Подати оголошення

Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.

$⁠200 000 / $⁠1 258 за м²
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2021 року
+30 (068) 923-77-58Дзвонити
Створено 19 березня 2024, оновлено 20 квітня
Код оголошення 21510376
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.
Продаж 3-кімнатної квартири 159 м², Гусенка вул.

Продаж квартири

Тип3-кімнатна
Загальна площа159 м²
Поверх10
Поверхів в будинку15
ОздобленняДизайнерський ремонт

Інформація

Продажа 3к квартиры Гусенко 3к ЖК Феодосийский ул. Гусенко, 17 10/15 159 кв.м Кухня-гостиная, 2 спальни, 2 санузла, постирочная, гардеробная Цена 200000 дол

Є інформація, яку ви хочете повідомити?

Розташування

АдресаДніпро, Гусенка вул.
Найближчі станції метроМузейна, Центральна
Найближчі орієнтири:Нагорний ринок, Севастопольський парк, Сквер ім. Г. Андрусенко, Соборна площа, Троїцький ринок
Олеся
Ріелтор
+30 (068) 923-77-58Дзвонити
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2021 року

Написати власнику

Олеся

Продаж квартир поруч

Дніпро, Писаржевського вул.
Дніпро, Писаржевського вул.
$⁠80 000 / $⁠1 000 за м²
3-кімнатна, 80 м²
4 місяця тому
Дніпро, Олеся Гончара вул.
Дніпро, Олеся Гончара вул.
$⁠125 000 / $⁠1 923 за м²
3-кімнатна, 65 м²
1 тиждень тому
Дніпро, Севастопольська вул., 67а
Дніпро, Севастопольська вул., 67а
$⁠94 000 / $⁠989 за м²
3-кімнатна, 95 м²
сьогодні, 12:52
Дніпро, Володимира Моссаковського вул.
Дніпро, Володимира Моссаковського вул.
$⁠115 000 / $⁠1 797 за м²
3-кімнатна, 64 м²
1 тиждень тому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx