Аренда
Продажа
Новостройки
Новости
Форум
Подать объявление
Продажа квартир в Киеве, Днепровский район
Найдено:
282
Полнота объявления
Хорольская ул., 10
Старая Дарница
$51 500
/ $757 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 8 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 68 м²
В продажу квартира по вулиці Хорольській. Район між Харківським шоссе і вулицею Празь
Ованеса Туманяна ул., 15А
Левобережная – 11 мин.
$315 000
/ $2 218 за м²
Кухня 17 м²
20 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 142 м²
4 кімнатна. Русанівка. Туманяна 15-А. Дизайнерський Ремонт VIP класу. ЖК Лазурний бри
Павла Тычины просп., 8
Березняки
$108 800
/ $1 532 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 10 м²
16 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 71 м²
Розглядаємо державні програми. Продається простора 3-х кімнатна квартира на Березняка
Юрия Шумского ул., 3Г
Березняки
$90 500
/ $2 155 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 11 м²
23 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 42 м²
Пропонується до продажу світла та затишна квартира-студія з неймовірним видом на озер
Краковская ул., 13Б
Черниговская – 16 мин.
$120 000
/ $1 739 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 16 м²
19 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 69 м²
Сучасна та комфортна оселя біля метро Дарниця! Пропонується до продажу простора 2-кі
Регенераторная ул., 4к12
Соцгород
$80 000
/ $2 005 за м²
Жилая 11.2 м²
Кухня 5.2 м²
5 этаж из 8
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 39.9 м²
Затишна 1-кімнатна квартира в серці ЖК Комфорт Таун! Пропонується до продажу простор
Никольско-Слободская ул., 6
Левобережная – 15 мин.
$159 000
/ $1 459 за м²
Жилая 58 м²
Кухня 16 м²
11 этаж из 23
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 109 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж просторої, 3к квартири в ЖК Микільський Град, який зн
Новаторов ул., 22Б
Старая Дарница
$75 000
/ $1 271 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 10 м²
13 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 59 м²
Без комісії для покупця! Світло є завжди! 2х кімнатна квартира з ремонтом 2025 року.
Юрия Гагарина просп., 2/35
Черниговская – 19 мин.
$45 000
/ $881 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 6.8 м²
6 этаж из 6
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 51.1 м²
Простора оселя з високими стелями та панорамним видом! До продажу пропонується світл
Русановская наб., 16
Левобережная – 25 мин.
$59 000
/ $1 372 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 10 м²
3 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 43 м²
Дизайнерський лофт: новий капітальний ремонт, газ та повна автономність! Пропонуєтьс
Калачевская ул., 9
Старая Дарница
$52 000
/ $703 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 7.9 м²
4 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 74 м²
Простора квартира у зеленому кварталі Лівого берега! Продаж 3-кімнатної квартири за
Дарницкий бул., 8
Дарница – 12 мин.
$110 000
/ $1 507 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 11.5 м²
1 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 73 м²
Сучасна та комфортна оселя біля парку Перемога! До продажу пропонується простора 2-к
Березняковская ул., 20
Березняки
$45 500
/ $1 422 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 5 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
Продається 1-кімнатна квартира на Березняках за адресою вулиця Березняківська 20. Ква
Амвросия Бучмы ул., 7
Березняки
$49 000
/ $1 043 за м²
Жилая 31.5 м²
Кухня 6.9 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47 м²
Ваша майбутня оселя біля озера Тельбін! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира
Регенераторная ул., 4, КОРПУС 6
Соцгород
$134 900
/ $2 141 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 11 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 63 м²
КОМІСІЯ для покупця 0%! !!Пропонується в продаж відмінна 2-кімнатна квартира з дороги
Пражская ул., 3
Старая Дарница
$38 000
/ $844 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 6.2 м²
7 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 45 м²
Перспективна квартира на Дарницькій площі: ваш ідеальний проєкт у найтеплішому цеглян
Владимира Сосюры ул., 6б
Черниговская – 29 мин.
$67 000
/ $1 093 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 11 м²
6 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 61.3 м²
Простір для ваших ідей у ЖК Дніпровська мрія: простора двокімнатна квартира з найкращ
Никольско-Слободская ул., 3Б
Левобережная – 12 мин.
$85 000
/ $1 563 за м²
Жилая 19.8 м²
Кухня 20 м²
6 этаж из 30
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 54.4 м²
Сучасна квартира на березі Дніпра у ЖК Сонячна Рівєра! Пропонується до продажу прост
Никольско-Слободская ул., 3Б
Гидропарк – 18 мин.
$250 000
/ $3 049 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 25 м²
4 этаж из 30
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 82 м²
Без комісії для покупця! Продається простора, світла квартира з неймовірним панорамни
Каховская ул., 56
Левобережная – 25 мин.
$67 000
/ $1 841 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 11.9 м²
10 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36.4 м²
Стильне дизайнерське рішення для вашого комфорту біля метро Лівобережна. Максимально
Ярослава Гашека бул., 10
Соцгород
$33 000
/ $1 222 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 7 м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 27 м²
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Розглядаємо продаж за всіма Державними програмами! В продажу
Днепровская наб., 20Б
Березняки
$185 000
/ $2 056 за м²
Жилая 39 м²
Кухня 36 м²
16 этаж из 24
Тип стен: силикатный кирпич
2-комнатная, 90 м²
Дніпровська набережна 20б. Дарницький район. ЖК бізнес-класу Seven. Станція метр
Ярослава Гашека бул., 20
Соцгород
$60 000
/ $1 412 за м²
Жилая 18.6 м²
Кухня 10.5 м²
5 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 42.5 м²
Затишна однокімнатна квартира у ЖК Родинний затишок! Пропонується до продажу сучасна
Краковская ул., 18
Черниговская – 16 мин.
$53 000
/ $1 194 за м²
Жилая 26 м²
Кухня 5 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44.4 м²
Двокімнатна квартира в тихому центрі Лівобережжя! До продажу пропонується 2-кімнатна
Лобачевского пер., 7а
Соцгород
$42 000
/ $1 077 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 13 м²
2 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 39 м²
Житло в серці Старої Дарниці: комфорт і спокій поруч із міською інфраструктурою! Буд
Сулеймана Стальского ул., 8Б
Воскресенка
$28 000
/ $1 162 за м²
Жилая 12 м²
Кухня 3.5 м²
1 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 24.1 м²
Затишна 1-кімнатна квартира біля парку! Пропонується до продажу компактна 1-кімнатна
Сосницкая ул., 19
Старая Дарница
$45 000
/ $974 за м²
Жилая 17.3 м²
Кухня 14 м²
14 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 46.2 м²
Простора оселя поруч з Дарницькою площею! Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна
Энтузиастов ул., 41
Левобережная – 17 мин.
$68 000
/ $1 176 за м²
Жилая 39 м²
Кухня 6 м²
1 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 57.8 м²
Дизайнерська оселя в квітучому центрі Русанівки! Пропонується до продажу затишна 3-к
Верховного Совета бул., 22
Дарница – 21 мин.
$100 000
/ $1 779 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 5.5 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 56.2 м²
Комфортне життя в парковій зоні Лівого берега! Пропонується до продажу 3-кімнатна кв
Днепровская наб., 15Ж
Березняки
$159 900
/ $2 104 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 10 м²
4 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 76 м²
3-кімнатна ВИДОВА квартира в ЖК Great ПЕРША ЛІНІЯ ДНІПРА Перша лінія лише 100150
Loading map...
1
. . .
6
7
8
. . .
10
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Днепровский район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера