Аренда
Продажа
Новостройки
Новости
Форум
Подать объявление
Продажа квартир в Киеве, Днепровский район
Найдено:
280
Полнота объявления
Митрополита Андрея Шептицкого ул., 1/2
Левобережная – 16 мин.
$57 000
/ $1 676 за м²
Кухня 7 м²
1 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 34 м²
Поопонується до продажу квартира в пішій доступності до метро Лівобережна. Зручний пе
Энтузиастов ул., 9/2
Левобережная – 17 мин.
$56 000
/ $1 167 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 6.7 м²
4 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 48 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Русанівці - одному з найкращих районів Лівого берега К
Юрия Шумского ул., 1Б
Березняки
$125 000
/ $1 786 за м²
Жилая 37 м²
Кухня 11 м²
11 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 70 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б 2-кімнатна квартира з видом на озеро Тельбін Загальна площа
Анатолия Соловьяненко ул., 2/6
Черниговская – 18 мин.
$80 000
/ $1 013 за м²
7 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
4-комнатная, 79 м²
Продаж 4к квартири по вул. Соловяненка, 2/6. Метро Дарниця. Косметичний ремонт, житло
Березняковская ул., 10
Березняки
$37 000
/ $1 111 за м²
Кухня 5.1 м²
1 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 33.3 м²
Продається 1- но кімн. кв. вул. Березняківська. Розташоване на лівому березі Києва в
Регенераторная ул., 4, КОРПУС 6
Соцгород
$134 999
/ $1 626 за м²
Кухня 40 м²
4 этаж из 8
Тип стен: силикатный кирпич
3-комнатная, 83 м²
УВАГА! КОМІСІЯ 0% ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Наша квартира те, що ви давно шукали! Безумовно
Днепровская наб., 15К
Березняки
$140 000
/ $1 429 за м²
Жилая 43 м²
Кухня 23 м²
22 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
3-комнатная, 98 м²
Пропонується унікальна квартира! Без комісії! Дніпровська набережна 15-К (3 буд)
Юрия Шумского ул., 1Б
Березняки
$135 000
/ $1 915 за м²
Жилая 37 м²
Кухня 11 м²
11 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 70.5 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б Видова 2-кімнатна квартира з панорамою на озеро Тельбін Заг
Верховного Совета бул., 14
Дарница – 21 мин.
$61 000
/ $1 386 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 6 м²
3 этаж из 5
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 44 м²
Продам 2 кімнатну. БВР БВС Бульвар верховної ради 14. Метро Дарниця пішки. Соцмістеч
Перова бул., 10А
Воскресенка
$92 000
/ $1 467 за м²
Жилая 24 м²
Кухня 15 м²
11 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 62.7 м²
Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК Перовський Пропонується світла та тепла 1
Каховская ул., 62
Левобережная – 25 мин.
$47 000
/ $1 347 за м²
Жилая 16.3 м²
Кухня 10.6 м²
26 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 34.9 м²
Вид, за який у Києві зазвичай платять значно більше Продаж 1-кімнатної квартири Дніп
Энтузиастов ул., 21
Левобережная – 17 мин.
$48 000
/ $941 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 7 м²
4 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 51 м²
Продам двокімнатну квартиру з окремими кімнатами та роздільним санвузлом. Квартира з
Азербайджанская ул., 16/1
Старая Дарница
$110 000
/ $1 392 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 22 м²
13 этаж из 18
Тип стен: монолитный железобетон
3-комнатная, 79 м²
Дніпровський р-н, вул. Азербайджанська, буд. 16/1, індивідуальний проєкт 1995 р, 13/1
Днепровская наб., 9
Березняки
$63 000
/ $1 313 за м²
Кухня 6 м²
1 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 48 м²
Супер пропозиція:Двокімнатна квартира вул. Дніпровська набережна, 9. Квартира в гарно
ЖК Дніпровська Мрія, ДОМ 1
Березняки
$110 000
/ $1 279 за м²
Жилая 36 м²
Кухня 15 м²
4 этаж из 35
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 86 м²
Silver Breeze - житловий будинок навпроти річки Дніпро з власним торговим та бізнес-ц
Города Шалетт ул., 3
Дарница – 21 мин.
$47 000
/ $1 343 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 7 м²
5 этаж из 9
1-комнатная, 35 м²
1-кімнатна квартира на вул. Міста Шалетт, будинок 3 5/9 поверхового будинку 35/17/7 В
Ованеса Туманяна ул., 3
Левобережная – 11 мин.
$140 000
/ $1 647 за м²
14 этаж из 22
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 85 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з видом на правий берег. Пропонується трикімнатна кварти
Плеханова ул., 4А
Левобережная – 9 мин.
$80 000
/ $1 290 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 7 м²
2 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 62 м²
3-кімнатна квартира біля метро «Лівобережна». Пропонується квартира у житловому буди
Дарницкий бул., 8
Дарница – 15 мин.
$114 000
/ $1 562 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 12 м²
11 этаж из 19
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 73 м²
Продаж двокімнатної квартири за адресою Дарницький бульвар, метро Дарниця. Квартира
Владимира Сосюры ул., 6
Черниговская – 29 мин.
$41 000
/ $1 090 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 14 м²
20 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 37.6 м²
Видова квартира у ЖК Дніпровська мрія: панорамний 20-й поверх та автономність у самом
Лобачевского пер., 7
Соцгород
$71 000
/ $917 за м²
Жилая 46 м²
Кухня 7 м²
15 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 77.4 м²
Світла та простора квартира в ЖК Флагман! Пропонується до продажу велика 3-кімнатна
Краковская ул., 13Б
Черниговская – 16 мин.
$120 000
/ $1 739 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 16 м²
19 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 69 м²
Сучасна та комфортна оселя біля метро Дарниця! Пропонується до продажу простора 2-кі
Регенераторная ул., 4к12
Соцгород
$80 000
/ $2 005 за м²
Жилая 11.2 м²
Кухня 5.2 м²
5 этаж из 8
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 39.9 м²
Затишна 1-кімнатна квартира в серці ЖК Комфорт Таун! Пропонується до продажу простор
Никольско-Слободская ул., 6
Левобережная – 15 мин.
$159 000
/ $1 459 за м²
Жилая 58 м²
Кухня 16 м²
11 этаж из 23
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 109 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж просторої, 3к квартири в ЖК Микільський Град, який зн
Новаторов ул., 22Б
Старая Дарница
$75 000
/ $1 271 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 10 м²
13 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 59 м²
Без комісії для покупця! Світло є завжди! 2х кімнатна квартира з ремонтом 2025 року.
Юрия Гагарина просп., 2/35
Черниговская – 19 мин.
$45 000
/ $881 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 6.8 м²
6 этаж из 6
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 51.1 м²
Простора оселя з високими стелями та панорамним видом! До продажу пропонується світл
Павла Тычины просп., 20
Березняки
$40 000
/ $1 143 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 8 м²
4 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 35 м²
Продам 1к. квартиру вул. Тичини, 20, площа 35 кв.м., 4/16 пов. з видом на озеро Тельб
Каховская ул., 62
Левобережная – 25 мин.
$180 000
/ $2 889 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 12.7 м²
21 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 62.3 м²
Панорама Дніпра та столиці з висоти 21 поверху! Квартира, де кожен ранок починається
Валентина Серова ул., 36
Воскресенка
$50 390
/ $1 072 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 7 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47 м²
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! В продажу ексклюзивна 2-кімнатна квартира в Дніпровському ра
Краковская ул., 18
Черниговская – 16 мин.
$53 000
/ $1 194 за м²
Жилая 26 м²
Кухня 5 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44.4 м²
Двокімнатна квартира в тихому центрі Лівобережжя! До продажу пропонується 2-кімнатна
Loading map...
1
. . .
5
6
7
. . .
10
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Днепровский район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера