Подати оголошення

Про компанію

Портал нерухомості Domik.ua: продаж і оренда нерухомості по всій території України

contactsH1

Тут ви знайдете:

contactsH1
contactsH1

Пропозиції оренди житлової та комерційної нерухомості

Потрібно зняти квартиру, кімнату, будинок, офіс, магазин або склад? Це можна зробити в розділі «Оренда». Вкажіть будь-які параметри — кількість кімнат, тип приміщення, вартість, локацію — і пошукова система надасть відповідні варіанти. Тут щодня публікуються оголошення від приватних осіб і рієлторів України. Потрібно житло подобово — воно теж є в цьому розділі.

contactsH1

Пропозиції продажу житлової та комерційної нерухомості

Плануєте купити квартиру, будинок, офіс або земельну ділянку? Тоді вам в розділ «Продаж». Зручний пошук, більше десятка фільтрів, інтерактивна карта — все це до ваших послуг.

contactsH1contactsH1
contactsH1

Пропозиції всіх забудовників країни

Ми стежимо, щоб кожна новобудова була представлена в нашому каталозі та описана до найдрібніших подробиць; а інформація про наявність та вартість квартир завжди залишалась актуальною. Для цього наші фахівці моніторять всі житлові комплекси (ЖК) країни і постійно оновлюють інформацію про об'єкти, що продаються забудовниками.

У розділі «Новобудови України» можна ознайомитися з Індексом надійності ЖК і отримати детальний звіт про нього. Перевіркою надійності займається наш підрозділ BildControl.

Новини ринку нерухомості та новобудов

Domik.ua — інформаційне джерело. Якщо у вас є запитання, що стосуються ринку нерухомості, тут ви 100%-во знайдете на них відповіді. Розділ можна умовно розділити на чотири частини:

 • 1
  перша: актуальні новини ринку нерухомості (наскільки зросли податки, які банки знизили відсоток за іпотекою, як в уряді планують реформувати будівельну галузь);
 • 2
  друга: події первинного ринку (старт продажу, акції та знижки на квартири, перебіг будівельних робіт);
 • 3
  третя: огляд новобудов (репортажі з будмайданчиків, вивчення законності ЖК, відгуки мешканців новобудов, докладні огляди нових проєктів);
 • 4
  четверта: поради (гайди з купівлі, продажу та оренди нерухомості, оформлення та податків, ЖКГ, дизайну та облаштування житла).

Форум нерухомості та новобудов

Domik.ua — це найвідоміший і перший масштабний форум про нерухомість в Україні. Відгуки реальних інвесторів новобудов вберегли безліч людей від купівлі квартир у будівельних пірамідах і довгобудах.

 • Кожній темі, запитанню, забудовнику і житловому комплексу тут відведена окрема гілка. Часто в них присутні юристи, представники відділу продажу або народні експерти, готові відповісти на запитання форумчан.
 • Аналітика ринку нерухомості — наша особлива любов. Більше 15-ти років ми проводимо на форумі конкурси прогнозів вартості нерухомості. Кожен бажаючий може взяти в ньому участь і отримати медаль переможця.
 • Наша місія — збирати інформацію про діяльність забудовників і робити її доступною для всіх користувачів форуму. Ми не видаляємо неугодні забудовникам пости і цінуємо кожне повідомлення, залишене в рамках правил. Форум Domik.ua — незалежна, чесна і відкрита площадка.
 • Для обговорення питань оренди, вторинного ринку житла і комерційної нерухомості ми надаємо окремий майданчик на форумі. Ну а для тих, хто готовий розпочати ремонт і облаштування, ми збираємо головні запитання, відповіді та рекомендації у відповідних спеціалізованих розділах.
contactsH1

Аналітика цін нерухомості та новобудов

Фахівці Domik.ua ведуть статистику цін на нерухомість із 2006 року. На сайті можна ознайомитися з таблицями, графіками і діаграмами, що демонструють, як змінювалася вартість житла протягом усього періоду аналізу. Ці дані допоможуть зрозуміти, що впливає на ринок нерухомості, і передбачити зміни цін у майбутньому.

contactsH1

Каталог компаній та професіоналів ринку нерухомості України

Професіоналів ринку нерухомості потрібно знати в обличчя! Ми зібрали повний каталог девелоперських компаній, агентств нерухомості та приватних рієлторів. На сторінці кожного гравця ринку можна ознайомитися з його досвідом, досягненнями та відгуками користувачів. Для тих, хто вже знайшов житло своєї мрії та готовий розпочати його облаштування, ми пропонуємо профілі професійних дизайнерів, ремонтних бригад, продавців будівельних матеріалів та обладнання.

contactsH1

Каталог багатоквартирних житлових будинків України з відгуками мешканців

За 19 років роботи на Domik.ua ми накопичили величезну кількість інформації про житловий фонд України. На основі цих даних створено довідник житлових багатоквартирних будинків країни. У ньому ви знайдете стислу інформацію про будинок, відгуки мешканців, фото і місце розташування на карті. Щодо столичних об'єктів, то ми зняли невеличкі відеоогляди. Це дозволить вам оцінити стан будинку і його інфраструктури, не виїжджаючи на об'єкт.