Найдено:
36
Полнота объявления
Шолом-Алейхема ул., 13
Черниговская – 22 мин.
$75 000
/ $1 337 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 6.8 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 56.1 м²
Простора квартира з газом, стабільним світлом та атмосферою затишку! Пропонується до
Радистов ул., 24
Лесной
$29 000
/ $1 306 за м²
Жилая 13 м²
Кухня 5 м²
1 этаж из 4
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 22.2 м²
Комфортний лофт із теплою підлогою в ЖК Wood Park! Пропонується до продажу компактна
Космонавта Волкова ул., 8
Лесной
$35 500
/ $754 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 5.9 м²
5 этаж из 12
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47.1 м²
Інфраструктура району максимально насичена: у пішій доступностЗатишна оселя поруч з л
Академика Курчатова ул., 13
Лесной
$35 900
/ $1 122 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 6 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Розглядаємо продаж по всім Державним програмам! Можливість р
Кубанской Украины ул., 31А
Лесной
$72 000
/ $1 412 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 15 м²
13 этаж из 23
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 51 м²
Продаж квартири БЕЗ КОМІСІЇ! В квартирі окрема спальня кімната з виходом на балкон, п
Радистов ул.
Лесной
$119 000
/ $1 469 за м²
3 этаж из 6
2-комнатная, 81 м²
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК «Лісова казка 2». Квартира розташована у житловому
Loading map...
1
2
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера