Продам: ЭМАЛЬ ХВ-0278 ГРУНТ ХВ0278 ГРУНТ-ЭМАЛЬ ХВ-0278 ГРУНТОВКА-ЭМАЛЬ 0278-ХВ 1. На підставі това

1 грн.


Код объекта: 377312

Дата добавления: 20.04.2019 02:04

Просмотров: 268

город Киев, Голосеевский район, массив Лико-Град

ЭМАЛЬ ХВ-0278 ГРУНТ ХВ0278 ГРУНТ-ЭМАЛЬ ХВ-0278 ГРУНТОВКА-ЭМАЛЬ 0278-ХВ
1. На підставі товарознавчих досліджень теоретично обґрунтовано та експериментально підтверджено вирішення проблеми отримання вітчизняних лакофарбових матеріалів високої надійності та якості шляхом розробки кремнійорганічних лакофарбових матеріалів, модифікованих поліакрилатами. Введення до складу лакофарбової композиції поліакрилатів дозволяє усунути властиві кремнійорганічним покриттям технологічні та експлуатаційні недоліки і отримати покриття холодного сушіння з поліпшеними фізико-механічними та захисними властивостями.
2. З урахуванням впливу хімічного складу і будови поліорганосилоксану на властивості покриття для дослідження вибрано кремнійорганічну смолу з метильними та фенільними радикалами біля атому кремнію.
3. За допомогою ІЧ-спектроскопічних досліджень встановлено водневу взаємодію між поліметилфенілсилоксаном та поліакрилатом в модифікованих композиціях. Гідроксильні групи поліорганосилоксану повністю зв’язуються карбонільними групами поліакрилату при вмісті модифікатора більше 40-50 мас.%.
4. Введення поліакрилатів до складу ненаповнених кремнійорганічних композицій суттєво підвищує твердість, розривне навантаження та корозійну стійкість покриттів. При цьому їх гідрофобні властивості не знижуються.
5. Отримано математичні моделі, які описують залежність властивостей ненаповнених модифікованих покриттів від складу композиції, та на їх основі проведено багатокритеріальну оптимізацію. З урахуванням властивостей покриттів з розрахованим оптимальним вмістом різних поліакрилатів як плівкоутвор

Контакты: +38XXX-XX-XX  « показать

Внимание! Не звоните на номера с кодами 090, 080, 070

Ответственность за содержание объявлений несут пользователи, которые их подали.
Правила подачи объявлений.