Подати оголошення

Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.

$⁠85 000 / $⁠1 848 за м²
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2021 року
+30 (068) 923-77-58Дзвонити
Створено 23 лютого 2024, оновлено 20 квітня
Код оголошення 21466333
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.
Продаж 2-кімнатної квартири 46 м², Костомаровська вул.

Продаж квартири

Тип2-кімнатна
Загальна площа46 м²
Поверх2
Поверхів в будинку12
ОздобленняДизайнерський ремонт

Інформація

Продажа 2к ЖК Женева Костомаровская Центр Кирова 2к ЖК Женева Общая площадь 46 м² 2/12 этаж Секция 3 Планировка: кухня-студия, спальня, с/у. Укомплектована мебелью и техникой. Новый ремонт. Цена 85000 дол

Є інформація, яку ви хочете повідомити?

Розташування

АдресаДніпро, Костомаровська вул.
Найближчі станції метроТеатральна, Центральна
Найближчі орієнтири:Героїв АТО сквер, Лазаря Глоби парк, Троїцький ринок, Центральний ринок "Озерка"
Олеся
Ріелтор
+30 (068) 923-77-58Дзвонити
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2021 року

Написати власнику

Олеся

Продаж квартир поруч

Дніпро, Фрунзе, 18
Дніпро, Фрунзе, 18
$⁠23 000 / $⁠575 за м²
2-кімнатна, 40 м²
6 днів тому
Дніпро, Олександра Поля просп., 16
Дніпро, Олександра Поля просп., 16
$⁠77 777 / $⁠1 296 за м²
2-кімнатна, 60 м²
1 тиждень тому
Дніпро, Пушкина просп., 13
Дніпро, Пушкина просп., 13
$⁠81 000 / $⁠1 286 за м²
2-кімнатна, 63 м²
5 днів тому
Дніпро, Старокозацька вул., 75
Дніпро, Старокозацька вул., 75
$⁠75 000 / $⁠1 442 за м²
2-кімнатна, 52 м²
3 тижні тому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx