Знайдено:
17
Повнота оголошення
Моторний пров., 11а
Саперна Слобідка
$65 000
/ $1 275 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 12 м²
19 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 51 м²
Продам окрему видову однокімнатну квартиру за адресою: Моторний пров., буд. 11-А, Гол
Велика Китаївська вул., 59
Либідська – 23 хв.
$118 000
/ $1 903 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 13 м²
24 поверх із 24
Тип стін: керамічний блок
2-кімнатна, 62 м²
продам 2к квартиру 62м2, В.Китаївська 59, Деміївська, Саперна слобідка, ремонт, Голос
Науки просп., 69
Саперна Слобідка
$120 000
/ $1 250 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 12 м²
9 поверх із 25
Тип стін: керамічна цегла, монолітний залізобетон
2-кімнатна, 96 м²
Дизайнерський євроремонт. Продається під ключ, з Імпортними меблями , та технікой.Оди
Регенераторна., 4
Либідська – 23 хв.
$99 000
/ $2 302 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 8 м²
11 поверх із 13
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 43 м²
Продаж 1 кімнатної квартири на Регенераторній 4корпус 3 43/22/8 11/13 поверхового бу
Малокитаївська вул., 7
Деміївська – 22 хв.
$105 000
/ $1 296 за м²
Житлова 51 м²
Кухня 8 м²
5 поверх із 10
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 81 м²
Продаж 4-кімнатної квартири, вул. вул. Малокитаївська, 7, Метро Деміївська, Голосіївс
Саперно-Слобідська вул., 10
Либідська – 19 хв.
$165 000
/ $1 600 за м²
Житлова 52.4 м²
Кухня 20.6 м²
4 поверх із 20
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 103.1 м²
Саперно-Слобідська вул.10, м. Деміївська . Квартира в гарному житловому стані,затишна
Науки просп., 54Б
Саперна Слобідка
$130 000
/ $1 413 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 14 м²
3 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 92 м²
Продаж 3-х квартири у Голосіївському р-ні, проспект Науки, 54-Б, Будинок 2005 року. П
Науки просп., 30
Деміївська – 26 хв.
$230 000
/ $2 054 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 16 м²
16 поверх із 24
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 112 м²
Продаж 3к квартири пр-кт Науки 30 Голосіївський Деміївська БЕЗ КОМІСІЇ Пропонується
Саперно-Слобідська вул., 22
Дружби народів – 24 хв.
$91 000
/ $1 400 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 10 м²
17 поверх із 23
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продаж 2к квартири 65 кв.м м. Київ, Голосіївський р-н. метро Деміївська. вул. Саперно
Велика Китаївська вул., 53А
Либідська – 21 хв.
$54 000
/ $1 227 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 4
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 44 м²
Затишна,зручна квартира в тихому, зеленому місці Голосіївського району! Інфраструкту
Науки просп., 55А
Саперна Слобідка
$104 000
/ $1 354 за м²
Житлова 35.4 м²
Кухня 11.7 м²
18 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 76.8 м²
Продається простора та світла 2-кімнатна квартира з косметичним ремонтом, всіма мебля
Ракетна вул., 24б
Саперна Слобідка
$50 000
/ $1 471 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 10 м²
15 поверх із 18
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 34 м²
Продається 1-кімнатна оселя з сучасним ремонтом та повною комплектацією. У підїзді п
Науки просп., 54
Саперна Слобідка
$100 000
/ $1 299 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 12 м²
9 поверх із 17
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 77 м²
Продаж 2кімн. Голосіївський рн, проспект Науки 54Б, В будинку власна котельня на даху
Науки просп., 30
Деміївська – 27 хв.
$175 000
/ $1 591 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 16 м²
4 поверх із 22
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 110 м²
Без комісії продається 3-кімнатна квартира площею 110 м розташована на 5 поверсі 22-п
Саперно-Слобідська вул., 22
Дружби народів – 28 хв.
$285 000
/ $2 086 за м²
Житлова 51 м²
Кухня 16.9 м²
17 поверх із 23
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 136.6 м²
Простора квартира з дизайнерським ремонтом у Голосіївському районі! Пропонується до
Феодосійський пров., 14А
Либідська – 23 хв.
$135 000
/ $1 985 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 11 м²
20 поверх із 22
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 68 м²
Видова 2-кімнатна квартира з панорамним видом! Пропонується до продажу простора 2-кі
Ракетна вул., 24
Саперна Слобідка
$33 888
/ $616 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 14 м²
4 поверх із 23
2-кімнатна, 55 м²
Продается Голосеевский р-он Без Комиссии ! 2 ком. 55 кв.м -- 33888$ Продам Без Комисс
Loading map...
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера