Знайдено:
27
Повнота оголошення
Євгена Харченко вул., 27
Бортничи
$29 500
/ $1 135 за м²
Житлова 12.4 м²
Кухня 5.2 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 26 м²
БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ ТІЛЬКИ ГОТІВКА 1 - кімнатна квартира під ремонт у тихому зеленому
Бориса Гмирі вул., 20
Позняки – 16 хв.
$115 000
/ $1 353 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 17 м²
14 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 85 м²
Продам двосторонню трикімнатну квартиру в ЖК «Патріотика», за адресою: вул. Бориса Г
Світла вул., 3А
Червоний хутір – 22 хв.
$25 000
/ $651 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
25 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 38.4 м²
Без % Продаж квартири в ЖК «Східна Брама» знайоходиться біля лісу. Продається 1-кімна
ЖК Східна Брама, Будинок 1
Бориспільська – 19 хв.
$53 888
/ $1 347 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 10 м²
6 поверх із 25
Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 40 м²
Продажа Позняки Метро *Бориспольская* Рем. Меб. Тех. 2 ком. - 53777$ Без Комиссии !!!
Євгена Харченко вул., 59
Бортничи
$83 000
/ $1 020 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 10.1 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 81.4 м²
Продається тепла та затишна 3-кімнатна квартира в Бортничах! Ця квартира справжній
Євгена Харченко вул., 59
Бортничи
$82 000
/ $1 007 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 10.1 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 81.4 м²
Світла вул., 3
Червоний хутір – 22 хв.
$22 000
/ $1 000 за м²
16 поверх із 24
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 22 м²
Продам студию,площадью 22м2,Расположенную на 16/25 этажного дома;ЖК Схидна Брама г.Ки
Бориса Гмирі вул., 22
Позняки – 15 хв.
$82 000
/ $879 за м²
Житлова 60 м²
Кухня 15 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 93.3 м²
Сдача 2 квартал 2026 года. Цена 60000$!( 60000+ 22000 кооперативу). кооперативу,частя
Бориса Гмирі вул., 22Б
Позняки – 15 хв.
$80 000
/ $1 197 за м²
Житлова 30.83 м²
Кухня 16.95 м²
19 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 66.83 м²
Патріотка. Будинок Гмирі 22Б, СИНЕВІР, 2 кімн., 66.83 м.кв. 19 поверх 25 поверхового
Світла вул., 3Д
Бориспільська – 18 хв.
$42 000
/ $661 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 25.5 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 63.5 м²
Продається 2-кімнатна квартира з панорамним видом на ліс біля метро ЖК Східна Бра
1-й Бортницький пров.
Бортничи
$59 000
/ $843 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 22 м²
2 поверх із 3
Тип стін: газоблок
2-кімнатна, 70 м²
К вашему вниманию! Продаємо квартиру 70м2, в таунхаусе, м.Києв, Бортничі, в лесу з со
Євгена Харченко вул., 47А
Бортничи
$125 000
/ $1 250 за м²
Житлова 46 м²
13 поверх із 13
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 100 м²
Простора 3-кімнатна квартира на вул. Харченка, р-н Бортничі. Опис: Поверх: 13/13 Площ
Ревуцького вул., 54
Харківська – 15 хв.
$72 000
/ $1 000 за м²
13 поверх із 24
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 72 м²
Продаж затишної 2-кімнатної квартири в ЖК Ревуцький, на перехресті вулиць Ревуцького
Світла вул., 3д
Бориспільська – 18 хв.
$45 000
/ $821 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 9.1 м²
5 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 54.8 м²
Затишна оселя в оточенні соснового лісу ЖК Східна Брама! Пропонується до продажу пр
Євгена Харченко вул., 12
Бортничи
$40 000
/ $1 000 за м²
Житлова 24 м²
Кухня 5 м²
1 поверх із 2
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 40 м²
Світла квартира з потенціалом у Бортничах ваш затишний куточок біля лісу та озера!
Євгена Харченко вул., 47б
Бортничи
$25 000
/ $1 174 за м²
Житлова 13 м²
Кухня 5 м²
2 поверх із 17
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 21.3 м²
Затишна смарт-квартира біля лісу! Пропонується до продажу компактна та функціональна
Світла вул., 3
Бориспільська – 20 хв.
$30 000
/ $750 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 11 м²
14 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 40 м²
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням
Євгена Харченко вул., 59
Бортничи
$76 000
/ $934 за м²
Житлова 45.7 м²
Кухня 10.1 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 81.4 м²
Простора та світла сімейна квартира в Бортничах! Пропонується до продажу велика та з
Світла вул., 3д
Бориспільська – 18 хв.
$54 000
/ $1 350 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 12 м²
15 поверх із 22
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 40 м²
Затишна оселя поруч із лісом та метро Бориспільська! До продажу пропонується світла
Івана Улітіна вул., Дяченка, 20
Бортничи
$51 000
/ $1 010 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 24 м²
1 поверх із 8
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 50.5 м²
Квартира під житло або успішний бізнес! Пропонується до продажу простора 1-кімнатна
Джерельна вул., 61б
Бортничи
$22 000
/ $1 146 за м²
Житлова 11.7 м²
Кухня 5 м²
1 поверх із 3
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 19.2 м²
Затишна смарт-квартира в ЖК Джерело Парк! Пропонується до продажу компактна та функц
Світла вул., 3д
Бориспільська – 18 хв.
$42 000
/ $677 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 22.6 м²
24 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 62 м²
Панорамна квартира у лісовій зоні біля метро! Пропонується до продажу простора 1-кім
Світла вул.
Бориспільська – 17 хв.
$22 000
/ $1 000 за м²
16 поверх із 25
1-кімнатна, 22 м²
Продам студию, общая площадь 22кв.м., 16/25 этажного дома. ЖК Схидна Брама г.Киев
18 грудня 2025
Світла вул., 3Д
Бориспільська – 19 хв.
$53 388
/ $1 443 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 8 м²
5 поверх із 20
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 37 м²
ул. Светлая, 3д. Новострой. Частично ремонт. Без Комиссии.
Джерельна вул.
Бортничи
$24 000
/ $1 000 за м²
3 поверх із 3
1-кімнатна, 24 м²
Продається 1- кімнатна мансардна квартира 23.6 м2 у мальовничому передмісті! Адреса
18 грудня 2025
Світла вул., 3Д
Бориспільська – 19 хв.
$56 000
/ $1 333 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 25 м²
19 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 42 м²
Светлая 3д Новострой Евроремонт Мебель Техника Метро 55998$
18 грудня 2025
Світла вул., 3Д
Бориспільська – 19 хв.
$34 990
/ $921 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 11 м²
6 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 38 м²
Метро! Новострой ! Вид на лес! Цена - 34 988 $
Loading map...
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера