Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Знайдено:
282
Повнота оголошення
Воскресенська вул., 18-Б
Дарниця – 29 хв.
$110 000
/ $2 500 за м²
Житлова 12.5 м²
Кухня 15 м²
20 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 44 м²
Пропонується для Вас стильна квартира з окремою спальнею і просторою кухнею -вітальн
Березняківська вул., 22Б
Березняки
$37 500
/ $1 705 за м²
Житлова 14 м²
Кухня 6 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22 м²
Квартира ,ул. Березняковская 22 б , 22 кв м с капитальным ремонтом мебелью и технико
Верховної Ради бул., 13
Дарниця – 21 хв.
$75 000
/ $1 327 за м²
Житлова 33 м²
Кухня 8 м²
3 поверх із 5
Тип стін: дерево
2-кімнатна, 56.5 м²
Продаж просторої 2к Сталінки з високими стелями (3.3м) комфорт та статус Пропонуєтьс
Соборності просп., 17 К2
Березняки
$117 000
/ $2 254 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 18.4 м²
11 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 51.9 м²
Без комісії для покупця. Продається стильна 2-кімнатна квартира площею 51,9 кв.м з
Воскресенська вул., 12Б
Дарниця – 29 хв.
$140 000
/ $1 618 за м²
Житлова 50.8 м²
Кухня 13.6 м²
3 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 86.5 м²
Пропоную вашій увазі трикімнатну квартиру в сучасному комплексі ЖК " Паркові озера" п
Новаторів вул., 4
Стара Дарниця
$56 000
/ $966 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 9
Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 58 м²
Стара Дарниця, вул. Новаторів 4. Дарницький вокзал - 10 хв. пішки. Поруч вулиці Пр
Дніпровська наб., 18б
Березняки
$351 000
/ $2 250 за м²
Житлова 81 м²
Кухня 21 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
5+ кімнат, 156 м²
Якось засновник французького парфумерного дому Paco Rabanne сказав: Важливо не лише,
Соборності просп., 17 К2
Соцмістечко
$105 000
/ $1 458 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 27 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 72 м²
ЖК"Комфорт Таун",пр-т Соборності 17,3/9цегляного будинка,2-х кімн.,з великою кухнею-з
Братиславська вул., 30А
Чернігівська – 7 хв.
$32 000
/ $970 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 33 м²
Продаж однокімнатної квартири, вул.Братіславська 30а, Лісовий масив, Деснянський р-н,
Запорожця вул., 26А
Воскресінка
$87 000
/ $1 403 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 14 м²
22 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 62 м²
Продаж видової 1-кімнатн квартири- Студіо на вулиці Петра Запорожця, 26а, у сучасному
Князя Романа Мстиславича, 22
Дарниця – 25 хв.
$164 000
/ $1 745 за м²
Житлова 51 м²
Кухня 23 м²
19 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 94 м²
У сучасному ЖК Новий Автограф пропонується 3-кімнатна квартира 94 м, яка ідеально під
Воскресенська вул., 12Б
Дарниця – 29 хв.
$80 000
/ $1 553 за м²
Житлова 21 м²
Кухня 13 м²
16 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 51.5 м²
Пропоную вашій увазі однокімнатну квартиру в сучасному комплексі ЖК " Паркові озера"
Микільсько-Слобідська вул., 3А
Лівобережна – 12 хв.
$320 000
/ $2 526 за м²
Житлова 68 м²
Кухня 18.92 м²
16 поверх із 30
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 126.7 м²
Ви виходите з під’їзду ЖК Сонячна Рів’єра і одразу потрапляєте на набережну Дніпра.
Раїси Окіпної вул., 4
Лівобережна – 6 хв.
$169 000
/ $1 352 за м²
Житлова 85 м²
Кухня 23 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 125 м²
Квартира в кирпичном доме 2007 г, уникальная планировка, двусторонняя,ОСББ, своя авто
Андрія Малишко вул., 3
Дарниця – 13 хв.
$50 000
/ $1 563 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7.2 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 32 м²
Уяви: 17 хвилин тому ти зайшла в метро на Хрещатику вийшла на Дарниці, до квартири
Каховська вул., 62А
Лівобережна – 25 хв.
$129 000
/ $1 940 за м²
Житлова 31.3 м²
Кухня 19.5 м²
4 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 66.5 м²
Пропонується до продажу 2-х кімнатна квартира в ЖК Каховський. Квартира дуже тепла,
Комбінатна вул., 25
Лівобережна – 28 хв.
$74 500
/ $1 568 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 10.4 м²
14 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 47.5 м²
Лівобережний масив, річка Дніпро, доступність до набережної і недалеко від метро Ліво
Раїси Окіпної вул., 4
Лівобережна – 5 хв.
$200 000
/ $1 248 за м²
Житлова 100 м²
Кухня 20 м²
5 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 160.2 м²
Продаж 4-к квартири по вул. Раїси Окіпної 4. Дніпровський район. Лівобережна, Русанів
Курнатовського, 15б
Воскресінка
$36 000
/ $1 241 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 5.5 м²
3 поверх із 4
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 29 м²
Київ, Дніпровський район., вулиця Остафія Дашкeвича (Курнатовського), будинок 15-б. П
Краківська вул., 27
Чернігівська – 16 хв.
$99 800
/ $2 037 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 13.5 м²
9 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 49 м²
Продаж 1-кімнатної квартири без комісії ЖК, Краківська 27, Дніпровський район, метро
Євгена Сверстюка вул., 6Є
Лівобережна – 14 хв.
$89 000
/ $1 978 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 17 м²
25 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 45 м²
Без комісії для покупця. Продаж однокімнатної квартири в ЖК Галактика. Дніпровський р
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$44 000
/ $898 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
11 поверх із 27
Тип стін: газоблок
2-кімнатна, 49 м²
Продаж 2-кімнатної квартири, Дарницька площа, ЖК "Флагман". Пропонується до прода
Микільсько-Слобідська вул., 3А
Гідропарк – 18 хв.
$170 000
/ $2 464 за м²
7 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 69 м²
Продаж видової двокімнатної квартири в ЖК Сонячна Рів’єра, метро Лівобережна. Кварти
Миру просп., 12
Дарниця – 20 хв.
$40 000
/ $1 481 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 27 м²
Продаж 1 кімнатної квартири на проспекті Миру 12 1/5 поверхового будинку площею 27/16
Микільсько-Слобідська вул., 17
Гідропарк – 27 хв.
$96 500
/ $1 742 за м²
Житлова 30.7 м²
14 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55.4 м²
Продам (власник) по програмі е-оселя (або за готівку) однокімнатну видову квартиру н
Перова бул., 48А
Воскресінка
$42 888
/ $858 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 50 м²
Продается Воскресенка Без Комиссии ! Метро Дарница 2 ком. -- 42888$ Продается Без
Тампере вул., 1/22
Дарниця – 25 хв.
$52 000
/ $1 209 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
2-кімнатна, 43 м²
Продаж 2-х кімнатної квартири на вул Тампере 1/22 5/5 поверхового будинку 43/27/7 Ква
Ярослава Гашека бул., 20
Соцмістечко
$44 988
/ $1 046 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 12 м²
21 поверх із 27
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 43 м²
Видовая -- на правый берег, в новом доме 43 кв.м -- 44 988 $
Березняківська вул., 14
Березняки
$65 999
/ $1 158 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 57 м²
Без комісії для покупця! Київ, Березняківська, 14. Пропонується до продажу затишна
Райдужна вул., 71
Райдужний
$65 500
/ $1 250 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 7.1 м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 52.4 м²
Продаж 2-к квартири з ремонтом. Райдужна 71. Воскресенка. Без комісії. 2х-кімнатна
Loading map...
1
. . .
3
4
5
. . .
10
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера