Подати оголошення

Продаж квартир в Бориспільському районі

Знайдено: 42
с. Гнідин
с. Гнідин
$⁠26 000 / $⁠867 за м²
  • 2 поверх із 3
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 30 м²
Продається квартира від власника без комісії у новому комплексі ЖК Belvedere City Sma
м. Бориспіль, Чубинського вул., 6
м. Бориспіль, Чубинського вул., 6
$⁠61 000 / $⁠1 017 за м²
  • Житлова 32 м²
  • Кухня 12 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 60 м²
Продається 2-х кімнатна УКОМПЛЕКТОВАНА Квартира з навісом для АВТО с.Чубинського Бори
м. Бориспіль, Київський Шлях вул., 95
м. Бориспіль, Київський Шлях вул., 95
$⁠74 000 / $⁠874 за м²
  • Житлова 45.5 м²
  • Кухня 13.2 м²
  • 20 поверх із 20
  • Тип стін: керамічна цегла, монолітний залізобетон
2-кімнатна, 84.7 м²
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в житловому стані, розташована на 20 пове
с. Велика Олександрівка, Трояндова (Кочнєва), 1
с. Велика Олександрівка, Трояндова (Кочнєва), 1
$⁠59 000 / $⁠843 за м²
  • Житлова 43 м²
  • Кухня 8.6 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 70 м²
Продаж 3-х кімнатної квартири Велика Олександрівка, вул. Трояндова (Кочнева),1 Борисп
м. Бориспіль, Бабкіна вул., 12
м. Бориспіль, Бабкіна вул., 12
$⁠40 500 / $⁠1 157 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 9 м²
  • 9 поверх із 10
1-кімнатна, 35 м²
Продам 1 кімн.квартиру ,початок Борисполя,вул.Бабкіна, 9/10 пов. Відмінний житловий
с. Вишеньки
с. Вишеньки
$⁠40 000 / $⁠556 за м²
  • Житлова 32 м²
  • Кухня 8 м²
  • 2 поверх із 2
2-кімнатна, 72 м²
Продаються нові готові якісно побудовані таун-хауси у закритому котеджному містечку в
м. Бориспіль, Робоча вул., 16 вул.
м. Бориспіль, Робоча вул., 16 вул.
$⁠40 000 / $⁠1 053 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх із 9
1-кімнатна, 38 м²
Продам 1- о кімнатну квартиру, Бориспіль, ЖК Банківський на вул. Білодідівка (Робоча)
м. Бориспіль, Привокзальна вул.
м. Бориспіль, Привокзальна вул.
$⁠46 000 / $⁠1 000 за м²
  • Житлова 32.4 м²
  • Кухня 13.6 м²
  • 5 поверх із 14
1-кімнатна, 46 м²
Продаж квартири 1 кім. в цегляному будинку, утепленому зовні, 2014 року побудови, Бор
с. Щасливе, Лесі Українки вул.
с. Щасливе, Лесі Українки вул.
$⁠80 000 / $⁠1 221 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 16 м²
  • 6 поверх із 6
2-кімнатна, 65.5 м²
Продам 2 кімн.Комфортну квартиру в безпечному передмісті Києва - в центрі села Щаслив
с. Щасливе, Лесі Українки вул.
с. Щасливе, Лесі Українки вул.
$⁠55 000 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 24 м²
  • Кухня 14 м²
  • 6 поверх із 6
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Пропонується до продажу функціональна 1 -кімнатна квартира у сучасному житловому комп
м. Бориспіль, Соцмістечко вул.
м. Бориспіль, Соцмістечко вул.
$⁠40 000 / $⁠851 за м²
  • Житлова 27 м²
  • Кухня 6 м²
  • 1 поверх із 5
  • Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 47 м²
Продам 2 х кімнатну квартиру Бориспіль вул. Соцмістечко, 1/5, 47/27/6 житловий стан,
м. Бориспіль, Київський Шлях вул., 47
м. Бориспіль, Київський Шлях вул., 47
$⁠70 000 / $⁠1 045 за м²
  • Житлова 36 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
3-кімнатна, 67 м²
Продам 3 кімн кв в Борисполі, вул Київський шлях, р-н Загсу, 3/10 поверху. 67/36/1
м. Бориспіль, Головатого вул., 20
м. Бориспіль, Головатого вул., 20
$⁠54 000 / $⁠1 688 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 8 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 32 м²
БЕЗ%%% До Вашої уваги пропоную до продажу 1к квартиру СТУДІО, 32/16/8 кв.м., розташов
м. Бориспіль, Новопрорізна вул.
м. Бориспіль, Новопрорізна вул.
$⁠62 500 / $⁠812 за м²
  • Житлова 49 м²
  • Кухня 9 м²
  • 2 поверх із 5
4-кімнатна, 77 м²
Продам 4 кімн кв в Борисполі вул Новопрорізна 2/5 поверху. район Спутника 77/49
м. Бориспіль, Соцмістечко вул.
м. Бориспіль, Соцмістечко вул.
$⁠43 000 / $⁠1 024 за м²
  • Житлова 26 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 5
2-кімнатна, 42 м²
Продам 2 кімн. квартиру, м. Бориспіль. вул. Соцмістечко . 42/26/6 м.кв.3/5 поверху,
м. Бориспіль, Соборна вул.
м. Бориспіль, Соборна вул.
$⁠42 000 / $⁠977 за м²
  • Житлова 27 м²
  • Кухня 7 м²
  • 1 поверх із 5
2-кімнатна, 43 м²
Продам 2 кімн квартиру в м Бориспіль, район Екомаркету. 1/5 поверху. В квартирі гарни
с. Проліски, Пролески, улица Щаслива, 8а
с. Проліски, Пролески, улица Щаслива, 8а
$⁠82 000 / $⁠1 419 за м²
  • Житлова 29.1 м²
  • Кухня 12.1 м²
  • 1 поверх із 9
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 57.8 м²
До вашої уваги пропонується квартира у сучасному житловому комплексі від надійного за
с. Чубинське, Виставкова вул., 14
с. Чубинське, Виставкова вул., 14
$⁠54 000 / $⁠1 137 за м²
  • Житлова 29.6 м²
  • Кухня 8.9 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 47.5 м²
2-кімнатна квартира біля Києва 15 хв до столиці с. Чубинське , вул. Виставкова, 14
с. Проліски, Пролески, улица Поркова, 12
с. Проліски, Пролески, улица Поркова, 12
$⁠48 000 / $⁠960 за м²
  • Житлова 27 м²
  • Кухня 12 м²
  • 6 поверх із 9
  • Тип стін: силікатна цегла
1-кімнатна, 50 м²
1-кімнатна квартира з автономним опаленням без комісії для покупця! Розглядаємо дер
с. Чубинське, Виставкова вул., 16
с. Чубинське, Виставкова вул., 16
$⁠44 500 / $⁠1 085 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 41 м²
Двуконтурний газовий котел - економія, автономність та комфорт! Продається квартира
м. Бориспіль, Ясна вул.
м. Бориспіль, Ясна вул.
$⁠97 000 / $⁠776 за м²
  • Житлова 50 м²
  • Кухня 21 м²
  • 2 поверх із 3
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 125 м²
Сучасний 3-рівневий таунхаус все для комфортного життя! Загальна площа: 125 кв.м (жи
м. Бориспіль, Екскаваторна вул., 18
м. Бориспіль, Екскаваторна вул., 18
$⁠31 999 / $⁠941 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 9 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 34 м²
Продам однокімнатну квартиру з ремонтом по вулиці Екскаваторній. Індивідуальне опален
м. Бориспіль, Головатого вул., 20
м. Бориспіль, Головатого вул., 20
$⁠54 000 / $⁠1 688 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 32 м²
м. Бориспіль, Ясна вул., 12
м. Бориспіль, Ясна вул., 12
$⁠39 900 / $⁠487 за м²
  • Житлова 40 м²
  • Кухня 22 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 82 м²
Продаж таунхаусe від власника . Загальна площа 82 кв.м Комунікації всі централізова
с. Мартусівка, Заводська
с. Мартусівка, Заводська
$⁠150 000 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 54 м²
  • Кухня 28 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: газоблок
3-кімнатна, 120 м²
Сучасний будинок з ремонтом 120 м 4 сотки Продається сучасний одноповерховий буд
м. Бориспіль, Головатого вул., 77А
м. Бориспіль, Головатого вул., 77А
$⁠48 500 / $⁠920 за м²
  • Житлова 22.5 м²
  • Кухня 15.8 м²
  • 1 поверх із 7
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 52.7 м²
Ціна 48 500 $ Купівля можлива по державним програмам! Документи більше 3 років! Без к
м. Бориспіль, Віктора Йовы вул., 1
м. Бориспіль, Віктора Йовы вул., 1
$⁠41 000 / $⁠812 за м²
  • Житлова 22.3 м²
  • Кухня 13.4 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 50.5 м²
1-к квартира 50,5 кв.м Бориспіль вул. Йови,1 Без комісії Продаж просторої 1-кімна
м. Бориспіль, Головатого вул.
м. Бориспіль, Головатого вул.
$⁠35 500 / $⁠680 за м²
  • Житлова 30.8 м²
  • Кухня 8 м²
  • 9 поверх із 9
2-кімнатна, 52.2 м²
Бориспіль. Продам 2к квартиру по вул. Головатого, 52,2/30.8/8, 9/9, житловий стан, ал
с. Гнідин, Приозерна, 52а
с. Гнідин, Приозерна, 52а
$⁠25 000 / $⁠828 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 4.3 м²
  • 2 поверх із 3
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 30.2 м²
Смарт-квартира в затишному містечку біля води ЖК Belveder City Smart! Пропонується
с. Чубинське, Погребняка вул., 14
с. Чубинське, Погребняка вул., 14
$⁠68 000 / $⁠915 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 32.2 м²
  • 2 поверх із 5
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 74.3 м²
Простора 2-кімнатна квартира з газом та сучасним ремонтом! Пропонується до продажу 2
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
Loading map...
2
Купуй квартиру на Domik.ua
Детальніше