Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Харкові, Київський район
Знайдено:
51
Повнота оголошення
Героев Труда вул., 12
Героїв праці – 9 хв.
$14 000
/ $424 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 12
Тип стін: піноблок
1-кімнатна, 33 м²
Продам 1-к квартиру на Салтовке в 522 м/не, на против ТРЦ Дафи, м.Героев Труда. Дом н
Шевченківський пров.
Академіка Павлова – 11 хв.
$12 500
/ $481 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 2 м²
11 поверх із 12
Тип стін: силікатна цегла
Дворівнева, 26 м²
Продам 2-ух уровневую квартиру ЖК Воробьевы горы. Метро АК. Павлова 5-7 минут ходьбы.
Академіка Павлова вул.
Академіка Барабашова – 13 хв.
$15 000
/ $455 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 12
Тип стін: піноблок
1-кімнатна, 33 м²
Продам 1-к квартиру на Салтовке, первый дом от м.Студенческая, сделан косметический р
Борткевича вул., 7
Гідропарк – 6 хв.
$23 000
/ $535 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
7 поверх із 16
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 43 м²
Сертифікат Є-Відновлення! Є-Оселя! Ваучер! Продаю 1-кімнатну квартиру в будівельному
Героев Труда вул., 10
Героїв праці – 12 хв.
$30 000
/ $789 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 38 м²
Продаётся отличная 1 комнатная квартира, улучшенной планировки, на Салтовке в 522 м/н
Валентинівська вул.
Студентська – 5 хв.
$21 000
/ $600 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 35 м²
Продам 1-к квартиру на Салтовке, в 522 м/не, м.Студенческая. Квартира в хорошем жилом
Академика Павлова вул., 311
Студентська – 4 хв.
$18 000
/ $514 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 35 м²
родам 1-комнатную квартиру с капитальным дизайнерским ремонтом, в самом престижном,
Барабашова вул., 42
Студентська – 18 хв.
$22 000
/ $629 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 35 м²
Продам 1-к квартиру на Салтовке, в 522м/н, м.Героев Труда . С хорошим ремонтом, остаё
Барабашова вул., 14А
Академіка Павлова – 17 хв.
$14 000
/ $400 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 8 м²
1 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 35 м²
Продам найдешевшу 1-о кімнатну квартиру у ЖК Пташка на безепечному поверсі, (вулиця Б
Леся Сердюка вул., 40
Дружби Народів – 7 хв.
$34 800
/ $773 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45 м²
Продам двох кімнатну квартиру з ремонтом. Будинок розташований по вулиці Леся Сердюка
Барабашова вул., 10
Академіка Барабашова – 17 хв.
$28 000
/ $848 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 9 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 33 м²
Начни новый этап в жизни уже сегодня! Жилой Комплекс «Птичка», улица Барабашова 10, н
Чернівецька вул., 5
Академіка Павлова – 11 хв.
$12 000
/ $706 за м²
Житлова 13.5 м²
Кухня 2 м²
3 поверх із 6
Тип стін: керамічна цегла
Студія, 17 м²
Продам найдешевшу квартиру студію ЖК Горобцеві Гори (вулиця Чернівецька 5), загальною
Героев Труда вул., 10
Героїв праці – 12 хв.
$50 000
/ $556 за м²
Житлова 60 м²
Кухня 12 м²
2 поверх із 16
3-кімнатна, 90 м²
Впервые в продаже 3-х комнатная квартира на Салтовке - на берегу реки - отличная тран
Академика Проскуры вул., 3
Лісопарк – 12 хв.
$10 000
/ $357 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 28 м²
Продам огромную гостинку (Академика Проскуры 3Б), общая площадь 28м2, жилая площадь 1
Барабашова вул.
Академіка Барабашова – 12 хв.
$30 000
/ $882 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 34 м²
Продам 1-кімнатну квартиру в сучасному ЖК “Пташка” поруч зі станцією метро Академіка
Академика Павлова вул., 311
Студентська – 5 хв.
$25 000
/ $758 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 8 м²
10 поверх із 12
1-кімнатна, 33 м²
Продам 1-о комнатную квартиру 33м2 (чешка - планировка), 10 этаж / 12-ти, точный адре
Героев Труда вул., 4
Героїв праці – 15 хв.
$30 000
/ $682 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 5
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 44 м²
Продам отличная 2-ух ком. кв в 522 м/р рядом с метро Героев Труда. Хорошее состояние,
Старошишківська вул.
Лісопарк – 17 хв.
$17 500
/ $473 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
1-кімнатна, 37 м²
Продам 1-к квартиру на Шишківці. Квартира з теплою атмосферою та вдалим розташуванням
Кричевського вул., 39
Дружби Народів – 7 хв.
$37 000
/ $346 за м²
Житлова 70 м²
Кухня 20 м²
7 поверх із 12
4-кімнатна, 107 м²
Продам просторную 4-х комнатную квартиру на Салтовке, МЖК Интернационалист. по адресу
Багалія вул., 17
Пушкінська – 7 хв.
$100 000
/ $667 за м²
Житлова 102 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
5+ кімнат, 150 м²
Продам велику 5-и кімнатну квартиру у центрі Харкова, вулиця Багалея 17, Київський ра
Шевченківський пров.
Академіка Павлова – 12 хв.
$15 000
/ $714 за м²
Житлова 13 м²
Кухня 3 м²
3 поверх із 6
1-кімнатна, 21 м²
Продам 1-о кімнтану гостинку с ЛЮКС РЕМОНТОМ на Салтівці, адреса: місто Харків, вулиц
Дарвіна вул.
Архітектора Бекетова – 6 хв.
$45 000
/ $600 за м²
Житлова 57 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 4
3-кімнатна, 75 м²
Унікальна 3-к квартира в самому серці Харкова, метро Бекетова в кількох хвилинах пішк
Жуковського просп.
Лісопарк – 23 хв.
$21 000
/ $467 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6 м²
6 поверх із 12
2-кімнатна, 45 м²
Продам затишну теплу 2-к квартиру, пр. Жуковського, 3. Зручний та тихий мікрорайон дл
Барабашова вул.
Академіка Барабашова – 15 хв.
$21 000
/ $574 за м²
Житлова 16.8 м²
Кухня 8.5 м²
2 поверх із 9
1-кімнатна, 36.6 м²
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК “Пташка”, поруч зі станцією метро Акаде
Веснина вул., 2А
Пушкінська – 17 хв.
$41 500
/ $847 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 9 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 49 м²
Продам! Затишну 2-кімнатну квартиру, вул. Весніна, буд. 2а. Будинок теплий, цегляний,
Свободи вул.
Університет – 7 хв.
$127 000
/ $1 411 за м²
Житлова 44 м²
Кухня 15 м²
8 поверх із 9
3-кімнатна, 90 м²
АН «Аппартаменты». -- Продам в элитном новострое клубного типа 3к-студию, 90/44/15,
Мироносицька вул., 75
Пушкінська – 14 хв.
$55 000
/ $1 146 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 14 м²
4 поверх із 5
1-кімнатна, 48 м²
АН "Аппартаменты" Эксклюзивно. - Продам в Центре (ул. Мироносицкая д. 75 ) 1 к. кварт
Академіка Проскури вул.
Лісопарк – 12 хв.
$15 000
/ $429 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 35 м²
АН «ХБН» пропонує у продаж 1 кімнатну квартиру, Харків, сел. Жуковського, вул. Ак. Пр
Шишковская вул., 5
Лісопарк – 5 хв.
$20 000
/ $541 за м²
Житлова 21 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 9
1-кімнатна, 37 м²
В продаже 1-о комнатная квартира на Шишковке - Киевский район, рядом ХАИ и Салтовский
Новоалександровская вул., 54А К1, К1
Київська – 26 хв.
$60 000
/ $364 за м²
Житлова 55 м²
Кухня 20 м²
2 поверх із 14
Тип стін: газоблок
3-кімнатна, 165 м²
Срочно продам квартиру с капитальным ремонтом, мебелью и техникой, по адресу г. Харьк
Loading map...
1
2
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Харкові
Продаж квартир у Харкові, Київський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера