Подати оголошення

Продаж квартир у Києві, Нова Забудова

Знайдено: 72
Саксаганського вул., 22
Саксаганського вул., 22
 Площа Льва Толстого – 6 хв. 
$⁠120 879 / $⁠3 022 за м²
  • Житлова 26 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Саксаганського, Евроремонт ст.М Льва Толстого 5мин.120000$
Саксаганського вул.
вчора, 07:46
Саксаганського вул.
 Університет – 12 хв. 
$⁠450 000 / $⁠1 800 за м²
  • 2 поверх із 6
5+ кімнат, 250 м²
Квартира в Центре Киева.Царский дом.Во дворе два парко места. Второй этаж 2 входа в
Саксаганського вул., 28
27 квітня
Саксаганського вул., 28
 Університет – 11 хв. 
$⁠450 000 / $⁠1 800 за м²
  • 2 поверх із 5
  • Тип стін: силікатна цегла
5+ кімнат, 250 м²
Квартира в Центре Киева.Царский дом.Во дворе два парко места. Второй этаж 2 входа в к
Володимирська вул., 89
Володимирська вул., 89
 Площа Льва Толстого – 14 хв. 
$⁠52 000 / $⁠1 486 за м²
  • Житлова 19 м²
  • Кухня 7.5 м²
  • 9 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 35 м²
Видовая Квартира в Центре 51998$ м *Льва Толстого*--м *Олимпийская* Ухоженая - жилое
Володимирська вул., 96
Володимирська вул., 96
 Олімпійська – 16 хв. 
$⁠130 000 / $⁠1 300 за м²
  • Житлова 60 м²
  • Кухня 12 м²
  • 4 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 100 м²
Центр. Владимирская. 3-комнатная. Лучшая цена на рынке. 100м2 130001$ Дом после рекон
Саксаганського вул., 7
Саксаганського вул., 7
 Палац Спорту – 5 хв. 
$⁠62 500 / $⁠1 645 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 8 м²
  • 9 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 38 м²
стм.*Дворец Спорта* Квартира с видом на Один Миллион Долларов -- 62500$ Центр!!! Прода
Саксаганського вул., 30Б
Саксаганського вул., 30Б
 Площа Льва Толстого – 9 хв. 
$⁠82 000 / $⁠1 822 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 7.5 м²
  • 4 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 45 м²
Без Комиссии Саксаганського, 30б, Евроремонт 2ком. 81999т.$ Эксклюзив !!!
Велика Васильківська вул., 132
Велика Васильківська вул., 132
 Либідська – 5 хв. 
$⁠222 890 / $⁠1 274 за м²
  • Житлова 100 м²
  • Кухня 36 м²
  • 6 поверх із 7
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 175 м²
Б. Васильковская 3ком. Фундаментальная Сталинка с лифтом 1273$ за м2
Тарасівська вул., 18
18 грудня 2025
Тарасівська вул., 18
 Університет – 11 хв. 
$⁠185 000 / $⁠1 762 за м²
  • Житлова 60 м²
  • Кухня 17 м²
  • 6 поверх із 7
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 105 м²
М.*Льва Толстого* 3ком.-105кв.м- 185т.$ Єксклюзивный Дизайнерский Ремонт "Сталінка&
Предславинська вул., 29
Предславинська вул., 29
 Палац "Україна" – 6 хв. 
$⁠75 000 / $⁠1 442 за м²
  • Житлова 33 м²
  • Кухня 9 м²
  • 6 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 52 м²
"Дворец Украина"--Вход в метро с парадного 2ком.-74999$ Предславинська, цегла;
Велика Васильківська вул., 97
Велика Васильківська вул., 97
 Палац "Україна" – 6 хв. 
$⁠168 000 / $⁠1 680 за м²
  • Житлова 60 м²
  • Кухня 11 м²
  • 5 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 100 м²
Б. Васильковская Центр Без Комиссии - 3ком.-100 кв.м-167999$ , Лифт, Ж/Б перекрытие
Саксаганського вул., 44Б
Саксаганського вул., 44Б
 Університет – 13 хв. 
$⁠179 990 / $⁠1 800 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 100 м²
метро площадь Льва Толстого, 4-комнатная с ремонтом 100кв.м -- 179 988 $ Есть балкон. З
Loading map...