Найдено:
90
Полнота объявления
Николая Закревского ул., 19В
Троещина
$44 000
/ $1 419 за м²
Жилая 14.1 м²
Кухня 7.3 м²
9 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 31 м²
Продаєтья 1квартира БЕЗ комісійних для покупця на Троєщині. вул.М.Закревського,19
Николая Закревского ул., 97
Троещина
$118 000
/ $1 204 за м²
Жилая 52 м²
Кухня 12 м²
20 этаж из 20
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 98 м²
Простора 3К квартира 97,5 м? з історією тут знімали серіали! вул. Закревського, 97 Ж
Владимира Высоцкого бул., 9
Троещина
$44 990
/ $1 046 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 8 м²
11 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 43 м²
Продається затишна 1-кімнатна квартира, вул. Володимира Висоцького 9, Троєщина (Десня
Владимира Маяковского просп., 32В
Троещина
$37 500
/ $1 210 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 7.5 м²
9 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 31 м²
Без% Продаж 1к квартири за адресою пр-т Червоної Калини(Маяковського) 32в (Деснянс
Лисковская ул., 23
Троещина
$39 000
/ $1 300 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 7 м²
1 этаж из 8
Тип стен: силикатный кирпич
1-комнатная, 30 м²
Продам 1 кімнатну квартиру(Студіо), Деснянський р-н, Троєщина, ЖК РАЙОН вул. Лісків
Милославская ул., 31Б
Троещина
$56 000
/ $836 за м²
Жилая 36 м²
Кухня 12 м²
15 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 67 м²
Терміновий продаж 2-к квартири з найкращим плануванням АППС люкс вул. Милославська, 3
Константина Данькевича ул., 15
Троещина
$34 000
/ $1 097 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 8 м²
2 этаж из 10
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 31 м²
Продам 1- комнатную квартиру ул.Данькевича Троещина 2/9,кирп,31/17/8,мебель ,вся быто
Сержа Лифаря ул., 21/54
Троещина
$57 977
/ $828 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 10 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамзитобетонная панель
3-комнатная, 70 м²
Деснянский р-он Без Комиссии ! 3 ком. 70 кв.м -- 57 977$ Деснянский р-н Без Комиссии
Радунская ул., 26
Троещина
$52 000
/ $1 368 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 8.5 м²
5 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 38 м²
Продаж 1-кім.квартири, Деснянський район. Троещина. Вул. Радунська 26. 5/16 поверх.б
Николая Закревского ул., 5
Троещина
$65 000
/ $1 102 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 12 м²
9 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 59 м²
Вул.Закревського буд.5 9/16 поверх. Загальна площа 59.4 м.кв Велика кухня з приєднано
Владимира Маяковского просп., 81А
Троещина
$46 000
/ $1 192 за м²
Жилая 19.2 м²
Кухня 7.3 м²
7 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 38.6 м²
Продаж БЕЗ комісії! 46 000$ 1-кімнатна квартира повністю готова до заселення ремонт
ЖК на ул. Милославская, 18, ДОМ 1
Троещина
$38 000
/ $1 152 за м²
Кухня 5 м²
14 этаж из 24
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 33 м²
Продаж 1-кімнатної квартири вул. Милославська, 18 Троєщина 14 поверх із 24. Площа
Владимира Беца ул., 47
Троещина
$112 000
/ $1 474 за м²
Жилая 30.6 м²
Кухня 25 м²
4 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 76 м²
Квартира, де все працює навіть під час відключень 2-кімнатна квартира з ремонтом у к
Архитектора Николаева ул., 11
Троещина
$54 000
/ $750 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 72 м²
НАЙНИЖЧА ЦІНА НА ТРОЄЩИНІ! Продається 3-кімнатна квартира на 3 поверсі ідеальна мож
Владимира Маяковского просп., 36/7
Троещина
$56 000
/ $1 333 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 9 м²
10 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 42 м²
Продаж 1-к квартири БЕЗ КОМІСІЇ: Все готово до вашого переїзду! Зазвичай після купівл
ЖК на ул. Милославская, 18, ДОМ 1
Троещина
$36 500
/ $997 за м²
Жилая 17.3 м²
Кухня 7.1 м²
18 этаж из 24
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 36.6 м²
Заселений новий будинок 2025р. Продам панорамну однокімнатну квартиру площею 36,6 м.к
Оноре Де Бальзака ул., 55
Троещина
$69 000
/ $1 255 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 15 м²
13 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 55 м²
Двухкомнатная. Троещина. 55квм. Бальзака 55. Евроремонт 2016-2017гг. Полностью меблир
Милославська, 4
Троещина
$53 000
/ $1 262 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 14 м²
18 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 42 м²
Милославска 4 , 18/25 эт-го нового будинка , 42/19/14 м2 , с/у совмещен , просторий,
Николая Закревского ул., 33
Троещина
$58 000
/ $690 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 8.3 м²
16 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 84.1 м²
Продаж БЕЗ комісії 3-кімнатна квартира з панорамним видом на озеро Алмазне, Троєщин
Марины Цветаевой ул.
Троещина
$70 000
/ $972 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 7 м²
2 этаж из 10
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 72 м²
Ви колись рахували, скільки часу зазвичай витрачається на те, щоб зібрати дітей, пере
Викентия Беретти ул., 3
Троещина
$45 000
/ $1 216 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 8 м²
2 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 37 м²
Продаж 1-кімнатної квартири 37квм. Троєщина. Гарний ремонт. Кахель. Ламінат. Санвузол
Николая Закревского ул., 33
Троещина
$55 000
/ $647 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 9 м²
16 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 85 м²
Продам квартиру Київ, вул. Закревського,33. Три окремі кімнати, Три лоджії майже п
Николая Закревского ул., 95В
Троещина
$63 999
/ $1 164 за м²
Кухня 12 м²
25 этаж из 25
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 55 м²
2-кімнатна квартира з панорамним видом на місто без комісії. Ріелторам не РЕКЛАМУВАТ
Марины Цветаевой ул., 3
Троещина
$53 900
/ $1 253 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 10 м²
18 этаж из 22
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 43 м²
Продаж БЕЗ комісії! 1-кімнатна квартира Троєщина вул. Олександри Екстер, 3 Деснян
Марины Цветаевой ул., 10/87
Троещина
$59 999
/ $805 за м²
Жилая 41.8 м²
Кухня 8.3 м²
11 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 74.5 м²
Ціна 59 999$! Продаж 3-кімнатної квартири готової до життя! Шукаєте комфортне житло
ЖК на ул. Милославская, 18, ДОМ 1
Троещина
$35 900
/ $1 098 за м²
Жилая 15.4 м²
Кухня 5 м²
24 этаж из 24
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 32.7 м²
Без комісії для покупця! Продається 1-к квартира в новобудові на вул. Милославська
Марины Цветаевой ул., 9А
Троещина
$62 000
/ $939 за м²
Кухня 9.8 м²
16 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 66 м²
Продам 2 кімнатну квартиру на Троєщині, вул.Екстер (Цвєтаєвої) 9а, дуже теплий термо
Лисковская ул., 12
Троещина
$48 000
/ $941 за м²
Кухня 12 м²
1 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 51 м²
Троещина, Лисковская 12. Самый актуальный на сегодня ПЕРВЫЙ этаж из 16-ти. Большая кв
Теодора Драйзера ул., 9
Троещина
$57 999
/ $806 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 9 м²
14 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 72 м²
Без комісії Р.Рейгана(Драйзера) 9, 14/16 , 72/42/9м2 роздільна трикімнатна з холом, ,
Оноре Де Бальзака ул., 92
Троещина
$72 000
/ $1 426 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 8 м²
9 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 50.5 м²
Продаж, 2-х кімнатної квартири по вул. Бальзака Оноре де,92 у Деснянському районі. 9
Loading map...
1
2
3
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера