Подати оголошення

Продаж квартир в Україні

Знайдено: 10 000
Київ, Солом'янська пл.
Київ, Солом'янська пл.
Солом`янка
$⁠155 000 / $⁠3 021 за м²
  • Житлова 12.7 м²
  • Кухня 18.8 м²
  • 15 поверх із 20
1-кімнатна, 51.3 м²
Пропонується стильна 1-кімнатна квартира площею 51,35 м² у сучасному житловому компле
Дніпропетровська обл., м. Синельникове
Дніпропетровська обл., м. Синельникове
$⁠34 000 / $⁠405 за м²
  • Житлова 52 м²
  • Кухня 5 м²
  • 5 поверх із 9
4-кімнатна, 84 м²
Продам 4 кімнатну квартиру на мікрорайоні на вул. Миру. Загальна площа квартири 84,5
Київ, Юрія Липи вул., вул.6
Київ, Юрія Липи вул., вул.6
Соцмістечко
$⁠56 000 / $⁠1 789 за м²
  • Житлова 15 м²
  • Кухня 5.7 м²
  • 3 поверх із 9
1-кімнатна, 31.3 м²
1-кімнатна квартира в ЖК "Комфорт-Таун" вулиця Юрія Липи 6 3/9 поверхового будинку За
Запоріжжя, Бочарова вул.
Запоріжжя, Бочарова вул.
Парк Бочарова – 4 хв. 
$⁠24 999 / $⁠490 за м²
  • 1 поверх із 9
2-кімнатна, 51 м²
Продаж затишної 2-х кімнатної квартири в Шевченківському р-ні, вул. Бочарова. 1-й пов
Київ, Героїв Сталінграда просп., 24А
Київ, Героїв Сталінграда просп., 24А
 Мінська – 19 хв. 
$⁠280 000 / $⁠1 854 за м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 151 м²
Просторі апартаменти біля Дніпра — Оболонські Липки. Поверх: 7 / 9 Площа: загальна
Дніпро, Козакова вул.
Дніпро, Козакова вул.
Парк Гагаріна – 2 хв. 
$⁠43 000 / $⁠1 433 за м²
  • Кухня 7 м²
  • 3 поверх із 5
1-кімнатна, 30 м²
Продаётся стильная 1-комнатная квартира-студия с новым качественным ремонтом — идеаль
Київ, Котельникова вул., 26
Київ, Котельникова вул., 26
 Святошин – 21 хв. 
$⁠97 000 / $⁠1 347 за м²
  • Житлова 44 м²
  • Кухня 11 м²
  • 10 поверх із 14
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 72 м²
Світла квартира з якісним ремонтом, меблями, техніко. Гарна локація. В пішій доступно
Одеса, Вокзальный пров.
Одеса, Вокзальный пров.
Алексєєвська площа – 4 хв. 
$⁠18 000 / $⁠486 за м²
  • Житлова 27 м²
  • Кухня 7 м²
  • 2 поверх із 2
2-кімнатна, 37 м²
2х к Вокзальный пер/ Чернышевского. 2/2 эт. Общая площадь 37 м. 2 раздельные комнаты
Дніпро, Глинки вул., 2
Дніпро, Глинки вул., 2
 Центральна – 9 хв. 
$⁠90 000 / $⁠1 385 за м²
  • 16 поверх із 22
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 65 м²
Продам. 1-к.кв. 16/22, вул. Королеви Єлизавети 2-й (Глінки) 2 «Мост Сіті». Євроремонт
Київ, Євгена Коновальця вул., 34
Київ, Євгена Коновальця вул., 34
 Печерська – 9 хв. 
$⁠180 000 / $⁠2 571 за м²
  • 16 поверх із 25
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 70 м²
БЕЗ КОМІСІЇ!!! Пропоную вашій увазі 1 кімн квартиру в ЖК Аристократ, вул. Є. Коновал
Дніпро, Леоніда Стромцова вул., 1
Дніпро, Леоніда Стромцова вул., 1
Богдана Хмельницького – 2 хв. 
$⁠24 000 / $⁠828 за м²
  • 3 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 29 м²
Продам 1-к квартиру на Леоніда Стромцова. Квартира на 3 поверсі 5 поверхового будинку
Полтава, Марії Башкірцевої вул.
Полтава, Марії Башкірцевої вул.
Київський
$⁠57 800 / $⁠1 410 за м²
  • 3 поверх із 9
2-кімнатна, 41 м²
код:88028/3030 ЖК Пелюстковий, у продажу двокімнатна квартира площею 41м.кв, зручний
Дніпро, Усенко вул., 13
Дніпро, Усенко вул., 13
Куряче озеро – 8 хв. 
$⁠34 000 / $⁠850 за м²
  • 3 поверх із 9
1-кімнатна, 40 м²
ЖК «Олимпийский» .ж/м Левобережный-3 по ул.Сичеславская 7 ( ТРЦ Караван).3/9эт.дома,
Дніпро, Михайла Грушевського вул., 67
Дніпро, Михайла Грушевського вул., 67
Троїцький ринок – 18 хв. 
$⁠39 000 / $⁠886 за м²
  • 4 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 44 м²
Продается 2-х комн. квартира ул. Михаила Грушевского ( бывш. К.Либкхнехта) Кирпичный
Дніпро, Гагаріна просп.
Дніпро, Гагаріна просп.
Парк ім. Володі Дубініна – 9 хв. 
$⁠44 000 / $⁠786 за м²
  • Кухня 10 м²
  • 11 поверх із 16
2-кімнатна, 56 м²
Продам двокімнатну квартиру в Дніпрі, просп. Гагаріна, Науки Підстанція, Дафі Світла
Київська обл., Бучанський район, м. Ірпінь, Соборна вул.
Київська обл., Бучанський район, м. Ірпінь, Соборна вул.
$⁠72 000 / $⁠2 000 за м²
  • Житлова 13 м²
  • Кухня 14 м²
  • 3 поверх із 5
1-кімнатна, 36 м²
Євро 2к квартира з якісним ремонтом, з меблями та технікою. Індивідуальне газове опал
Київ, Кловський узвіз, 5
Київ, Кловський узвіз, 5
 Арсенальна – 10 хв. 
$⁠450 000 / $⁠2 866 за м²
  • 8 поверх із 23
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 157 м²
Престижна квартира бізнес-класу біля Маріїнського парку Продається квартира бізнес-кл
Київ, Дарницький бул., 8
Київ, Дарницький бул., 8
 Дарниця – 15 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 507 за м²
  • 11 поверх із 19
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 73 м²
Продаж двокімнатної квартири за адресою Дарницький бульвар, метро Дарниця. Квартира
Київ, Генерала Жмаченка вул., 26
Київ, Генерала Жмаченка вул., 26
 Дарниця – 22 хв. 
$⁠80 000 / $⁠1 509 за м²
  • Житлова 21 м²
  • 8 поверх із 25
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 53 м²
Сучасна 1-кімнатна квартира в ЖК «Новий Автограф». Поверх: 8/25 Площа: Загальна – 5
Київ, Миколи Бажана просп., 24/1
Київ, Миколи Бажана просп., 24/1
 Позняки – 13 хв. 
$⁠85 000 / $⁠1 049 за м²
  • 9 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 81 м²
Квартира у будинку з закритою територією біля метро. Пропонується квартира у цегляно
Київ, Степана Олійника вул., 8
Київ, Степана Олійника вул., 8
 Харківська – 21 хв. 
$⁠116 000 / $⁠1 333 за м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 87 м²
4-кімнатна квартира з продуманим плануванням на вул. Олійника. Пропонується простора
Одеса, Академіка Корольова вул.
Одеса, Академіка Корольова вул.
Ринок Південний – 6 хв. 
$⁠38 000 / $⁠884 за м²
  • Житлова 19 м²
  • Кухня 8 м²
  • 4 поверх із 16
1-кімнатна, 43 м²
Код 315333 1 к Ак. Королева / Архитекторская . 4 эт 16 ти этажного года. Общая площа
Дніпро, Січеславська вул.
Дніпро, Січеславська вул.
Куряче озеро – 5 хв. 
$⁠32 000 / $⁠800 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 6 м²
  • 3 поверх із 9
1-кімнатна, 40 м²
Продам 1 кімнатну квартиру, вул. Січеславська, ЖК Олімпійський, Лівобережний 3. Загал
Дніпро, Сімферопольська вул.
Дніпро, Сімферопольська вул.
 Дніпро – 13 хв. 
$⁠150 000 / $⁠1 923 за м²
  • Житлова 35 м²
  • Кухня 22 м²
  • 15 поверх із 19
Студія, 78 м²
Пропоную купити вул. Сімферопольська, ЖК Панорама. Загальна площа 78 кв.м, 2 кімнати,
Київ, Іринінська вул., 5/24
Київ, Іринінська вул., 5/24
 Золоті ворота – 8 хв. 
$⁠2 500 000 / $⁠4 545 за м²
  • Житлова 346 м²
  • Кухня 21 м²
  • 12 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 550 м²
Кирп. спец.. Элитный дом. Видовая, 4 с/у, лифт в квартиру, 1 квартира на этаже, парко
Київ, Зої Гайдай вул., 7
Київ, Зої Гайдай вул., 7
 Мінська – 17 хв. 
$⁠84 988 / $⁠1 133 за м²
  • Житлова 50 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 9
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 75 м²
Оболонь Метро *Минская* 3ком. -- 75кв.м -- 84988$
Київ, Маршала Тимошенка вул., 2Г
Київ, Маршала Тимошенка вул., 2Г
 Мінська – 15 хв. 
$⁠64 998 / $⁠1 300 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 7 м²
  • 4 поверх із 9
  • Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 50 м²
Оболонь Метро Ремонт Мебель Техника 2ком. -- 64998$
Київ, Ракетна вул., 24
Київ, Ракетна вул., 24
Саперна Слобідка
$⁠33 888 / $⁠616 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 14 м²
  • 4 поверх із 23
2-кімнатна, 55 м²
Продается Голосеевский р-он Без Комиссии ! 2 ком. 55 кв.м -- 33888$ Продам Без Комисс
Київ, Євгена Коновальця вул., 34
Київ, Євгена Коновальця вул., 34
 Печерська – 9 хв. 
$⁠190 000 / $⁠3 167 за м²
  • 7 поверх із 25
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60 м²
БЕЗ комиссии% Продажа 2-х комнатной квартиры ЖК Аристократ, по ул. Е. Коновальца 34а
Київ, Миколи Бажана просп., 7
Київ, Миколи Бажана просп., 7
 Вирлиця – 10 хв. 
$⁠155 000 / $⁠1 476 за м²
  • 13 поверх із 25
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 105 м²
Продается 3 - х комнатная квартира в ЖК Заречный , по ул Заречная, дом 7 , первой лин
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
1. . .150152. . .334
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx