Подать объявление

Активіст розповіла про незаконні новобудови Львова та тіньові схеми, що їх супроводжують

Активіст розповіла про незаконні новобудови Львова та тіньові схеми, що їх супроводжують
Незаконні забудови нерідко загрожують історичному центру Львова. При цьому, за словами активістів, міська влада не лише не допомагає у цій боротьбі, а й заважає.

Член громадської ради при Львівській ОДА, активіст руху боротьби з незаконними забудовами «Народна дія» Олеся Дацко розповіла Domik.ua про ситуацію, що склалася з незаконними забудовами у Львові. Ситуація виявилася значно серйознішою, ніж ми гадали.

Пані Олесю, скільки у Львові незаконних будівництв?

У Львові створена ініціативна група «Народна дія», яка намагається протидіяти незаконним забудовам. Станом на 28 вересня до нашої ініціативної групи входили представники мешканців, які борються зі 48 незаконними забудовами, проте ми володіємо інформацією, що наразі у Львові їх близько 100.

На якому етапі будівництва ці об'єкти?

Серед згаданих 48 об’єктів частина тих, які лише зводяться або плануються, а частина – незаконні реконструкції, які проводяться з порушенням закону. Найчастіше такі будівництва виявляються на початковому етапі. Проте є будинок на вулиці Лукаша-Остроградського, де вже побудовано 17 поверхів. Ще два роки тому, коли будівництво лише починалося, Мінкультури видало припис щодо зупинення будівництва, однак досі неможливо з’ясувати, хто ж саме має виконати цей припис. Мешканці намагаються з’ясувати це через суд, у той же час, міська влада й ЛОДА «вмили руки» і фактично «переводять стрілки», хто з них повинен виконувати рішення суду. За цей час «виросло» 17 поверхів, і за висотою це вже найвища в історичному ареалі споруда, вища навіть за львівську Ратушу.

Читайте також: Експерт пролив світло на свавілля забудовників у Рівному

Які основні порушення при будівництві новобудов у Львові?

Більшість порушень при будівництві є наслідком незаконного виділення земельних ділянок. Землі виділяються на основі Акту інвентаризації земель, затвердженого Львівським міськвиконкомом у 1998 році. Тоді інвентаризацію проводили на підставі усних свідчень, без встановлення реальних меж земельних ділянок, їх реального призначення й перевірки актів на право користування. Тому достеменно невідомо, кому реально мають належати земельні ділянки, які виділяють, і яке їх цільове призначення. Також невідомо, на якій підставі та які землі набули статусу «комунальних». Акт про інвентаризацію не є актом про право власності, це лише, як з’ясувалося, невідомо у який спосіб зроблений облік земель та їх користувачів.

Також міська влада часто незаконно визнає землі комунальною власністю й змінює їх цільове призначення. Наприклад, землі історичного ареалу, землі Державного історико-архітектурного заповідника є винятково землями історико-культурного призначення. Для отримання права на будівництво тут потрібно оцінити вплив планованого будівництва на історико-культурні об’єкти, значно важче отримати дозволи на будівництво. Але міська влада окремі земельні ділянки - переважно ті, які є прибудинковою територією існуючих житлових будинків - класифікує як «землі громадської та житлової забудови», а також «вільні земельні ділянки» й дає дозволи на будівництво, обходячи памяткоохоронне законодавство, порушуючи права мешканців на прибудинкову територію. А 5 травня 2015 року голова ЛОДА взагалі ліквідував своїм розпорядженням Державний історико-культурний заповідник в м. Львові, який входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З огляду на те, що у вітчизняному законодавстві держава не гарантує захист об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, заповідник ліквідували – за останні півроку було зафіксовано варварське нищення і значну активізацію забудови саме історичного центру.

Варто зазначити, що дуже велику кількість незаконних погоджень видають самі органи влади: Львівська міська рада та її виконавчі органи, Держархбудінспекція. А контролюючі органи просто «не помічають» цих порушень.

Які методи боротьби з незаконними забудовами ви застосовуєте?

Передусім, це громадські публічні протести: від пікетування забудов і до перекриття доріг. Якщо чесно, це - найдієвіший спосіб змусити владу звернути увагу на проблему. Також звертаємося у встановленому порядку до міської ради, облдержадміністрації, держархбудінспекції, прокуратури, судів. Офіційні звернення часто просто не розглядають, дають формальні беззмістовні відписки. Звичайно, що остаточні рішення про припинення незаконних будівництв переважно приймають суди, але судова тяганина може затягнутися на роки, адже по кожній справі в нас одночасно проходить 3 – 4 судових процеси.

Як ви можете оцінити ефективність боротьби? Скільки будівництв вдалося зупинити?

Декілька будівництв зупинити вдалося, наприклад на Богуна, 11. Також вдалося погодити з міською радою створення тимчасової погоджувальної комісії з вирішення спорів у сфері містобудування. Ініціативна група склала проект положення, який погодили з виконавчими органами міськради. Лишилося, щоб міський голова підписав розпорядження про офіційне створення такої комісії й затвердив проект положення. Завданнями цієї комісії мав би бути розгляд усіх обставин будівництва по кожному скандальному об’єкту: від виділення земельної ділянки до отримання усіх погоджувальних документів. А також прийняття можливих заходів досудового вирішення спорів між мешканцями й забудовником та міською радою. Втім вже пішов четвертий тиждень, коли з невідомих причин міський голова не підписує це розпорядження.

Окремі будівництва вдалося зупинити через суди шляхом забезпечення позову. Наприклад на Сахарова, 70, Шевченка, 3 – площа Галицька, 15. У окремих випадках до суду звертається міськрада, в окремих випадках – прокуратура чи Держархбудінспекція. Утім, без участі самих мешканців та громадських активістів ці судові процеси переважно завідомо програшні. Складається враження, що рівень корумпованості наших судів залишається дуже високим. Переважно суди всіляко намагаються довести, що права мешканців не порушуються, замість того, щоб захищати саме мешканців.

Читайте також: Незаконне будівництво в Черкасах: як мешканці міста відстоювали право на сквер

Що, на вашу думку, зумовило появу незаконних будівництв у Львові?

По-перше, відсутність обліку землі, бездіяльність органів контролю й відсутність діючого інструменту громадського контролю. Також вагомим аргументом є те, що влада, контролюючі органи й суди розглядають місто з позиції приватної власності та вважають, що можуть розпоряджатися міським простором на власний розсуд. Часто віддають прибудинкові території під новобудови, тим самим позбавляючи львів’ян інфраструктури. За публічний простір дійсно дуже важко боротися. Найдієвіше інструменти впливу тут – блокування кабінетів службовців чи сесії міськради, або перекриття вулиць у знак протесту.

Як міська влада сприяє боротьбі з незаконними будівництвами?

Можна сказати, що міська влада заважає встановлювати справедливість, а іноді й покриває незаконні забудови. Львівська міська рада сама видає більшість незаконних дозволів на ці будівництва. Зараз ведуться десятки судів, коли а міська рада звертається до суду з вимогою скасувати містобудівні умови і обмеження, які видав виконавчий комітет Львівської міської ради.

Наприклад, в одному з інтерв’ю начальник управління архітектури Ю.Чаплінський називає спальним районом Підзамче, яке є частиною Державного історико-архітектурного заповідника, і вже планує активізацію забудов на його території. Також він вказує, що є багато 100-літніх австрійський будинків, які можна безболісно знести. Як може не знати головний архітектор, що ці будинки – історична цінність. І зносити їх, щоб забудувати щось нове, тільки тому, що так вважає головний архітектор – це злочин.

Вражаючим є й те, що більшість скандальних забудов спроектовані родичами або організаціями, до яких мають безпосередній стосунок родичі посадовців Львівської міської ради. Так, у межах історичного ареалу славнозвісний «кубик» на вул. І Франка-Шухевича. Ще один приклад - комплекс, який мав постати на Озаркевича: його проектувала фірма «Швець і партнери», керівником якої є Д.Швець – син начальника управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Л.Онищенко. Ну як заборонити своїй дитині будувати те, що вона хоче, ще й заробляє на цьому?

Начальник департаменту містобудування А.Павлів впродовж тривалого часу одночасно обіймав дві керівні посади у Львівській міські раді - директора департаменту містобудування та начальника управління архітектури Львівської міської ради - й у той же час очолював приватну архітектурно-проекту фірму «Зелемінь», якій сам же видавав дозволи на будівництво. На сьогодні у Львові є дві приватні архітектурні компанії «Зелемінь» та «Зелемінь-арт», які засновані та якими керують дружина та син начальника департаменту містобудування, яким Павлів видає дозволи на будівництво.

Чинний начальник управління архітектури Ю.Чаплінський володіє приватною архітектурною фірмою. Об’єктивно - незалежному архітектору отримати дозволи на весь комплекс робіт у Львові практично неможливо.

В яких районах міста найчастіше будують незаконно? Чим це загрожує?

Попитом користується історичний центр міста через престижність та високу вартість житла. Через такі забудови Львів може втратити свої культурні та історичні пам'ятки, адже на старовинних будинках збивається штукатурка, знищуються пам'ятники, серед старих будинків будують ультрасучасні споруди, які нищать історичне середовище. Згоди львів’ян на такі забудови ніхто не питає.

Читайте також: Незаконне будівництво у Черкасах: ЖК на місці паркової зони

Як ви гадаєте, чи зміниться ситуація після передачі функцій архбудконтролю на місця? Чи, навпаки, загостриться?

Складається враження, що влада приймає такі рішення, щоб ніхто ні за що не відповідав. Так, ніби мають передати архбудінспекцію на місцевий рівень, проте як державна інспекція архітектурно-будівельного контролю може бути органом місцевого самоврядування? Невже законотворці не розуміють різниці між державною гілкою влади і місцевим самоврядуванням?

Дуже розмитими й неточними є функції цієї інспекції в місті Львові. Ми звернулися до Львівської міської ради з місцевою ініціативою врахувати у проекті положення про цю інспекцію вимоги громадськості. Зокрема щодо погодження кандидатури керівника цього органу на громадському слуханні, публічності його роботи та наявність громадської ради при ньому.

Незважаючи на те, що депутати Львівської міської ради зобов’язали виконавчі органи долучити громадськість до розробки проекту положення, юридичний відділ нам просто незаконно відмовив у реєстрації цієї місцевої ініціативи.

А взагалі, неофіційно забудовники просять перестати воювати з ними, пояснюючи це тим, що ставки хабарів за дозвільні документи просто зашкалюють. І вклавши мільйон лише у земельну ділянку й дозвільну документацію, вони до останнього боротимуться з мешканцями за продовження будівництва.

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua

© domik.ua, 2015

Оцените статью

Читайте также

Актуальный отчет со строительной площадки ЖК Illinsky House
Актуальный отчет со строительной площадки ЖК Illinsky House
Ход строительства ЖК Montreal House в сентябре 2021
Ход строительства ЖК Montreal House в сентябре 2021
Инвесторы секций № 13 и 14 Orange Park получили ключи от квартир
Инвесторы секций № 13 и 14 Orange Park получили ключи от квартир
Поделитесь вашим мнением

Комментарии посетителей

1 комментарий
Наталя• 
Понад 25 років досвіду! Компанія "ІРОКС" - це житлові масиви перевірені часом! У Львові присутні і справно експлуатуються об'єкти, побудовані нами ...
-1+0