Який вигляд повинна мати нерухомість бізнес-класу
Нерухомість бізнес-класу — це комфортні та якісні будинки.
Локація
Будинок сегменту «бізнес» має будуватися в історичному центрі міста, або біля парку, скверу, водойми, лісу чи рекреаційної зони. Для забудови можна обрати і спальний район, але це має бути екологічно безпечне та комфортне для проживання місце. Будинок цього сегменту не можна будувати на околицях, в промислових зонах чи депресивних районах.
Технологія будівництва та матеріали
Для будівництва можна використовувати червону цеглу чи керамоблоки. Будівля може бути як цілісної цегляної кладки, так і монолітно-каркасною. Забороняєтся використання шлакоблоків, газобетону та панельних блоків.
Внутрішні приміщення
Місця загального користування повинні облаштовуватися із застосуванням сучасних високоякісних матеріалів. У холі має бути обладнаний ресепшн або, як мінімум, кімната для консьєржа, який контролює доступ всередину. Також у будинку мають бути встановлені сучасні високоякісні ліфти.
Читайте також: Який вигляд повинна мати нерухомість економ-класу
Апартаменти
Щодо кількості квартир в будинку — думки неоднозначні. Варто керуватися тим, що він не може бути "мурашником" на сотні квартир.
На поверсі має бути розміщено не більше 6 квартир. Враховуючи комфортність проживання в будинку, логічно — що вище поверх, то менше має бути квартир на поверсі. Мінімальні площі квартир — 40 кв.м для однокімнатних, 70 кв.м — для двокімнатних, 100 кв.м — для трикімнатних квартир. Висота стель — 2,85 -3 м. У квартирі передбачається наявність лоджії чи балкона.
Прибудинкова територія
Бажаною, але не обов'язковою умовою є наявність закритої прибудинкової території. Якщо вона відкрита, то має вестися відеоспостереження. Територія повинна бути доглянутою, упорядкованою та озелененою. Обов'язковим є облаштування дитячих майданчиків та зон відпочинку.
Паркінг
Паркінг обов'язковий. Кількість місць в ньому має становити не менше 85% від числа квартир.
Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua
© domik.ua, 2016