Продаж будинку 90 м², Осипенка вул., 110
Створено 02 вересня 2019, оновлено вчора, 16:01
Код оголошення 12377579
Продаж будинку
| Тип | Будинок | |
| Загальна площа | 90 м² | |
| Кількість спалень | 4 | |
| Кількість санвузлів | 1 | |
| Площа ділянки | 15 Соток | |
| Рік побудови будинку | 2004 приблизно | |
| Поверхів в будинку | 2 | |
| Висота стель | 2.7 м | |
| Матеріал стін | Керамічна цегла | |
| Під'їзні шляхи | Асфальт | |
| Каналізація | Септик | |
| Водопостачання | Централізоване | |
| Площа кухні | 9 м² | |
| Житлова площа | 65 м² | |
| Оздоблення | Ремонт 2000-х | |
| Санвузол | В будинку | |
| Площа житлових кімнат | 20+15+15+10 м² | |
| Вікна по сторонах світу | Північ, Південь, Захід, Схід | |
| Ділянка кутова | Ні | |
| Комплектація | З меблями | |
| Додатково | Супутникове ТБ, Бойлер, Кондиціонер(и), Гараж, Льох, Ванна |
Інформація
Продам цегляний будинок по вул Осипенка , 2004 року побудови. В Будинку 5 кімнати, загальна площа будинку 90 квадратних метра. Підведені всі комунікації (світло, газ, вода, каналізація). Супутникове телебачення. Косметичний ремонт. Ділянка- 15соток. приватизована. Літня кухня, великий гараж. подвал. Телефонуйте на всі питання відповімо із задоволенням .
Є інформація, яку ви хочете повідомити?
Розташування
АдресаКиївська обл., Білоцерківський район, м. Біла Церква, Осипенка вул., 110
Loading map...
Написати власнику
Продаж будинків поруч
Київська обл., Білоцерківський район, м. Біла Церква, Шевченка вул.
$136 394 / $1 515 за м²
Будинок, 90 м²
позавчора
Київська обл., Білоцерківський район, м. Біла Церква, Марченка
$43 000 / $595 за м²
Будинок, 72.3 м²
3 тижні тому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше