Найдено:
45
Полнота объявления
Павла Тычины просп., 8
Березняки
$108 800
/ $1 532 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 10 м²
16 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 71 м²
Розглядаємо державні програми. Продається простора 3-х кімнатна квартира на Березняка
Соборности просп., 1А
Березняки
$58 000
/ $1 186 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 6.4 м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 48.9 м²
Простір з безмежними можливостями біля ТЦ Дарниця! Пропонується до продажу 3-кімнатн
Амвросия Бучмы ул., 7
Березняки
$49 000
/ $1 043 за м²
Жилая 31.5 м²
Кухня 6.9 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47 м²
Ваша майбутня оселя біля озера Тельбін! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира
Днепровская наб., 17к
Березняки
$85 000
/ $2 319 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 16 м²
14 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36.66 м²
Панорама Дніпра та преміальний затишок: євродвійка з новим ремонтом у ЖК Берег Дніпра
Днепровская наб., 15Ж
Березняки
$159 900
/ $2 104 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 10 м²
4 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 76 м²
3-кімнатна ВИДОВА квартира в ЖК Great ПЕРША ЛІНІЯ ДНІПРА Перша лінія лише 100150
Днепровская наб., 20Б
Березняки
$185 000
/ $2 056 за м²
Жилая 39 м²
Кухня 36 м²
16 этаж из 24
Тип стен: силикатный кирпич
2-комнатная, 90 м²
Дніпровська набережна 20б. Дарницький район. ЖК бізнес-класу Seven. Станція метр
Павла Тычины просп., 20
Березняки
$40 000
/ $1 143 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 8 м²
4 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 35 м²
Продам 1к. квартиру вул. Тичини, 20, площа 35 кв.м., 4/16 пов. з видом на озеро Тельб
Березняковская ул., 20
Березняки
$45 500
/ $1 422 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 5 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
Продається 1-кімнатна квартира на Березняках за адресою вулиця Березняківська 20. Ква
Днепровская наб., 18А
Березняки
$220 000
/ $1 279 за м²
Жилая 92 м²
Кухня 13.7 м²
25 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
5+ комнат, 172 м²
Пропонується ВИДОВА 6 кімнатна, двохрівнева квартира в ЖК Севен, Дарницький р-н., О
Павла Тычины просп., 22А
Березняки
$71 498
/ $1 521 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47 м²
Продається затишна, світла та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира. Квартира г
Павла Тычины просп., 22А
Березняки
$72 500
/ $1 543 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47 м²
Березняковская ул., 34Б
Березняки
$31 900
/ $1 450 за м²
7 этаж из 9
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 22 м²
Продається однокімнатна квартира (гостінка) в вул.Березняківська 34Б, 7/9 Загальна пл
Павла Тычины просп.
Березняки
$72 000
/ $1 586 за м²
8 этаж из 9
2-комнатная, 45.4 м²
Продається затишна двокімнатна квартира площею 45,4 м² на 8 поверсі 9-поверхового буд
Павла Тычины просп.
Березняки
$45 000
/ $1 500 за м²
3 этаж из 9
1-комнатная, 30 м²
Продається 1- кімнатна квартира біля мальовничого озера Тельбін! Проспект Тичини 11/
Днепровская наб., 2
Березняки
$79 000
/ $1 681 за м²
9 этаж из 26
1-комнатная, 47 м²
Предлагется вашему вниманию 1 комнатная квартира в лудшем из домов ЖК Great / Грейт с
Loading map...
1
2
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера