Подати оголошення

Продаж будинків в Дніпропетровській області

Знайдено: 251
Дніпро, Трифона Гладченко вул., 15
Дніпро, Трифона Гладченко вул., 15
Сухачівський лісопарк – 11 хв. 
$⁠35 000 / $⁠422 за м²
  • Спалень 2
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 5 сот
Будинок, 83 м²
Продається будинок в Сухачівці (початок, одразу за Діївкою). Вул.Гладченка Трифана 83
Дніпро, Полковника Горленко вул.
Дніпро, Полковника Горленко вул.
 Металургів – 12 хв. 
$⁠125 000 / $⁠1 042 за м²
  • Спалень 3
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 7 сот
Будинок, 120 м²
Продам. Будинок 120 м.кв., 7 соток. вул. Полковника Горленка (Революційна), середина
Дніпро, Петра Сокальського вул.
Дніпро, Петра Сокальського вул.
 Заводська – 25 хв. 
$⁠34 000 / $⁠567 за м²
  • Спалень 4
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 4 сот
Будинок, 60 м²
Продам. Дом 60 м.кв., 4,4 сотки, верх пр.Ивана Мазепы, ул.Петра Сокальского. Шлаколит
Дніпро, Саксаганського вул.
Дніпро, Саксаганського вул.
Ботанічний сад ДНУ – 14 хв. 
$⁠34 000 / $⁠351 за м²
  • Спалень 4
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 5 сот
Будинок, 97 м²
. Продаж будинку на вулиці Саксаганського , загальна 97 метрів . Ціна 34 000$ , треб
Криворізький район, м. Кривий ріг, Українська вул.
Криворізький район, м. Кривий ріг, Українська вул.
Карнаватка
$⁠51 999 / $⁠224 за м²
  • Спалень 3
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 2
  • Ділянка 16 сот
Будинок, 232 м²
Продаж будинку в Центрально Міському районі, вул.Українська Про об’єкт: - Дво поверх
Криворізький район, с. Вільне
Криворізький район, с. Вільне
$⁠25 000 / $⁠250 за м²
  • Спалень 3
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 2
  • Ділянка 17 сот
Будинок, 100 м²
Пропонуємо продаж 2-х поверхового будинку с.Червоний Шахтар, вул.Дачна. Про об’єкт:
Дніпро, Гаріна вул.
Дніпро, Гаріна вул.
Урочище Тонельна Балка – 9 хв. 
$⁠100 000 / $⁠370 за м²
  • Спалень 6
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 2
  • Ділянка 8 сот
Будинок, 270 м²
Продам. Дом 270 м.кв. 8 соток. ж/м Сокол-1, ул.Гарина. два этажа, после строителей, 6
Дніпровський район, м. Підгородне, вул.Тюменська
Дніпровський район, м. Підгородне, вул.Тюменська
$⁠120 000 / $⁠1 111 за м²
  • Спалень 3
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 10 сот
Будинок, 108 м²
Продам. Будинок 108 м.кв. 10 соток. Підгородне. Вул.Тюменська. Новобуд. Один поверх,
Новомосковський район, с. Новоселівка
Новомосковський район, с. Новоселівка
$⁠157 000 / $⁠1 198 за м²
  • Спалень 1
  • Санвузлів 1
  • Поверхів 1
  • Ділянка 9 сот
Будинок, 131 м²
Продам будинок на березі Самари в передмісті Дніпра (Новоселівка; 15 хвилин по новій
Дніпро, Слобожанський просп.
Дніпро, Слобожанський просп.
Дружби народів лісопарк – 29 хв. 
$⁠40 000 / $⁠222 за м²
  • Спалень 4