Проспект Героев Сталинграда 60, Киев. Отзывы и видео о доме
Народный рейтинг дома
Оболонь
GPS-координаты
50.52657202 30.517158034
Характеристики дома
Материал стен
Керамзитобетонная панель
Этажей в доме
15
Высота потолков
2.75
Видео-обзор дома
Расположение
АдресКиев, Героев Сталинграда просп., 60
Ближайшие ориентиры:остров Вербовый, озеро Белое
Loading map...
Оставить отзыв о качестве дома Киев, Героев Сталинграда просп., 60 его состоянии, инфраструктуре и особенностях проживания
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
Акции в новостройках
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
Отзывы посетителей
Ох, спочатку навіть порадувалась що будемо жити в комунальному будинку, тут перелічу плюси та мінуси даного будинку. Вікна в нас на вулицю виходять:
+ Поряд набережна та лісиста місцевість, будинок на кінцевій, недалеко від метро, планування 1к квартир нормальне. Виходи з підʼїзду на 2 сторони.
- Немає поруч нормального супермаркету, до метро ще дійти треба, вікна на дорогу - тролейбуси з 4 ранку до 12, дуже голосно влітку і неможливо спати, навпроти сквер, де без коменданського на лавочках відпочиваючі (він наче не близько, але вночі дуже сильно чути), під вікнами перед підʼїздом місця для відпочиваючих також, іноді вони стоять і вночі.
Тепер по самому будинку: на нижніх та середніх поверхах батареї ледь гріють (при 0° за вікном 30° батарея), вода настільки поганої якості, що смердить тухлими яйцями, навіть при нагріванні бойлером неможливо зуби чистити, сусідів чути досить добре. Підʼїзди досить роздовбані, ніхто не слідкує за ними, смердить на поверхах. Голова не на свʼязку, не повідомляє ні про що, не проводить збори та опитування, не слідкує. За свій рахунок ремонтували ями у дворі та заїзді. Консʼєржі адекватні. А ще додам, що в принциві парко місця знайти можна, але є унікуми які вирішують паркувати своє чудо на тротуарі і навіть отримуючи сміття та подряпити на машинах, все одно їх ставлять....
А якого року будинок, хтось знає, немає ніде інформації