Подати оголошення

Продаж квартир в Україні

Знайдено: 10 000
Дніпро, Слобожанський просп., 15
Дніпро, Слобожанський просп., 15
Залізнична станція Нижньодніпровськ – 9 хв. 
$⁠34 000 / $⁠773 за м²
  • Житлова 27 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 44 м²
Продам. 2-к.кв. 3/5, пр.Слобожанський 15. Цегла, 44/27/6, житловий «радянський» стан,
Київ, Ярослава Гашека бул., 20/3
Київ, Ярослава Гашека бул., 20/3
Соцмістечко
$⁠54 000 / $⁠1 227 за м²
  • Житлова 17.7 м²
  • Кухня 11 м²
  • 23 поверх із 25
1-кімнатна, 44 м²
Продам 1к квартиру на Ярослава Гашека 20/3, 23/25 поверхового будинку загальна площ
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Сергія Колачевського вул.
Тернівський
$⁠5 500 / $⁠177 за м²
  • Житлова 17.2 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 5
1-кімнатна, 31.1 м²
Продаж 1-но кімнатної квартири вул. Сергія Колачевського «17 квартал» Про об’єкт: -
Київ, Дегтярівська вул., 25
Київ, Дегтярівська вул., 25
 Шулявська – 23 хв. 
$⁠82 000 / $⁠1 822 за м²
  • Житлова 16 м²
  • Кухня 13 м²
  • 17 поверх із 25
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 45 м²
Прямий продаж від Власника 1-кімнатної квартири в ЖК «Poetica. Друга колекція» на вул
Київ, Петра Григоренка просп., 5
Київ, Петра Григоренка просп., 5
 Позняки – 29 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 019 за м²
  • Житлова 76 м²
  • Кухня 15 м²
  • 13 поверх із 16
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
4-кімнатна, 108 м²
Без комісії Можливо під іпотечне кредитування! Продаж затишної 4 кімнатної квартири
Дніпро, Олександра Поля просп.
Дніпро, Олександра Поля просп.
Парк Зелений Гай – 9 хв. 
$⁠20 000 / $⁠465 за м²
  • Житлова 29 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 5
2-кімнатна, 43 м²
Продам 2к квартиру по проспекту Олександра Поля, 92а Квартира в житловому стані, 43/2
Дніпро, Героїв Дніпра вул., Сталиграда ул., 113
Дніпро, Героїв Дніпра вул., Сталиграда ул., 113
Шевченківський
$⁠20 000 / $⁠500 за м²
  • Житлова 29 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Продам теплую, уютную квартиру с хорошим ремонтом 2014 года. Счетчики на все. Простор
Запоріжжя, Новокузнецька вул.
Запоріжжя, Новокузнецька вул.
Комунарський
$⁠20 000 / $⁠385 за м²
  • 7 поверх із 10
2-кімнатна, 52 м²
В Південному мкр-ні, по вул. В. Українця (Новокузнецька), чекає на своїх нових власни
Дніпро, 1-А Робітнича вул., 65
Дніпро, 1-А Робітнича вул., 65
Парк Зелений Гай – 19 хв. 
$⁠61 000 / $⁠871 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 8 м²
  • 9 поверх із 16
  • Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 70 м²
Продам. 3-к.кв. 9/16, вул.Робоча 65. Панель, ремонт, 70/38/8, кімнати і санвузол окре
Київ, Михайла Бойчука вул., 18
Київ, Михайла Бойчука вул., 18
 Дружби народів – 11 хв. 
$⁠72 000 / $⁠1 600 за м²
  • 4 поверх із 6
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 45 м²
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Михайла Бойчука (Кіквідзе), 18; 4/5 поверх. будин
Київ, Світла вул.
Київ, Світла вул.
 Бориспільська – 17 хв. 
$⁠22 000 / $⁠1 000 за м²
  • 16 поверх із 25
1-кімнатна, 22 м²
Продам студию, общая площадь 22кв.м., 16/25 этажного дома. ЖК Схидна Брама г.Киев
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Харитонова
Центрально-Міський
$⁠25 000 / $⁠558 за м²
  • Житлова 27.6 м²
  • Кухня 6 м²
  • 4 поверх із 5
2-кімнатна, 44.8 м²
Продаж 2-х кімнатної квартири, Центрально-Міський район, вул П.Калнишевського (Харито
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Кропивницького вул.
Покровський
$⁠46 000 / $⁠574 за м²
  • Житлова 61.3 м²
  • Кухня 6.9 м²
  • 3 поверх із 3
4-кімнатна, 80.1 м²
Пропонуємо до продажу 4кімнатну переплановану "сталінку" в районі "Гірник", вулиця Кр
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Соборності вул.
Соцгород
$⁠22 500 / $⁠748 за м²
  • Житлова 16.7 м²
  • Кухня 8.3 м²
  • 3 поверх із 5
1-кімнатна, 30.1 м²
Продаж затишної 1- кімнатної квартири, Металургійний район, вул. Соборності, "Стріла"
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Корнія Речмидила
Покровський
$⁠26 000 / $⁠576 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 6 м²
  • 5 поверх із 5
2-кімнатна, 45.1 м²
Продаж 2-х кімнатної квартири, Покровський район, вул Корнія Речмидила (Ракітіна), "С
Хмельницький, Євгена Коновальця вул., 1
Хмельницький, Євгена Коновальця вул., 1
Парк Заріччя – 11 хв. 
$⁠37 084 / $⁠854 за м²
  • Кухня 15.49 м²
  • 6 поверх із 7
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 43.41 м²
Пропонується світла та затишна 1-кімнатна квартира площею 43,41 м² у сучасному житлов
Дніпро, Крутогорний узвіз, 28
Дніпро, Крутогорний узвіз, 28
 Музейна – 20 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 358 за м²
  • 13 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 81 м²
Продам 2к в центре ЖК Дуэт дом бизнес класса, закрытая территория, двухуровневый подз
Дніпропетровська обл., Криворізький район, м. Кривий ріг, Покровська
Саксаганський
$⁠22 500 / $⁠506 за м²
  • Житлова 29.9 м²
  • Кухня 5.5 м²
  • 3 поверх із 5
2-кімнатна, 44.5 м²
Продаж 2-х кімнатної квартири вул. Покровська, зупинка "Ювілейна". Квартира не кутова
Дніпро, Новокримська вул.
Дніпро, Новокримська вул.
Парк Зелений Гай – 17 хв. 
$⁠28 200 / $⁠910 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 6 м²
  • 4 поверх із 5
1-кімнатна, 31 м²
Продам однокомнатную квартиру  ул.Новокрымская , Район ул. Титова  Квартира находится
Київська обл., Бучанський район, м. Ірпінь
Київська обл., Бучанський район, м. Ірпінь
Біличі
$⁠45 000 / $⁠957 за м²
  • Житлова 22 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 7
1-кімнатна, 47 м²
1к квартира з якісним ремонтом та меблями. Нова, простора і світла, велика однокімнат
Одеса, Мечнікова вул.
Одеса, Мечнікова вул.
Тираспольський сквер – 4 хв. 
$⁠20 000 / $⁠1 000 за м²
  • Житлова 13 м²
  • Кухня 4 м²
  • 1 поверх із 2
1-кімнатна, 20 м²
1к Мечникова/Тираспольская. 1/2 эт. Общая площадь 20 м, кухня отдельная , с окном. Ко
Одеса, Катеринінська вул.
Одеса, Катеринінська вул.
Старобазарний сквер – 5 хв. 
$⁠57 500 / $⁠1 009 за м²
  • Житлова 37 м²
  • Кухня 8 м²
  • 1 поверх із 1
3-кімнатна, 57 м²
Код 337503 3х к Екатерининская/Жуковского . 1/1 эт . Общая площадь 57 м . 2 раздел
Дніпро, Академіка Образцова вул., 80
Дніпро, Академіка Образцова вул., 80
Зразковий ринок – 17 хв. 
$⁠21 000 / $⁠955 за м²
  • Житлова 12 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 9
1-кімнатна, 22 м²
Продам 1-кімнатну квартиру р-н Образцова, ул Зразкова. Загальна площа 22 кв. , житлов
Дніпро, Володимира Вернадського вул., 35Б К2, К2
Дніпро, Володимира Вернадського вул., 35Б К2, К2
 Музейна – 13 хв. 
$⁠220 000 / $⁠1 517 за м²
  • Житлова 69 м²
  • 15 поверх із 30
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 145 м²
Пропоную купити 3кім квартиру в елітному районі міста поряд з парком Шевченка в ЖК Ба
Київська обл., Бориспільський район, с. Гнідин
Київська обл., Бориспільський район, с. Гнідин
$⁠17 000 / $⁠486 за м²
  • Житлова 1 м²
  • 2 поверх із 3
  • Тип стін: керамічна цегла, газоблок
1-кімнатна, 35 м²
Продаж Квартири 1 кімнатна (35 м/кв) село Гнідин  Дозволи/документи оформлені, будин
Миколаїв, Погранична вул.
Миколаїв, Погранична вул.
Привокзальний ринок – 8 хв. 
$⁠29 000 / $⁠725 за м²
  • Житлова 21 м²
  • Кухня 8 м²
  • 10 поверх із 11
  • Тип стін: силікатна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Квартира 1-комнатная, центр, Чигрина-Лягина
Київ, Харківське шосе, 50А
Київ, Харківське шосе, 50А
Соцмістечко
$⁠53 242 / $⁠1 331 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 9 м²
  • 19 поверх із 29
  • Тип стін: піноблок
2-кімнатна, 40 м²
Без Комиссии Новострой с Ремонтом и Мебелью 40м2--56998$ метро Дарница.
Київ, Олександра Архипенка вул., 2/12
Київ, Олександра Архипенка вул., 2/12
 Оболонь – 21 хв. 
$⁠99 988 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 44.5 м²
  • Кухня 12.5 м²
  • 9 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 80 м²
Оболонь Метро Большая 3-комнатная --- 99 988 $
Полтава, Дмитрія Коряка вул.
Полтава, Дмитрія Коряка вул.
Каштанова алея – 7 хв. 
$⁠54 000 / $⁠1 149 за м²
  • 4 поверх із 9
2-кімнатна, 47 м²
Код 87530/3030 Центр. У продажу 2-х кімнатна квартира площею 47 м2, 4/9 поверх цеглян
Миколаїв, Озерна вул.
Миколаїв, Озерна вул.
Сквер ім. Ю. І. Макарова – 2 хв. 
$⁠25 000 / $⁠625 за м²
  • Житлова 19 м²
  • Кухня 9 м²
  • 5 поверх із 9
1-кімнатна, 40 м²
Продаю простору 1-кімнатну квартиру на Намиві (вул. Озерна), розташована на п’ятому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
1. . .137139. . .334
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx