> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости новостроек >Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року

Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року


04.09.2017 08:01  0 комментариев

За даними Містобудівного кадастру, підпорядкованого КМДА, у Деснянському районі проводяться 4 незаконних будівництва.

Портал Domik.ua перевірив, як змінився статус законності новобудов за версією сайта Міжвідомчого центру моніторингу забудови Києва за півроку після попереднього огляду самовільного будівництва у Деснянському районі столиці. За даними сайту Містобудівного кадастру Києва стало відомо, що у другому півріччі 2017 року незаконними новобудовами визнано ті самі об’єкти, що і на початку року.

Згідно з позначенням на мапі Міжвідомчого центру моніторингу забудови міста Києва, статусом «самовільне будівництво» наділено наступні об’єкти:
1. ЖК «Перлина Троєщини» за адресою вул. М. Закревського, 42-А. Забудовником вказано ТОВ «Континентбуд», яке приписують до діяльності компаній Войцеховського. Цільове призначення ділянки — «для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями, підземною та наземною автостоянками». Спорудження комплексу будівель проводиться із порушенням містобудівних норм та без дозвільної документації. У зв’язку з цим органи прокуратури відкрили кримінальне провадження проти забудовника, ведеться досудове розслідування.

Дізнатися більш докладну інформацію про технічні характеристики та хід будівництва безпосередньо від інвесторів комплексу можна на форумі ЖК «НебоSky» ( «Перлина Троєщини»).

Читайте також: Квартира по акції: що приховують забудовники

2. ЖК «Троєщинські липки» будують на вул. М. Лаврухіна, 8. Як вказано на сайті центру моніторингу, це самочинне будівництво, що порушує дозвільну документацію. Його проводить ПП «Галичинабуд». За цією адресою знаходиться 22-поверховий будинок. Юридично він не введений у експлуатацію, проте в будинку проживають мешканці. Дізнатися подробиці про комплекс і його технічні особливості можна на форумі ЖК «Троєщинські липки».

3. Житловий комплекс за адресою вул. Лісківська, 35/51. На сайті центру моніторингу вказане цільове призначення ділянки — «для будівництва дороги, площею 1,8006 га». Інформація про забудовника відсутня. Згідно з даними Google-карт, за вказаною адресою не знаходиться жодного об’єкта. Можливо, забудова має інший номер , а саме 32/51 і вже заселена мешканцями.

4. Клубний будинок «Милославський» за адресою вул. Милославська, 31. Офіційна назва об’єкта — «будівництво житлової надбудови соціально-побутового комплексу та офісних приміщень над підземним паркінгом «Милославський ряд». Забудовником вказано ТОВ «Парк-Сервіс-7», діяльність якого пов’язують із мережею компаній «Сіті груп»/«Укогруп». За фактом самовільного будівництва із порушенням містобудівних вимог проводиться досудове розслідування.

Дізнатися більше про проблемне будівництво, його наслідки та пов’язані з ним новини можна на форумі КД «Милославський».

Читайте також: Як забудовники легалізують незаконні новобудови на березі річки, озера чи моря

На мапі-інфографіці позначені будівельні об'єкти Деснянського району Києва станом на друге півріччя 2017 року

Примітка

На мапі центру моніторингу забудови столиці, згідно з якою портал Domik.ua публікує перелік проблемних забудов, незаконні об’єкти будівництва позначаються червоним кольором, що пояснюється, як «самовільне будівництво». Новобудови, які виділено на цьому сайті помаранчевим кольором — мають статус «не рекомендовано, додатково опрацьовується». Сірий колір для позначення об’єктів означає «на опрацюванні». Проекти забудови, які виділено зеленим кольором, мають статус «законне будівництво».

Новобудови, які не відмічено на мапі моніторингу забудови міста, можуть бути і законними, і незаконними. Тому, до вирішення інвестувати у проект, необхідно вивчити усю доступну інформацію про будівлю та забудовника і з´ясувати чи відповідає надана документація проекту. Для початку можна проаналізувати дані, які є у доступі з відкритих джерел. У спрощенні пошуку допоможуть поради з публікації «Безпечна інвестиція: що можна дізнатися про забудовника і його житловий комплекс в Інтернеті».

Перед тим, як інвестувати у новобудову, ознайомтесь із повним переліком проблемних будівництв у Києві.
Обрати київського забудовника, який проводить будівельні роботи згідно із законодавчими нормами, можна за цим посиланням.

Щоб знайти житло не лише за розташуванням, але й за ціною, готовністю, класністю — слід пошукати серед новобудов Києва 2017.

Знайти інформацію щодо самовільного будівництва у столиці, дізнатись, як розвивається ситуація навколо незаконних новобудов можна, поспілкувавшись з інвесторами та представниками забудовника на форумі «Проблемне будівництво».

Останні події на первинному ринку нерухомості Києва, нові фотографії з будівельних майданчиків, активні обговорення між інвесторами та домовласниками зданих черг будівництва — це, та багато інших обговорень знаходиться на актуальному форумі нерухомості столиці.просмотров: 3960

По материалам: Domik.ua-недвижимость


Для публикации комментария в этой новости Вам необходимо авторизоваться

Комментарии посетителей Новых - 0

Оцените новость

Всего комментариев о статье: 0 - Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року

Бизнес новости

 
цена: 11 500 грн./м2
тел: (050) 100 53 43
 
цена: 18 500 грн./м2
тел: (044) 379 42 47
 
цена: 24 000 грн./м2
тел: (044) 299 56 40
 
цена: 24 300 грн./м2
тел: (044) 223 55 11
 
цена: 25 580 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 18 300 грн./м2
тел: (044) 390 30 86
 
цена: 17 000 грн./м2
тел: (067) 829 45 86
 
цена: 13 230 грн./м2
тел: (044) 357 75 26
 
цена: 51 910 грн./м2
тел: (044) 496 90 90
 
цена: 15 200 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от застройщика
тел: (044) 374 11 11

Обсуждение новостей 

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Новости недвижимости > Новости новостроек >Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року