Подать объявление

Незважаючи на дорожнечу квартир, Київ і досі займає перше місце в Україні по розбудові

Незважаючи на дорожнечу квартир, Київ і досі займає перше місце в Україні по розбудові
Вільних майданчиків у Києві мало.
Судяться з владою, яка то дає дозволи на будівництво, то скасовує. Це ризики. Великі кампанії тримють будівельні майданчики про запас, як страховку. Поки забудовуються майданчики, які були відведені кілька років тому, отже ціни зростатимуть – за рік вартість житла може зрости вдвічі.
 
Андрій Миргородський – експерт Української будівельної асоціації:
”Давайте подивимося, за скільки продається житло на Троєщині і на Окружній. Це близько 1200 доларів за квадратний метр. Це мінімум, який став нормою. Що стосується дорогого житла, то, я думаю, не вище 15 тисяч доларів за квадратний метр – дорожче не проається житло.
 
Зростає рівень доходів населення – це чудово. Але нажаль ці доходи – їх нема куди вкладати, окрім як у нерухомість. Ринок цінних паперів, фондовий ринок – вони не працюють в Україні(...)02.32. В Україні – найбільш стабільний ринок і найбільш передбачуваний попит – це житло.
 
Інвестору працювати у Києві на ринку житла – це на 100% ризикований бізнес. Ви можете пройти всі комісії, зібрати всі папери, рішення Київради отримати і після цього залишитися без майданчика і без проекту. Тому інвестори закладають свої ризики, і те, що раніше коштувало одну суму, тепер коштує у кілька разів більше.
 
За рік вартість житла може зрости вдвічі. Є дуже обережні прогнози, що житло подорожчає на 15-20%. Я вважаю, це не професійно, тому що ті майданчики, які будуть потрапляти до рук забудовника – це будуть такі складні умови і такі великі ризики, що за 15-20% компаніям буде нецікаво будувати.”
 
Позиція міністерства – якщо говоримо про розв‘язання проблеми, то маємо казати про житло, доступне широким верствам населення – тобто житло для середнього класу. Пропозиції Міністерство будівництва направлені до Кабміну, але ще не обговорювалися. Житло економ-класу бачать у Міністерстві таким: 9-16 поверхів, розміщені у зоні, де не буде знесень, складної геології та інженерних мереж.
 
Якщо органи самоврядування будуть виділяти такі земельні ділянки, ми запропонуємо економічні проекти, то вартість житла може бути 3 тисячі гривень за кв.метр.
 
Анатолій Беркута – перший заступник міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства:
”Для відповідних категорій населення, які повинні бути законодавчо визначені, держава могла б взяти на себе перший внесок для інвестування в житлове будівництво, а також диференційоване погашення процентної ставки по кредиту.
 
Держава повинна в такому випадку встановити стандарт такого, доступного для широких верств населення житла – це так зване житло економ-класу, яке на погляд нашого міністерства десь знаходиться в межах 65-70 квадратних метрів для двокімнатної квартири. І ось під такий стандарт, який ми мали б у державі затвердити, ми б мали будувати економічну і кредитну модель.
 
Економічна модель полягає у тому, що ми повинні були б зарегулювати у державі вартість такого житла, де держава мала б свою участь. ”
Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Купите бассейн в землю и превратите свой двор в оазис наслаждения!

Купите бассейн в землю и превратите свой двор в оазис наслаждения!

Антон Мирончук: Как «MOLODIST» вошла в ТОП застройщиков Киевщины и какое жилье ищут украинцы

Антон Мирончук: Как «MOLODIST» вошла в ТОП застройщиков Киевщины и какое жилье ищут украинцы

Инвестиции в свое будущее с безопасным ЖК DELREY

Инвестиции в свое будущее с безопасным ЖК DELREY

1
Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее