Знайдено:
45
Повнота оголошення
Павла Тичини просп., 18Б
Березняки
$135 000
/ $1 007 за м²
Житлова 61 м²
Кухня 35 м²
25 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
Дворівнева, 134 м²
Продам панорамну видову дворівневу 3-кімнатну квартиру з вдалим розташуванням у центр
Юрія Шумського вул., 1А
Березняки
$150 000
/ $1 765 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 15 м²
19 поверх із 25
Тип стін: керамічна цегла, монолітний залізобетон
2-кімнатна, 85 м²
БЕЗ % продам простору, видову на озеро Тельбін, двосторонню 2-кімнатну роздільну квар
Березняківська вул., 30
Березняки
$45 000
/ $1 324 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 9 м²
11 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 34 м²
Продам однокімнатну квартиру на Березняках, біля озера Тельбин. Затишна,1 кімнатна кв
Павла Тичини просп., 20А
Березняки
$58 600
/ $1 221 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48 м²
Продаж двокімнатної квартири. Березняки. Тичини 20А. Продаж під держпрограму Продаж
Шумського Юрія вул., 5
Березняки
$160 000
/ $1 839 за м²
Житлова 67 м²
Кухня 18 м²
13 поверх із 27
Тип стін: керамічна цегла
Вільне планування, 87 м²
Працюємо з безготівковими державними програмами. Продається розкішна трикімнатна квар
Шумського Юрія вул., 10
Березняки
$90 000
/ $1 385 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 7.4 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 65 м²
= ул. ЮРИЯ ШУМСКОГО, 10, = ДОМ ГАЗИФИЦИРОВАН = В КВАРТИРЕ УСТАНОВЛЕНА ГАЗОВАЯ ВАРОЧ
Дніпровська наб.
Березняки
$73 000
/ $1 217 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 60 м²
Продаж 3-хкімнатної квартири на Дніпровській набережній, Березняки. 2 поверх 9-пове
Івана Миколайчука вул., 6
Березняки
$75 000
/ $1 103 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 7 м²
9 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 68 м²
Березняки. Продам 3-хкомнатную раздельную квартиру. Миколайчука ( Серафимовича ) 6,
Дніпровська наб., 9А
Березняки
$73 000
/ $1 217 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 60 м²
Продается хорошая квартира на Левом берегу Столицы, = БЕРЕЗНЯКИ = Днеповская н
Березняківська вул., 22
Березняки
$49 000
/ $1 531 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 32 м²
Продаж 1-кімнатної квартири вул. Березняківська, 22 4/9 поверхового будинку 32/18/6 К
Амвросія Бучми вул., 1
Березняки
$55 000
/ $1 774 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 31 м²
1 кімнатна квартира на бул. Амвросія Бучми 1 1єтаж 9 поверхового будинку 31/16/7 Квар
Івана Миколайчука вул., 13/1
Березняки
$46 500
/ $1 081 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 7 м²
2 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 43 м²
Продаж двокімнатної квартири на Миколайчука 13/1 Розташована на 2-му поверсі 9 пове
Івана Миколайчука вул., 3
Березняки
$50 000
/ $962 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 52 м²
Продаж квартири на Миколайчука 3 7/9 поверхового будинку 49/28/7 Окремі кімнати. Балк
Березняківська вул., 29А
Березняки
$83 000
/ $1 886 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 19.9 м²
5 поверх із 1
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Без комісії! ЖК Kub29 1к квартира з краєвидом на Дніпро, Русанівську набережну і прав
Березняківська вул., 22Б
Березняки
$37 500
/ $1 705 за м²
Житлова 14 м²
Кухня 6 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22 м²
Квартира ,ул. Березняковская 22 б , 22 кв м с капитальным ремонтом мебелью и технико
Дніпровська наб., 18б
Березняки
$351 000
/ $2 250 за м²
Житлова 81 м²
Кухня 21 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
5+ кімнат, 156 м²
Якось засновник французького парфумерного дому Paco Rabanne сказав: Важливо не лише,
Соборності просп., 17 К2
Березняки
$117 000
/ $2 254 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 18.4 м²
11 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 51.9 м²
Без комісії для покупця. Продається стильна 2-кімнатна квартира площею 51,9 кв.м з
Березняківська вул., 12
Березняки
$56 000
/ $1 000 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 8 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 56 м²
Пропонується двокімнатна квартира Березняківська 12. Кімнати роздільні, двостороння,
Павла Тичини просп., 3
Березняки
$60 000
/ $1 000 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 60 м²
Косметичний ремонт, квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, холодильни
Дніпровська наб., 15д
Березняки
$185 000
/ $1 125 за м²
Житлова 63.2 м²
Кухня 32.1 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
4-кімнатна, 164.5 м²
Терміновий продаж, ціна під ключ, таких цін і варіантів більше немає ! Ексклюзивний
Соборності просп., 17 К2
Березняки
$49 500
/ $2 357 за м²
Житлова 11 м²
Кухня 4 м²
12 поверх із 14
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 21 м²
Без Комісії! Одна з найдешевших квартир в комплексі! Продаж 1к-студії (смарт-квартира
Соборності просп., 20/2
Березняки
$35 000
/ $1 129 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 31 м²
1 кімнатна. Дніпровський р-он. Соборності 20, на розі з вул. Тампере. Дарниця. Дарниц
Березняківська вул., 14
Березняки
$65 999
/ $1 158 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 57 м²
Без комісії для покупця! Київ, Березняківська, 14. Пропонується до продажу затишна
Березняківська вул., 10
Березняки
$37 000
/ $1 111 за м²
Кухня 5.1 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 33.3 м²
Продається 1- но кімн. кв. вул. Березняківська. Розташоване на лівому березі Києва в
Дніпровська наб., 9
Березняки
$63 000
/ $1 313 за м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48 м²
Супер пропозиція:Двокімнатна квартира вул. Дніпровська набережна, 9. Квартира в гарно
ЖК Дніпровська Мрія, Будинок 1
Березняки
$110 000
/ $1 279 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 15 м²
4 поверх із 35
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 86 м²
Silver Breeze - житловий будинок навпроти річки Дніпро з власним торговим та бізнес-ц
Юрія Шумського вул., 1Б
Березняки
$125 000
/ $1 786 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 11 м²
11 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б 2-кімнатна квартира з видом на озеро Тельбін Загальна площа
Юрія Шумського вул., 1Б
Березняки
$135 000
/ $1 915 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 11 м²
11 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70.5 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б Видова 2-кімнатна квартира з панорамою на озеро Тельбін Заг
Дніпровська наб., 15К
Березняки
$140 000
/ $1 429 за м²
Житлова 43 м²
Кухня 23 м²
22 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 98 м²
Пропонується унікальна квартира! Без комісії! Дніпровська набережна 15-К (3 буд)
Шумського Юрія вул., 3Г
Березняки
$90 500
/ $2 155 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 11 м²
23 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
Пропонується до продажу світла та затишна квартира-студія з неймовірним видом на озер
Loading map...
1
2
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера