Найдено:
90
Полнота объявления
Радунская ул., 36/1
Троещина
$102 000
/ $1 109 за м²
Жилая 65 м²
Кухня 13 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 92 м²
Продажа квартиры в отличном доме 2003 г ,двусторонняя ,две лоджии (кабинет),комнаты р
Лисковская ул., 12
Троещина
$48 000
/ $941 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 12 м²
1 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 51 м²
Троещина, Лисковская 12. Самый актуальный на сегодня ПЕРВЫЙ этаж из 16-ти. Большая кв
Оноре Де Бальзака ул., 92
Троещина
$65 000
/ $1 287 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 9 м²
9 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 50.5 м²
Продаж, 2-х кімнатної квартири по вул. Бальзака Оноре де,92 у Деснянському районі. 9
Владимира Маяковского просп., 4Г
Троещина
$41 990
/ $1 573 за м²
Жилая 12.9 м²
Кухня 5.3 м²
5 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 26.7 м²
41 990$ Без комісії! Продаж єВідновлення! ваучер! постанови! 1-кімнатна квартира в
Сержа Лифаря ул., 17А
Троещина
$48 000
/ $1 297 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 8 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 37 м²
Продажа 1кімн.БЕЗ комісії, Деснянський рн, Троєщина, вул. Сержа Лифаря 17а, 37/19/7,
Владимира Маяковского просп., 5А
Троещина
$100 000
/ $1 075 за м²
Жилая 55 м²
Кухня 9 м²
8 этаж из 22
Тип стен: керамзитобетонная панель
4-комнатная, 93 м²
Без комісії! Продаж 4 х кімнатноЇ квартири на проспекті Червоної калини/ Красной кал
Николая Закревского ул., 5
Троещина
$75 000
/ $973 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 11 м²
7 этаж из 12
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 77.1 м²
Комфортна та світла оселя для великої родини! Пропонується до продажу затишна 3-кімн
Лисковская ул., 23
Троещина
$99 000
/ $1 755 за м²
Кухня 27 м²
9 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 56.4 м²
Двохкімнатна квартира. Площа 56.4 в клубному будинку закритого типу. Троєщина. Лісків
Каштановая ул., 3
Троещина
$49 000
/ $942 за м²
Кухня 8 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 52 м²
Продажа 2 ком.кв.6/10эт.дома,общая площадь 52 ка.м. жилая 31 кв.м.кухня 8 кв.м.Кварти
Теодора Драйзера ул., 1/25
Троещина
$53 500
/ $907 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 9 м²
13 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 59 м²
БЕЗ КОМІСІЙНИХ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Серія будинку Т-4. Гарний кооперативний будинок, повністю
Владимира Маяковского просп., 14/13
Троещина
$61 000
/ $851 за м²
Жилая 41.7 м²
Кухня 8.4 м²
12 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 71.7 м²
Ідеальна 3-х кімнатна квартира для родини біля парку! Продається затишна та доглянут
Владимира Маяковского просп., 32А
Троещина
$41 000
/ $1 108 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 8 м²
5 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 37 м²
Без комісії для покупця! Продається затишна, світла, охайна квартира в хорошому житло
Николая Закревского ул., 13
Троещина
$65 000
/ $1 121 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 9 м²
13 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 58 м²
Затишна оселя біля парку та озера! Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна кварти
Романа Шухевича просп., 8
Троещина
$68 000
/ $971 за м²
Кухня 8 м²
6 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 70 м²
#3940 Без комісії!!! Трикімнатна квартира, Шухевича 8 унікальна пропозиція! Продає
Крайня, 1
Троещина
$37 000
/ $1 057 за м²
Жилая 11 м²
Кухня 16 м²
1 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 35 м²
Видова квартира в новобудові ЖК Twin House! Пропонується до продажу 1-кімнатна квар
Марины Цветаевой ул., 9А
Троещина
$53 000
/ $1 178 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 9.7 м²
7 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 45 м²
Світла та затишна квартира в утепленому будинку! Пропонується до продажу простора 1-
Владимира Маяковского просп., 8Б
Троещина
$64 000
/ $886 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 7.8 м²
14 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 72.2 м²
Простора 3-кімнатна квартира на Троєщині! Пропонується до продажу 3-кімнатна квартир
Милославська, 12а
Троещина
$70 000
/ $700 за м²
Жилая 57 м²
Кухня 11 м²
12 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 100 м²
Простора трикімнатна квартира на Троєщині: максимум простору для ваших ідей! Пропону
Пожарского ул., 16Б
Троещина
$95 000
/ $1 173 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 22 м²
1 этаж из 3
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81 м²
В продажу таунхаус в селі Троєщина, який в наших реаліях ідеально можна перевести під
Лисковская ул., 23
Троещина
$80 000
/ $1 553 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 13 м²
2 этаж из 8
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 51.5 м²
Сучасний затишок у ЖК Район: квартира із сучасним ремонтом! Пропонується до продажу
Милославська, 17а
Троещина
$42 000
/ $1 277 за м²
Жилая 12 м²
Кухня 6.4 м²
4 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32.9 м²
Затишна та світла квартира на Троєщині! Ідеальний варіант для життя без додаткових в
Оноре Де Бальзака ул., 4А
Троещина
$98 000
/ $1 001 за м²
Жилая 57 м²
Кухня 10 м²
17 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 97.9 м²
Простір для великої родини з панорамою на Десенку! Пропонується до продажу масштабна
Романа Шухевича просп., 22
Троещина
$35 000
/ $854 за м²
Жилая 21 м²
Кухня 7.1 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 41 м²
Світла квартира з великою площею біля озера Райдужне! Пропонується до продажу просто
Генерала Пухова ул., Ватутіна, 28
Троещина
$41 000
/ $1 188 за м²
Кухня 8.3 м²
4 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 34.5 м²
#11299 АКТУАЛЬНО Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира за адресою проспект Ром
Радунская ул., 44
Троещина
$50 000
/ $978 за м²
Жилая 30.6 м²
Кухня 7.9 м²
10 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 51.1 м²
Перспективна 2-кімнатна квартира під ремонт на Троєщині! Пропонується до продажу 2-к
Марины Цветаевой ул., 9А
Троещина
$48 000
/ $1 116 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 9.6 м²
17 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 43 м²
Продам 1-К квартиру на Троєщині в сучасному будинку. м. Київ, Деснянський район, вул.
Милославська вулиця, 17А
Троещина
$46 500
/ $1 368 за м²
Жилая 13 м²
Кухня 7 м²
4 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 34 м²
Продається затишна однокімнатна квартира на Троєщині, вул. Милославська, 17-А. Ідеаль
Владимира Маяковского просп., 16/12
Троещина
$94 500
/ $1 260 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 10 м²
8 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 75 м²
Щоб жити в цій квартирі потрібно лише одне - ваші валізи! З ремонтом, повністю укомпл
Мелетія Смотрицького вулиця, 16Б
Троещина
$95 000
/ $1 173 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 22 м²
1 этаж из 3
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81 м²
Теодора Драйзера ул., 5
Троещина
$19 500
/ $1 026 за м²
Жилая 19 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 19 м²
Кімната в гуртожитку без % для покупця. Вул. Драйзера/Рейгана 5.До вашої уваги пропон
Loading map...
1
2
3
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера