Знайдено:
306
Повнота оголошення
Анни Ахматової вул., 13
Позняки – 16 хв.
$150 000
/ $1 282 за м²
Житлова 65 м²
Кухня 17 м²
23 поверх із 28
Тип стін: керамічна цегла, монолітний залізобетон, залізобетонна панель
3-кімнатна, 117 м²
Продам видову, затишну, тиху та комфортну 3-кімнатну квартиру з панорамним видом в ел
Ревуцького вул., 7А
Харківська – 14 хв.
$61 000
/ $1 000 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
4 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 61 м²
БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ Продаж за ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ підтримується 2-кімнатна квартир
Новодарницька вул., 23/7
Нова Дарниця
$58 000
/ $1 043 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 55.6 м²
єВідновлення - так Тиха оселя серед зелені та зручностей столиці! Продається простор
Петра Григоренка просп., 12
Позняки
$103 000
/ $1 136 за м²
Житлова 46.8 м²
Кухня 14.2 м²
9 поверх із 23
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 90.7 м²
Простора та світла квартира з чудовим плануванням у сучасному будинку 2011 року. Зага
Євгена Харченко вул., 27
Бортничи
$29 500
/ $1 135 за м²
Житлова 12.4 м²
Кухня 5.2 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 26 м²
БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ ТІЛЬКИ ГОТІВКА 1 - кімнатна квартира під ремонт у тихому зеленому
Анни Ахматової вул., 45
Осокорки – 17 хв.
$125 000
/ $1 563 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 16 м²
21 поверх із 22
Тип стін: керамічна цегла, монолітний залізобетон
2-кімнатна, 80 м²
1 підїзд, 4 ліфта, лоджія 9 м2, 2 санвузли, стан житловий.
Котельникова вул., Драгоманова, 42А
Позняки – 23 хв.
$56 000
/ $805 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 5.8 м²
2 поверх із 10
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 69.6 м²
Бувають же такі варіанти, коли поєднано все, що тобі потрібно. І саме таку квартиру я
Ревуцького вул., 7А
Харківський
$60 000
/ $984 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
4 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 61 м²
ПРОДАЖ БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ Продається 2-кімнатна квартира за адресою: місто Київ, Дарн
Ревуцького вул., 7А
Харківський
$60 000
/ $984 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
4 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 61 м²
БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ Продаж із підтримкою ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ Продається 2-кімнатна квар
Новодарницька вул., 23/7
Нова Дарниця
$60 000
/ $1 079 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 55.6 м²
БЕЗ % ДЛЯ ПОКУПЦЯ єВідновлення - ТАК Продаж 3-кімнатної квартири 55.6 кв.м, місто
Петра Григоренка просп., 12
Позняки
$61 900
/ $1 440 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 11 м²
11 поверх із 25
Тип стін: інші
1-кімнатна, 43 м²
Однокімнатна квартира на Позняках за адресою проспект Петра Григоренка, 12. Головна
Дніпровська наб., 20а
Осокорки – 6 хв.
$222 500
/ $1 601 за м²
Житлова 63 м²
Кухня 44 м²
25 поверх із 26
Тип стін: керамзитобетонна панель
4-кімнатна, 139 м²
Пропонується дворівнева квартира з терасою та видом на Дніпро ЖК Seven Осокорки — уні
ЖК Great, Будинок 5
Позняки
$130 900
/ $1 700 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 19 м²
22 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 77 м²
Пропонується до продажу видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є
Драгоманова вул., 2
Позняки
$79 000
/ $1 549 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
4 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 51 м²
Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Драгоманова Михайла, 2 ЖК Позняки-4А (Дарницький р
Драгоманова вул., 2А
Позняки
$145 000
/ $1 526 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 16 м²
22 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 95 м²
Позняки. Драгоманова 2а. Качественный кирпичный новый дом (7 лет). 90/50/16 3 раздель
ЖК Great, Будинок 5
Позняки
$160 000
/ $1 798 за м²
Житлова 43 м²
Кухня 19 м²
16 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 89 м²
БЕЗ%, Квартира, що змінює уявлення про комфорт – 3-кімнатне житло в ЖК "Грейт", Дніпр
Драгоманова вул., 40З
Позняки – 14 хв.
$79 900
/ $1 816 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 10 м²
21 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 44 м²
Пропонуємо до продажу простору та світлу 1-кімнатну квартиру, розташовану на 21-му по
Срібнокільська вул., 24
Осокорки – 10 хв.
$125 000
/ $1 582 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 13 м²
10 поверх із 18
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 79 м²
БЕЗ%, Продаж 2-кімнатної квартири | 79 м2 | вул. Срібнокільська, 24 | метро Осокорки
Миколи Бажана просп., 24/1
Позняки – 13 хв.
$61 999
/ $1 127 за м²
Житлова 26 м²
Кухня 13 м²
16 поверх із 16
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55 м²
Продам уютную 1к, пр-т Бажана 24/1, спецпроект, 16/16 кирп., 55,4/26,4/13,4 кв.м, бал
Олександра Мішуги вул., 2
Позняки – 9 хв.
$180 000
/ $1 721 за м²
Житлова 63 м²
Кухня 13 м²
6 поверх із 23
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 104.6 м²
Продам 3к студию, ул.Мишуги 2, элитный дом, евроремонт, 6/18 монолит, 104,6/63/13,5 к
Бориса Гмирі вул., 20
Позняки – 16 хв.
$115 000
/ $1 353 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 17 м²
14 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 85 м²
Продам двосторонню трикімнатну квартиру в ЖК «Патріотика», за адресою: вул. Бориса Г
Петра Григоренка просп., 38
Позняки – 10 хв.
$89 000
/ $1 271 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 10 м²
15 поверх із 17
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 70 м²
2-кімнатна квартира на вул. П. Григоренка 38, будинок побудови 1998-99 рр., ОСББ Знах
Драгоманова вул.
Позняки
$75 000
/ $1 381 за м²
Житлова 21.2 м²
Кухня 13.6 м²
11 поверх із 18
1-кімнатна, 54.3 м²
Продаж 1-кімнатної квартири з роздільним плануванням Пропонується до продажу простор
Харківське шосе, 56
Харківський
$70 000
/ $1 228 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 12 м²
11 поверх із 18
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 57 м²
ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири на Харківському шосе, 56 — житловий стан, зручно для сім’
Світла вул., 3А
Червоний хутір – 22 хв.
$25 000
/ $651 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
25 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 38.4 м²
Без % Продаж квартири в ЖК «Східна Брама» знайоходиться біля лісу. Продається 1-кімна
Ревуцького вул., 54а
Харківська – 15 хв.
$78 500
/ $994 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 12 м²
15 поверх із 26
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 79 м²
Продаж 2-кімнатної квартири, в зданому та заселеному будинку, ЖК РЕВУЦЬКИЙ, вул. Реву
Срібнокільська вул., 1
Позняки – 11 хв.
$175 000
/ $1 804 за м²
Житлова 59.7 м²
Кухня 13.3 м²
2 поверх із 36
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 97 м²
Срібнокільська , 1 ЖК Корона Продаж 3-к квартира / З РЕМОНТОМ / в монол.-каркасному б
Княжий Затон вул., 21, Корона
Осокорки – 9 хв.
$172 000
/ $1 210 за м²
Житлова 84.3 м²
Кухня 15.4 м²
7 поверх із 36
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 142.2 м²
АКТУАЛЬНО! ЖК Корона, вул. Княжий Затон, 21 Продається, велика 4-к квартира розташов
Кам’янська вул., 127
Вирлиця – 10 хв.
$47 999
/ $2 526 за м²
Житлова 14 м²
Кухня 4 м²
11 поверх із 2
Тип стін: керамічна цегла
Смарт, 19 м²
Без % Продажа 1 комнатная Квартира - студия ЖК Метро Парк, ул. Каменская,127. 1 висок
Лариси Руденко вул., 10Г
Позняки – 14 хв.
$85 000
/ $1 328 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 12 м²
2 поверх із 18
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 64 м²
Продаж двокімнатної квартири на Позняках. Вулиці Лариси Руденко 10Г. До метро Позня
Loading map...
1
2
3
4
. . .
11
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дарницький район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера