та на сайтах розміщуються оголошення про продаж квартир, яких не існує, але за параметрами, вони схожі на реальні варіанти. Нереальна кількість житла у оголошеннях провідних газет та журналів сьогодні складає 70%, а ще декілька років тому – 50%. До речі, окремі агентства нерухомості виділяють для квартир, яких немає у наявності, окремі номери телефонів та менеджерів, які займаються виключно відсіюванням покупців, для того, щоб переорієнтувати їх на квартири, які є у їхній картотеці.

Нереальні квартири дають можливість ріелтору знизити вартість реальної квартири та прискорити строк продажу, і, як результат, одержати грошову винагороду.

Хитрість друга. Ріелтор тисне на клієнта, стверджуючи, що за подібну ціну квартиру з такими параметрами ніде не купити. Залишилась одна, й за нею вже черга стоїть. Більшість клієнтів потрапляють у подібну пастку і купують запропоновану квартиру не за ту вартість, за яку планували й не за ту, яка була вказана в оголошенні, а значно дорожче.

Хитрість третя. Приховування негативних моментів об’єкту, що продається. Ріелтор може приховати від покупця інформацію про те, що власник був одружений, що є неповнолітні діти або інваліди.

Угоду, якщо вона відбулась, можна визнати недійсною через суд, але час втрачено, не кажучи про гроші та нерви.

Не поодинокі випадки приховування ріелтором негараздів у квартирі або, навпаки, штучного прикрашування. Покупцеві або орендатору необхідно поцікавитись особливостями проживання до здійснення угоди.

Також читайте: Основні помилки покупців квартир

Під час огляду майбутнього житла зверніть увагу на поведінку продавця, зокрема, чи не намагається він спровадити якомога швидше оглядачів. У цьому разі перевірте:

  • Наскільки спричиняє гуркіт громадський транспорт.
  • Яка віддаленість від аеропорту.

Ріелтори призначають час огляду квартири у години затишшя гуркоту транспорту, будівничих робіт, які проводяться поруч і т.ін.

Завітати з ріелтором на огляд квартири можуть підставні покупці, які торгуються, наче реальні покупці, а потім зникають (ріелтор пояснює, що квартира занадто дорога і таким чином збиває ціну).

Domik.ua застерігає: як би швидко не хотілось купити чи продати квартиру, не треба поспіхом вирішувати дане питання. Придбання чи продаж житла – відповідальний момент у житті. Вдала угода залежатиме від вашої пильності, педантичності та обізнаності.

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua

© domik.ua, 2015просмотров: 2030

По материалам: Domik.ua-недвижимость


Для публикации комментария в этой новости Вам необходимо авторизоваться

Комментарии посетителей Новых - 0

Оцените новость

Всего комментариев о статье: 0 - Найпоширеніші хитрощі ріелторів: про що необхідно знати клієнтові

Бизнес новости

 
цена: 9 500 грн./м2
тел: (044) 247-56-30
 
цена: 14 500 грн./м2
 
цена: 9 000 грн./м2
 
цена: 16 920 грн./м2
тел: +38 (044) 300 11
 
цена: 49 420 грн./м2
тел: +38 (044) 394 51
 
цена: 21 800 грн./м2
тел: (044) 333 42 33
 
цена: 15 900 грн./м2
тел: +38 (044) 355 55
 
цена: 16 900 грн./м2
 
цена: 18 300 грн./м2
 
цена: 17 000 грн./м2
 
цена: 23 750 грн./м2
тел: (044) 221 25 75

Обсуждение новостей 

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости рынка недвижимости >Найпоширеніші хитрощі ріелторів: про що необхідно знати клієнтові