Этому объявлению уже более 118 дней. Но, возможно, оно еще актуально и ваш звонок рады будут услышать. Посмотрите наши актуальные похожие объявления.

Предлагаю: Проектування систем опалення Суми


Код объекта: 413867

Дата добавления: 26.12.2018 02:12

Просмотров: 10

город Киев, Оболонский район, массив Оболонь

Великий комплекс робіт по проектуванню системи опалення в різних приміщеннях, включає безліч завдань і їх рішення по встановленню та підключенню сантехнічного опалювального устаткування.

Якщо у будинку, квартирі, офісі або в приміщенні панорамне скління то самий кращий варіант - це опалення конвекторами. Фахівці FanCOil - Service професійно, індивідуально, під бажання замовника підберуть потрібний варіант системи опалення, внутрішньопідлогові прилади, плінтусні або настінні конвекторы, водяного теплоносія або електричного. Від якості підбору приладів і його монтажу, а також від високоякісних матеріалів використаних при реалізації проектування системи опалення, безпосередньо залежить безпроблемне проживання в теплі і в комфорті, і звичайно ж важливий факт - безпека використання опалювального устаткування і інженерних систем.

Якщо у Вас є запитання або Ви хочете замовити виїзд фахівців для проектування систем опалення конвекторами телефонуйте на наш офіційний номер +380 , менеджери із задоволенням Вам допоможуть. Також заходьте на наш сайт сертифікованого сервісного центру Фанкойл-сервіс по ремонту конвекторів

Контакты: +38XXX-XX-XX  « показать

Внимание! Не звоните на номера с кодами 090, 080, 070

Ответственность за содержание объявлений несут пользователи, которые их подали.
Правила подачи объявлений.