Продажа 1-комнатной квартиры 44 м², Привокзальная ул., 2/4
Создано 03 марта, обновлено 29 апреля
Код объявления 22429614
Продажа квартиры
| Тип | 1-комнатная | |
| Общая площадь | 44 м² | |
| Площадь кухни | 10 м² | |
| Жилая площадь | 17 м² | |
| Этаж | 14 | |
| Этажей в доме | 18 | |
| Материал стен | Керамический пустотелый кирпич | |
| Отделка | Современный ремонт |
Описание
Без комісії! Без % для покупця! До вашої уваги пропонується на продаж простора, світла квартира з покращеним плануванням. ЖК "Сонячний", м. Бориспіль, вул. Вокзальна. Комплекс із чотирьох будинків, має власну котельню, створено ОСББ, є генератор, світло завжди, також завжди є опалення і вода, та інтернет. Квартира дуже світла, розведена електрика, двокамерні вікна, є великий санвузол і простора лоджія з якої відкривається чудовий вигляд. документів на право власності понад 3 роки, 1 власник. Перегляди у зручний для Вас час.ID: 93215
Есть информация, о который вы хотите сообщить?
Расположение
АдресКиевская обл., Бориспольский район, г. Борисполь, Привокзальная ул., 2/4
Loading map...
Написать владельцу
Продажа квартир рядом
Киевская обл., Бориспольский район, г. Борисполь, Головатого ул., 20
$54 000 / $1 688 за м²
1-комнатная, 32 м²
2 месяца назад
Киевская обл., Бориспольский район, г. Борисполь, Привокзальная ул.
$46 000 / $1 000 за м²
1-комнатная, 46 м²
3 недели назад
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее